Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
23-03-2014, 02:21 PM
Post: #511
RE: Odlanier Solis
Nigdy specjalnie nie wierzyłem w Solisa, a szczególnie po jego kiepskich ostatnich występach gdzie wyglądał po prostu przeciętnie. Facet po prostu przeżarł swój talent. Jeden z tych negatywnych przypadków, gdzie bokser na zawodowstwie totalnie nie trzymał dyscypliny. Gdy zabrakło nad nim surowej ręki kubańskich trenerów, to Solis stwierdził że właściwie od boksu bardziej kocha śmieciowe jedzenie. Pewnie podczas każdego obozu przygotowawczego sporo zrzucał, a co tracił to z powrotem odrabiał w fast foodach. Widać ambicje sportowe Kubańczyk skończyły się na boksie amatorskim. Szkoda jego talentu, bo miał potencjał, przy dobrym prowadzeniu się i ambicji, aby poważnie namieszać w ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 04:13 PM
Post: #512
RE: Odlanier Solis
Mi wyszło 116:112 dla Solisa. Poza tym z tej gali szkoda mi Oloukuna, bo u mnie wygrał 98:93 z Turkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 05:15 PM
Post: #513
RE: Odlanier Solis
Można się było tego spodziewać, już kelner Larsen sprawił Solisowi ogrom kłopotów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:24 PM
Post: #514
RE: Odlanier Solis
Oloukun został ograbiony. Ja miałem 97 - 94.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:25 PM
Post: #515
RE: Odlanier Solis
Ciekawe co z Tysiokiem , czyżby się załamał ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 05:09 PM
Post: #516
RE: Odlanier Solis
Tysioooook! Żyjesz?!

Głupi Thompson, zabrał nam kolegę z forum ;<
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 05:45 PM
Post: #517
RE: Odlanier Solis
Już myślałem że jak nowy news o Solisie to @tysiok dzieli się z nami świeżymi wiadomosciami o La Sombrze a tu jednak zonk :/
Powstań tysioku i wróć do żywych Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2014, 04:22 PM
Post: #518
RE: Odlanier Solis
Witam!
Ciężko mi było odchorować ostatni pojedynek La Sombry.
Nie wiem od czego zacząć.
Nic nie zagrało tak jak trzeba.Wszytko ułożyło się nie pomyśli Solisowi.
Jego dyspozycja może i nie była najlepsza ale uważam ,że była wystarczająca aby pokonać na punkty Thompsona-podkreślam na punkty.
Solis znowu wykorzystał minimalnie swoje możliwości w tym pojedynku ale wszelkie inne czynniki nie zgrały się tak jak trzeba.
Może zacznę od sędziów, którzy nie zachowali się fair.
Cała trójka puntkowała beznadziejnie. Sędzia który dał zwycięstwo La Sombrze (116-112) troszkę przesadził ale z drugiej strony pozostali chyba byli chyba zadzdrośni,że to właśnie nie ich "przekupił" Oner-obaj minimalnie na korzyść Thompsona (114-115,113-115).
Wg mnie Solis wygrał conajmniej 6 rund czyli na pewno pierwsze 3 i ostatnie 3 rundy były dla Solisa a z mojej punktacji wynikało 116-114.
Bardzo mnie wk##ło zachowanie Onera pod koniec walki , który swoim pajacowaniem tylko utwierdzał w nieczystym przekonaniu pozostałych 2 sędziów. Ogólnie Oner jest największym problemem Solisa bo nieobecność Diaza w narożniku miała duże znaczenie i nie może być tak ,że promotor i trener się niedogadują.Zoorganizowanie gali w Turcji świadczy tylko i wyłącznie o interesach Onera i uważam,że był to pomysł strasznie głupi bo gdyby zależało to ode mnie to zoorganizowałbym tą walkę w Miami w USA.
Miałem nadzieję,że LaSombra po walce dalej będzie w treningu a jego zasrany promotor doprowadzi do szybkiego rewanżu. Tak się nie stało a Thompson dostał łomot od Takama.W tej chwili panuje cisza a jedyne wieści o Solisie były związane z potencjalną walką z Chambersem. Odmówienie tej propozycji nie wynikało pewnie z małych korzyści finansowych a pewnie z braku treningu(130 kg ?).
Nie mam pojęcia co będzie dalej ale uważam,że to już ostatni dzwonek żeby jeszcze cokolwiek osiągnąć.
Najlepsza w tej chwili byłaby perspektywa walki z Takamem ale skoro walka z Thompsosem była eliminatorem WBC to pewnie nic z tego nie będzie.
Dopóki nie ma oficjalnych wieści o końcu kariery to zostaje mi tylko wierzyć i czekać na kolejne wiadomości.
Poniżej walka z Thompsonem. Zachęcam to ponownego obejrzenia i punktowania.




[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2014, 04:48 PM
Post: #519
RE: Odlanier Solis
Tysiok
Bogu dzięki,ja myślał że Ty już po tamtej stronie Big Grin
Co do Solisa to już jest za późno a i samemu Solisowi nie zależy. :.(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2014, 09:25 PM
Post: #520
RE: Odlanier Solis
http://forum.bokser.org/thread-1775.html

wrzuć kartę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości