Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
27-07-2013, 12:39 PM
Post: #241
RE: Odlanier Solis
Liczę na to, że Solis po tej walce weźmie się za siebie, ale tak na 100% bo po tej jego wadze to zastanawiam się jak powalczy z tym bumem dzisiaj...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:49 PM
Post: #242
RE: Odlanier Solis
Niestety, ale zapowiedzi i braniu sie do roboty, juz mi sie przejadly.;/ Mimo wszystko dalej sie ludze, ze cos sie zmieni na lepsze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 01:55 PM
Post: #243
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: solis_cuxvagen.jpg]

Jest dobrze . Widać , że troche tłuszczu zmieniło się w mięśnie . Podczas przygotowań Solis ostro pracował na siłowni . Obecnie waży 115,7 kg i nie liczcie na to , że zejdzie poniżej 110 bo tak naprawde w zawodostwie tyle nigdy nie ważył . Do wieczora ...Cool

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 04:43 PM
Post: #244
RE: Odlanier Solis
@tysiok
Nie oszukuj się... jest beznadziejnie. Oner prawie 2 miesiące temu mówiłem już o 113 kg Solisie... zapewne kłamał, ale jeżeli mówił prawdę i Solis zamiast schudnąć to przytył...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 08:44 PM
Post: #245
RE: Odlanier Solis
Zaczyna sie wlasnie gala Solisa. Dzis Kubano zdeklasuje rywala, i skonczy go czasowka.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 08:58 PM
Post: #246
RE: Odlanier Solis
BMH
Podzielisz się linkiem???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 10:27 PM przez BMH.)
Post: #247
RE: Odlanier Solis
Solisa moge ochwalic, to praca nog, wydawal sie szybszy, ale niestety od 4 rundy wyraznie zwolnil tempo. Faktycznie, jakby troche tej swojej masy spalil w mesnie. Wiadomo, wiecej wymagam od Solisa, caly czas widze ten potancjal, on naprawde dobrze czuje walke, jak nie jest zmeczony dobrze trzyma dystans, mimo duzej masy timing jest bardzo ok, jedyne czego brakuje to kondycha, lepsza motorynka, bo jak on sie meczy przy tak wolnym tempie, to nie jest dobrze. Co wazne, to wszystko lepiej niz ostatnim razem.Ostatni cios-mistrzostwo.Wink
Marzy mi sie Povetkin-Solis, tylko jeden warunek... Odlanier musilaby byc w lepszej formie, bylby to bardzo techniczny pojedynek.

Byl w narozniku Diaz?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:29 PM
Post: #248
RE: Odlanier Solis
Nawet ciekawa walka pomimo pomimo straszliwie wolnego tempa i małej ilości ciosów. Solis poraz kolejeny pokazał swój potencjał, udowodnił, że jest najlepiej technicznie wyszkolonym pięściarzem w HW. Podobały mi się te ciosy na tułów, były niezłym uzupełnieniem ciosów w głowę. Odlanierowi brakuje szybkości i kondycji, tylko tutaj nie wiem czy zrzucone kilogramy coś pomogą. Pewnie w jakimś stopniu tak, ale mam wrażenie, że gabarytowo Solis nie wygląda, żeby nawet przy 108 kg być szybkim bokserem i bardziej wytrzymałym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 10:42 PM
Post: #249
RE: Odlanier Solis
Rece to mial szybkie nie ma co narzekac, nogi tez oka, juz nie czlapal, tylko pracowal na nogach prawie jak z Vitkiem, najwiekszy jego mankament, to... lenistwo. Odlanier przyspiszel dwa razy na poczatku, i pozniej do samego KO, nastawial sie na pojedyncze ciosy. Szybko traci Kubano paliwo, tu potrzeba ciezszych treningow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 11:07 PM
Post: #250
RE: Odlanier Solis
Charr tego Saglama w 2 rundy pokonał Solis z walki na walkę robi postępy może kiedyś ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości