Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
27-02-2013, 07:01 PM
Post: #61
RE: Odlanier Solis
@Jerome
10 kg w miesiąc !? wiesz jak by się to odbiło na jego formie? bezpieczne było by zrzucenie 4-5 kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:03 PM
Post: #62
RE: Odlanier Solis
Przestań. Co to jest dla takiego faceta jak Odlanier? ze 120 na 110 w miesiąc spokojnie by zszedł i jeszcze by na tym dobrze wyszedł.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:45 PM
Post: #63
RE: Odlanier Solis
@Jerome
Jego walka z Witalijem i nagły spadek wagi nic Cie nie nauczyło :/ ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:49 PM
Post: #64
RE: Odlanier Solis
A ten swoje na ten temat...
Jak dla mnie Solis nie przegrał przez knockout tym bardziej w wyniku słabej dyspozycji spowodowaniej zrzucaniem wagi. Co za bzdura. Solis zaatakował, Vitek go skontrował, Solis chciał zrobic krok do tyłu i noga mu się zepsuła. Ot całe zajście. Nie wierzę, że ten "ciosek" Vitka coś mu zrobił.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:54 PM
Post: #65
RE: Odlanier Solis
10 kg w mięsiącu walki ?!
To nonsens . Jak dla mnie niech nic nie zrzuca na siłę .
Systematyczny trening , kształtowanie wytrzymałości , doskonalenie techniki a to co się zrzuci jako skutek uboczny wystarczy .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:56 PM
Post: #66
RE: Odlanier Solis
tysiok ale jak Odlanier będzie zasuwał przez miesiąc na treningach to tyle zrzuci i tak jak mówisz - jako skutek uboczny.
Co to jest 10kg przy 120? Bez przesady.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 08:00 PM
Post: #67
RE: Odlanier Solis
Jerome z tego co wiem to on zasuwa cały czas .
Poza tym :
(27-02-2013 07:49 PM)Jerome napisał(a):  A ten swoje na ten temat...
Jak dla mnie Solis nie przegrał przez knockout tym bardziej w wyniku słabej dyspozycji spowodowaniej zrzucaniem wagi. Co za bzdura. Solis zaatakował, Vitek go skontrował, Solis chciał zrobic krok do tyłu i noga mu się zepsuła. Ot całe zajście. Nie wierzę, że ten "ciosek" Vitka coś mu zrobił.

AdamekFightPL doskonale o tym wie .
On po prostu chce dac Ci do zrozumienia ,że zrzucanie 10kg na tym poziomie w ciągu miesiąca jest nieporozumieniem i robieniem czegoś na siłę .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 09:25 PM
Post: #68
RE: Odlanier Solis
tysiok
Nie prawda. Po jednym, wyczerpującym treningu można zrzucić nawet koło 4kg (!) Załużmy, że Solis spala średnio 2 na trening. Oczywiście później je i uzupełnia płyny a więc teoretycznie z treningu na trening zrzuca kilogram. Jest z czego zrzucać, balastu jest full więc i organizm szybciej się męczy, łatwiej poci. Dwa treningi dziennie 6x w tygodniu przez 4 tygodnie to daje znacznie więcej niż 10kg. 10kg jest zatem spokojnym do osiągnięcia wynikiem bez zbędnego naciskania.

Zapytajcie RoyJonesJr'a - ponoć spec od treningu ;]
Może nie poprze mnie w 100% ale w przypadku Solisa na pewno na 10kg w miesiąc sie zgodzi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 10:05 PM
Post: #69
RE: Odlanier Solis
Jerome
Jak na kolesia z reputacją z wynikiem 17 wygadujesz niezłe głupstwa .Twój post to herezje i nie chcę mi się tłumaczyć Ci na czym polega tego typu trening .
To co napisałeś ledwo ociera się o teorię .Piszesz : "Po jednym, wyczerpującym treningu ".
Każdy bokser zrzucający wagę przez 48 treningów miesięcznie wyglądałby jak zapałka , o sile i wytrzymałości juz nie wspomnę .Poza tym Solis w zawodowstwie nie ważył nigdy mniej niż 111kg .
Solis w treningu powinien skupić się na technice i wytrzymałości a waga przyjdzie sama , niezależnie czy to będzie 115 czy 110 kg .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 10:10 PM
Post: #70
RE: Odlanier Solis
tysiok
To tylko numerki Wink
Nie musisz przecież mi wierzyć.
W swoim życiu wielokrotnie miałem do czynienia ze zrzucaniem wagi i uważam, że wcale nie wyolbrzymiam tym bardziej w przypadku bądź co bądź spasionego Solisa.
Widzę, że to koniec dyskusji na ten temat.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości