Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yuriorkis Gamboa
24-08-2012, 10:11 AM
Post: #11
RE: Yuriorkis Gamboa
Oby kariera Gamboy ponownie nabrała rozpędu, bo jak na razie jest z lekka rozczarowująca. Z hitowych pojedynków nie doszło do starcia z Lopezem (dziękuję panie Arum) i walki z Riosem (sam już nie wiem o co poszło). Do tego ta strasznie długa nieaktywność... Jednak może Donaire vs Gamboa za jakiś czas?

(22-08-2012 09:47 PM)Maynard napisał(a):  Przyszłością boksu w Stanach są Latynosi, a ich publika chce właśnie takich bohaterów jak Gamboa (a także np. Chavez, Alvarez, Cotto, Mares, Garcia, Marquez, czy DeMarco). Ta publiczność wymaga od swoich ulubieńców skrajnego poświęcenia, prowadzenia wojny na wyniszczenie, a nie "niedźwiedzich zapasów", albo nudy, jak Adamek-Chambers.

Mnie bardzo ciekawi przyszłość boksu rodem z Filipin. Tam mnóstwo dzieciaków ogląda walki ich bohatera Pacquiao i zapewne wcześniej, czy później trafią na salę treningową. Życzyłbym sobie inwazji świetnych bokserów z Filipin, nigdy dość bataliom meksykańsko - filipińskimSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2012, 01:57 PM
Post: #12
RE: Yuriorkis Gamboa



Gamboa ładnie przypakował. Plecy ma jak ciężarowiec, ciekawy jestem jak będzie wyglądał. Dobrze, że wraca!

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2012, 06:58 PM
Post: #13
RE: Yuriorkis Gamboa
@Mastrangelo
Kto to jest ''ciężarowiec'' ??

Gamboa to moim zdaniem jedyny Kubański bokser godny uwagi... marzy mi się jego walka z Donaire, Rigo lub Bronerem chociaż z tym ostatnim dawałbym mu najmniejsze szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2012, 07:15 PM
Post: #14
RE: Yuriorkis Gamboa
Zawodnik podnoszenia ciężarów.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 01:49 PM
Post: #15
RE: Yuriorkis Gamboa
Gamboa to jeden z moich ulubionych pięściarzy. Bardzo przyjemnie się ogląda jego walki. Jestem ciekaw jak ta długa przerwa wpłynie na jego formę. Mam nadzieję, że jeszcze stoczy kilka ciekawych walk, zwłaszcza, że do najmłodszych już nie należy, a jak wiadomo w niższych kategoriach wagowych wiek daje o sobie szybciej znać niż w wyższych.
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2014, 03:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2014 03:18 PM przez Gogolius.)
Post: #16
RE: Yuriorkis Gamboa
Gamboa wraca (bodajze jeszcze w tym roku), ale popelnia blad i zamiast zejsc z waga nizej to zostaje w kategorii w ktorej jest za maly -_-

Ech... jak tak czytam poczatek tego tematu i gadki o szczycie p4p a gdzie teraz jest Kubanczyk? W sumie w podobnym miejscu co Donaire.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2014, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2014 08:13 PM przez Krzych.)
Post: #17
RE: Yuriorkis Gamboa
No słabo się ta jego kariera potoczyła. Mocno poniżej oczekiwań. Potencjał wydawał się być ogromny, ale mówiąc po Adamkowemu rzeczywistość zweryfikowała. Z promotorami też nie było kolorowo, najpierw problemy z TR, potem kontrakt z 50 centem. Coś nie myśli ten Gamboa. W ringu z resztą też.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 11:10 AM
Post: #18
RE: Yuriorkis Gamboa
Gamboa wraca juz 15 listopada - rywalem jakis de Oca.
Kubanczyk chce zostac krolem wagi lekkiej, czyli uparl sie na te 135 funtow. Moze jak Crawford odejdzie wyzej to kto wie?
Cieszy fakt, ze bokser chce boksowac czesciej i chcialby w 2015 zaliczyc 3-4 wystepy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:13 PM
Post: #19
RE: Yuriorkis Gamboa
Gamboa to świetny zawodnik ale z Crawfordem to dał dupy.Zamiast na spokojnie walczyć jak na początku gdzie szybkością techniką i znakomitą koordynacją ogrywał większego,silniejszego przeciwnika to zaczął machać szerokimi cepami nawet gdy był zamroczony Angry.Mam nadzieje że się odbuduje,powinien popracować nad kondycją i jeśli zachowa chłodną głowę to każdy lekki w jego zasięgu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:39 PM
Post: #20
RE: Yuriorkis Gamboa
Gamboa to po prostu głupek ringowy, trzeba to sobie jasno powiedzieć. W dodatku walczy kilka wag za wysoko. Jak ktoś twierdzi, że Marquez wygląda jak napompowany w półśredniej to jak wygląda Gamboa w lekkiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości