Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum
24-02-2013, 08:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 09:07 PM przez BESTIA.)
Post: #31
RE: Regulamin forum
Tu nie można banować na IP, ale jest taka opcja że sprawdzasz IP i jak peter założy nowe konto to można to łatwo sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 08:25 PM
Post: #32
RE: Regulamin forum
Petera zostawmy w spokoju.

Na jakiej podstawie twierdzisz ,że jeżeli IP jest to samo to znaczy że to ta sama osoba?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 08:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 09:07 PM przez BESTIA.)
Post: #33
RE: Regulamin forum
Co do twojego pytania to napiszę za chwilę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 08:31 PM
Post: #34
RE: Regulamin forum
Jako, że ma to być punkt regulaminu to i ja się wypowiem na ten temat.
Moim zdaniem banowane powinno być tylko konto, a nie IP, z prostego powodu. Kilka różnych osób może mieć ten sam adres IP, tak jest bodaj w Vectrze, czasami bywa tak też u lokalnych dostawców. IP co prawda jest unikalne, ale działa to na takiej zasadzie, że brama zewnętrzna może być dla kilku komputerów taka sama, ale już główny adres wewnętrzny jest inny, stąd możliwość posiadania takiego samego IP przez kilka (a nawet i kilkaset, zależy od dostawcy Sieci) osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 09:07 PM przez BESTIA.)
Post: #35
RE: Regulamin forum
Na żadnej wiadomo że na Neostradzie można zmieniać IP ale czy ktoś podszywał by się pod Petera?

RSC
Jeśli napiszesz że ktoś jest debilem to dostaniesz upomnienie, ale jeśli podasz argumenty że jest debilem to inna sprawa już hehehe.Używanie słów wulgarnych jest nie wskazane ale jeśli ci się wymsknie jedno słowo na kilka postów to nic się nie stanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 08:45 PM
Post: #36
RE: Regulamin forum
(24-02-2013 08:32 PM)BESTIA napisał(a):  Jeśli napiszesz że ktoś jest debilem to dostaniesz upomnienie, ale jeśli podasz argumenty że jest debilem to inna sprawa już hehehe.Używanie słów wulgarnych jest nie wskażane ale jeśli ci się wymsknie jedno słowo na kilka postów to nic się nie stanie
Hahaha ;D


A już na poważnie, wracając do aktualizacji regulaminu, to trochę szkoda, że nie angażuje się w to większa liczba użytkowników. Bo będzie on obowiązywał przecież wszystkich, a nie tylko osoby teraz nad tym pracujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 09:13 PM
Post: #37
RE: Regulamin forum
Co do banowania petera to wejdźcie w ten link. http://forum.bokser.org/thread-793-post-...l#pid13424
I przeczytajcie post Mirka ma takie samo IP jak Peter.Drugie konto to Manfredo2.To chyba daje do myślenia że te osoby to PeterManfredo i zbanowanie ich kont jest słuszne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 09:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 09:19 PM przez RSC-2.)
Post: #38
RE: Regulamin forum
W sprawie banowania to ja mam całkiem inne zdanie.
Banowane powinno być konto {Nick]
I nawet jeżeli zbanowana osoba założy sobie nowe konto na tym samym IP i nawet gdy jest sprawą oczywistą ,że jest to ta sama osoba to powinna ona pisać i nie być banowana.
Oczywiście jeżeli nie wraca i nie kontynuuje stylu pisania poprzedniego nicka i jeżeli całkowicie odcięła się od tego co robiła wcześniej i jeżeli jej następny Nick jest całkowicie inny i nie ma podobieństwa z poprzednim. [Np. RSC-2, RSC-3]

Ban to jest kara dla „konta” a nie dla osoby.
Bo jak karać osobę jak ja mam kilkanaście IP i gdybym chciał się bawić w kotka i myszkę na złość to i tak będę to robił. I nikt na Bokser. org nie kapnie się że to ta sama osoba jeżeli nie zdradzę się podobieństwem pisania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 09:34 PM przez BESTIA.)
Post: #39
RE: Regulamin forum
I nawet jeżeli zbanowana osoba założy sobie nowe konto na tym samym IP i nawet gdy jest sprawą oczywistą ,że jest to ta sama osoba to powinna ona pisać i nie być banowana.

To np ja będę spamował wyzywał userów itp dostaje bana zakładam nowe konto i jestem bezkarny, i jaka była by tu sprawiedliwośćHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 09:42 PM
Post: #40
RE: Regulamin forum
Ban nie może być karą dla osoby , ponieważ nie masz instrumentów ,aby ją karać.
Dowód.
Zbanuj mnie ,a jutro z innego IP założę nowe konto i będę dalej pisał.

Ban jest po to, aby był porządek na forum.
Jeżeli ktoś wyzywa userów to go banujesz.
Jak założy sobie nowo konto i wraca i znowu wyzywa to go znowu banujesz.
Ja nie rozumiem jakie korzyści masz z tego, że banujesz IP
Przecież można pisać z innego IP.

A co jeżeli z jednego IP pisze 2 osoby.
Znam taki przypadek w pracy na zmiany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości