Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
26-01-2013, 05:25 PM
Post: #11
RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Co rozumiesz przez, "podpiął się"? Myślę, że najlepiej żebyś po prostu stworzył oddzielny temat o tej samej (lub podobnej) tematyce. Zmieniłem nazwę Swojego, tak, żeby nie było później zamieszania.
Jasne, że to dobry pomysł (nie mój, Marka Ortegi Wink ) i na pewno polecam. Dla mnie dobra zabawa.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2013, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2013 07:13 PM przez RSC-2.)
Post: #12
RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
„najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie” [ale niekoniecznie młodych zawodników]
To jakaś kompletna bzdura i szukanie tematu na siłę.
Chyba brakuje pomysłu na temat do dyskusji i pisze się byle co dla podniesienia statystyk.

No bo o czym to ma być temat?
Na pewno nie o „młodych „ bo są tu nazwiska ponad 30 letnie.
Czyli jaka to „przyszłość boksu” gdy ma się 33 lata i żadnych sukcesów?
Na liście nie ma 22 letniego Alvareza
Nie wiem co to za lista i na podstawie jakich kryteriów ułożona.
Może tak jak w naszej piłce nożnej Brożek.
Zawsze młody i utalentowany, a więc przyszłość naszej piłki pomimo ,że blisko mu do emerytury.

Albo to taka lista jak swego czasu zrobiono z Żurawskim.
Ogłoszono ,że jest królem strzelców ligi szkockiej wśród zawodników strzelających bramki miedzy 70 minutą a 90 minutą meczu.

Może ktoś mi podpowie o czym to jest temat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2013, 07:34 PM
Post: #13
RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
33 lata w wadze ciężkiej to nie dużo, resztą masz młodych. To jest temat o bokserach, którzy nie wybili się jeszcze na poziom mistrzowskich a moim zdaniem w przyszłości to zrobią. Jeśli nie rozumiesz... no to nie rozumiesz i tyle Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2013, 07:56 PM
Post: #14
RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
No to teraz rozumiem.
Ale to jest wszystko zagmatwane.
No bo dla mnie zawodnik "wschodzący" to wschodzący.

Ten tytul jest chyba nie trafiony.

Chciałem wciągnąć na listę Saletę i Gołotę tylko nie wiem czy oni jeszcze coś osiagną?

Dobra. Wystarczy. Bo ten temat to dla mnie "kosmos"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 09:36 PM
Post: #15
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
5 stycznia Swoją drugą zawodową walkę stoczył Naoya Inoue. Rywal był niższej klasy niż ten w debiucie (solidny Crison Omayao), ale Naoya po prostu wygląda w ringu niesamowicie.
Rzuca się w oczy wielka pewność Siebie i przegląd sytuacji i na tym etapie trudno wyłapać jakiekolwiek braki. Kontrujący lewy sierpowy który skończył walkę, piękna rzecz.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 09:43 PM
Post: #16
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Niektórych z tej listy nie znam,może i faktycznie są wyjątkowo utalentowani,ale brakuje mnie tu Keitha Thurmana,Bokser dość młody,piekielnie silny,choć nie walczył jeszcze z topem to myślę że może namieszać.
Takich jak Canelo czy Angel Garcia pomijam,bo to już mistrzowie świata.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2013 09:52 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Zdecydowanie Russell jr jest u mnie nr.1 wsrod mlodych talentow, i to w nim upatruje "niewyjetego" mistrza. Na kolejnych miejscach sa Errol Spence jr, Jermell Charlo i Leo Santa Cruz

Wage ciezka jak malo ogladam, tak po tym co widzialem, to wyroznilbym 1) Magomeda Abdusalamowa, ewentualnie Price'a i Jenningsa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 09:57 PM
Post: #18
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Myślałem nad Thurmanem, ale jakoś nie jestem do końca przekonany.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 10:12 PM
Post: #19
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Leo Santa Cruz też jest świetny,ale on też już dzierży poważny pas więc nie uznaje go już jako prospekta tylko jako pełnowartościowego zawodnika.

A Thurman...pożyjemy zobaczymy.Jednak mnie jego fizyczność przekonuje,do tego boksersko też nie jest nogą.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 10:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2013 10:39 PM przez BMH.)
Post: #20
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
Zagalopowalem sie z mlodym Leo(choc autor tematu rowniez wymienil Masternaka)... na jego miejsce... Thurman. Sadze, ze moglby zaskoczyc niejednego zawodnika ze scislego topu.
Nie tak dawno wrozylem ciekawa kariere Thomasowi Dulorme, jednak w ostatniej walce z Abregu, zawiodl na calej linii, i jego akcje drastycznie spadly.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości