Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
28-02-2013, 09:47 PM
Post: #81
RE: Odlanier Solis
Pewnie trenuje w dresie aby więcej zrzucić kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 09:51 PM
Post: #82
RE: Odlanier Solis
Tak jest!
To właśnie Solis z walki z Barretem . Ważył w tej walce najwięcej(!) w swoje karierze czyli dokładnie 122,9 kg . Zmiażdzył Barreta w półtorej rundy .
W tej walce widziałem go po raz pierwszy , wtedy mnie oczarował . Dlatego zawsze będę przeciwnikiem schodzenia jego wagi do 110 kg czy do nawet mniejszej jak większość "fachowców" by sobie życzyła .
Z drugiej strony w późniejszych walkach ważył mniej a wyglądał gorzej ponieważ miał więcej tłuszczu niż mięśni .
Dlatego uważam ,że Solis nie powinien zrzucać 10 kg na miesiąc przed jakąkolwiek walką .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 10:27 PM
Post: #83
RE: Odlanier Solis
Tysiok
Teoria ze zrzuceniem przez Odlaniera 10kg była tylko w potencjalnej walce z Tomkiem Adamkiem, gdzie Polak również miał ważyć idealne 98kg.
Choć generalnie uważam, że Kubańczyk powinien schudnąć to kwestię 10kg w miesiąc zasugerowałem tylko w przypadku tego starcia.
Chce aby to zrzucił i pokazał na co go stać, nie koniecznie w miesiąc. Nie wierzę jednak, że te 122kg które pomogły znokautować Barretta pomagały by w starciu z chociażby wspominanym przeze mnie Adamkiem. Jak sam zapewne zauważyłeś, egzekucja nie trwała nawet rundy. Z czasem BANKOWO by wysiadł kondycyjnie.
Nie wierzę też, że 122kg bardziej mu odpowiada niż potencjalne 110.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 08:21 AM
Post: #84
RE: Odlanier Solis
@tysiok
Pamiętaj, że Barett to nie jest wysokiej klasy zawodnik. W dodatku z pewnością w późniejszych rundach tak jak napisał Jerome Solis padłby kondycyjnie. Przy wzroście 185 cm takim jakim dysponuje Solis 120 kg to okaleczanie samego siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 09:24 AM
Post: #85
RE: Odlanier Solis
Panowie !
No bardzo bym chciał ,żeby Solis ważył 110-112 kg , nawet nie wiecie jak bardzo .
Co do kondycji Solisa to chyba nigdy nie była ona taka zła . Z Airichem czy Austinem kondycyjnie radził sobie przyzwoicie.
Chciałem pokazać to zdjęcie bo myślałem ,że tylko ja oceniam go na nim dobrze .
Co do parametrów to Solis ma 187 cm czyli tyle samo co Adamek ale La Lombra ma o 10 cm dłuższe łąpki .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 11:11 PM
Post: #86
RE: Odlanier Solis
Informacja skopiowana ze strony bokser.org:

Odlanier Solis (18-1, 12 KO) odmówił już kilku walk, ale chyba na dobre można już zaklepać jego występ podczas gali w Berlinie, do jakiej dojdzie 22 marca.

Rywalem genialnego niegdyś w boksie olimpijskim Kubańczyka będzie potężnie zbudowany Leif Larsen (17-0, 14 KO). Co ciekawe Norweg, który ma już na rozkładzie Jasona Gaverna czy Danny'ego Williamsa, kiedyś zagościł na gali Andrzeja Gmitruka w Warszawie. Stawką potyczki będzie należący do Solisa interkontynentalny tytuł federacji IBF wagi ciężkiej.


Ciekawy rywal. Bardzo mnie cieszy, że w ogóle mamy jakąś datę dla Odlaniera. Niepokonany, średni rywal również zasługuje na pochwałę. Oby to był zacięty pojedynek, wówczas Solis pokazuje co potrafi. Pominę kwestie wagi Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 07:31 AM
Post: #87
RE: Odlanier Solis
@Jerome
Jeżeli Solis stoczy zacięty pojedynek z tym ''średniakiem'' to na prawdę większych sukcesów mu nie wróżę. Choć to można było już stwierdzić po jego walce z Airichem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 06:30 PM
Post: #88
RE: Odlanier Solis
Spójrz na to z tej strony, że z choćby największym bumem ktoś potrafił stworzyć widowisko, to ludzie by go lubili. Mi chodziło o to, że Solis pokaże się z dobrej strony a rywal nie okaże się bumem stawiając twarde warunki.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 07:12 PM
Post: #89
RE: Odlanier Solis
@Jerome
W sumie to Adamek potrafił ze zwykłymi średniakami stworzyć dobre widowisko: Estrada,Grant,Aguilera,Walker...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 07:25 PM
Post: #90
RE: Odlanier Solis
Adamek v Estrada? Super walka! To, że Tomek przeciętniaka nie znokautował to nie znaczy, że nie odpłacił świetną walką.

Jeśli Solis zrobi to samo ze swoim rywalem (nawet nie pamiętam nazwiska) to również będę zadowolony.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości