Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
28-07-2013, 11:33 AM
Post: #261
RE: Odlanier Solis
Artur by go zajechał szybkością i tempem walki, 4 runda i po Solisie, padłby ze zmęczenia.
Widzę, że Solis ma tu sporo fanów, prawde powiedziawszy ja go też lubie, ale to co prezentuje w ringu......żyjecie przeszłością panowie....Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 11:46 AM
Post: #262
RE: Odlanier Solis
Solis nie ma kodycji-zgoda, to razi w oczy i sam to pisze, ale cala reszta, tzn. umiejetnosc kontrowania, trzymanie dystansu, wyszkolenie techniczne, paca nog... on zjada Szpilke w tych elementach. Jaka gwarancja, ze dziurawy Szpilka idac do przodu, nie bylby lapany na takie ciosy, jak ten wczoraj? Dopiero co Szpilka dal rowna walke z Minto, gdzie przy linach przyjmowal cios za ciosem.
To jest zupelnie inna skala talentu Martin, po stronie Szpilki jest trening, i przygotowanie, po stronie Odlaniera cala reszta. Jakby Solis sie nie potykal ze zmeczenia o swoje nogi, to gladko by punktowal Polaka. Rozumiem jednak jezeli uwazasz inaczej, nie mam zamiaru Ci wmawiac swoich racji, wyrazilem jedynie opienie odwrotna od Twojej, bo ja mimo lenistwa, wcaz widze te przeblyski geniuszu, a czego nie zauwazam np. u Artura.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 12:15 PM
Post: #263
RE: Odlanier Solis
Oczywiście @BMH zgadzam się z Tobą. Bokserski warsztat Solisa to jest nadal bardzo wysoki poziom. Tusza i brak kondycji nie pozwalają mu tego w pełni pokazać ale Solis to jest bardzo dobry pięściarz. Szpilka przy Solisie to jest jeszcze zieloniutki. Solis ważący 110 kg i w formie vs Haye.. Marzenie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 12:36 PM
Post: #264
RE: Odlanier Solis
@BMH
Ja się z Tobą całkowicie zgadzam. To, że Kubańczyk ma większe umiejętności bokserskie to oczywiste. Twierdzę jedynie, że Solis w takiej formie mógłby od Szpili dostać łomot...oglądnij sobie walkę na spokojnie raz jeszcze i zobacz jak on się porusza w ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 12:46 PM
Post: #265
RE: Odlanier Solis
Ja tez sie zgadzam Martinz z tym, ze... moglby dostac lomot... gdyby Szpilka go zajechal, ok. Co jednak byloby, gdyby Artur otrzymal raz i drugi kontre, i probowalbym walczyc jak z McCline? Solis mialby siyle, by przechodzic walke w takim tempie, skupiajac sie jedynie na kontrach, i nogach, jezeli musialby uniknac poldystansu. Jednak doszlismy do wspolnych wniskow... potencjal i umiejetnosci Solis ma olbrzymie, natomiast przygotowanie kondycyjne, to istna tragedia. Co mi sie wczoraj podobalo, to praca nog Solisa, bylbym calkiem zdolowany, gdyby wciaz czlapal jak np. z Austinem.
Jest wiec delikatna poprawa, szkoda tylko, ze jest to poprawa minimalna.:/

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 12:54 PM
Post: #266
RE: Odlanier Solis
(28-07-2013 12:46 PM)BMH napisał(a):  Ja tez sie zgadzam Martinz z tym, ze... moglby dostac lomot... gdyby Szpilka go zajechal, ok. Co jednak byloby, gdyby Artur otrzymal raz i drugi kontre, i probowalbym walczyc jak z McCline? Solis mialby siyle, by przechodzic walke w takim tempie, skupiajac sie jedynie na kontrach, i nogach, jezeli musialby uniknac poldystansu.
Wtedy Artur wygrałby na punkty...Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 12:57 PM
Post: #267
RE: Odlanier Solis
Napisze znow, byc moze, choc mnie Szpilka nie przekonuje, dziurawy, staje w linach i daje sie bezkarnie obijac. Dla mnie z racji umijetnosci zdecydowanym fawortem Solis.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 01:17 PM
Post: #268
RE: Odlanier Solis
Szpilka nie miałby obecnie żadnych szans z Solisem. Odlanier potrafi się do swojego rywala dostosować. Im lepszy rywal tym lepiej Solis boksuje. Jednak dopóki Solis nie będzie miał jakiejś motywacji dopóty nie zobaczymy Odlaniera w dobrej formie. Co z tego, że ma talent i mega umiejętności... w pewnym sensie przypomina on Andrzeja Gołotę, umiejętności ma na poziomie mistrzowskim, ale psychika nie ta... choć u Solisa wydaje się nie być problemem psychika a raczej motywacja. Może jakiś psycholog by pomógł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 01:33 PM
Post: #269
RE: Odlanier Solis
A ja zaś sądzę, że u Solisa to nie tylko i wyłącznie kwestia motywacji, a również choroba.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 08:04 PM
Post: #270
RE: Odlanier Solis
Świetny film autorstwa kolegi z fachu!!



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości