Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka w USA
19-11-2012, 07:01 PM
Post: #11
RE: Waga ciężka w USA
Czego spodziewacie się po Wilderze, który najprawdopodobniej jest równie szklany co Mitchell?? no chyba, że wypracuje obronę niczym Mayweather albo Władimir.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 07:02 PM
Post: #12
RE: Waga ciężka w USA
Po doświadczeniach z Mitchellem nie zaufam już żadnej niesprawdzonej gwiazdce. A co do Setha to wszystko przed nim

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 07:08 PM
Post: #13
RE: Waga ciężka w USA
@AdamekFightPL
Cofanie się, odchylanie, klincz i spychanie rywala na matę ringu nazywasz obroną?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 07:09 PM
Post: #14
RE: Waga ciężka w USA
@Jerome
Nie ważne w jaki sposób to robi, ważne, że nie przyjmuje ciosów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 07:11 PM
Post: #15
RE: Waga ciężka w USA
@AdamekFightPL
No to nie nazywaj tego obroną bo czym w takim razie jest arsenał defensywny Mayweathera? To mu ujmuję.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 07:12 PM
Post: #16
RE: Waga ciężka w USA
@Jerome
Jak zwał tak zwał. Dla mnie obroną jest nie dopuszczanie do tego aby przeciwnik sięgnął Twojej szczęki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2012, 05:32 PM
Post: #17
RE: Waga ciężka w USA
Wy się nawet o to, jak który bokser kloca stawia możecie pokłócić.

(19-11-2012 07:01 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Czego spodziewacie się po Wilderze, który najprawdopodobniej jest równie szklany co Mitchell?? no chyba, że wypracuje obronę niczym Mayweather albo Władimir.
Jak jest na tej ziemi trener skali nieżyjącego niestety już Stewarda, to jestem pewien, że kilka lat pracy i Wilder mógłby stać się dominatorem wagi ciężkiej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2012, 06:02 PM
Post: #18
RE: Waga ciężka w USA
(19-11-2012 11:20 PM)PeterManfredo napisał(a):  PM: Widzisz w USA szansę na wypełnienie dziury w wadze ciężkiej po takich bokserach jak Holyfield,Tyson,Bowe?
RS:Nie,nie ma szans i to się szybko nie zmieni. Najlepsi wysocy,wysportowani faceci z Ameryki nie interesują się boksowaniem. HBO spróbowało robić amerykańską poważną nadzieję wagi ciężkiej ze sportowców którzy nie zrobili karier w innych dyscyplinach tak jak Michael Grant, Jameel McCline i Seth Mitchell. Spróbowali zamienić Crisa Arreolę w następną dużą nadzieję wagi ciężkiej ale on nie ma głodu wygrywania.
Jeśli jesteś z Ameryki i masz 195 cm wzrostu,ważysz 110 kg, raczej postanowisz zawodowo uprawiać koszykówkę gdzie zarabiasz miliony rok w rok w dodatku nie dostajesz po głowie.Jeśli to nie uda się, możesz zawsze właśnie iść do boksu w wieku 25 lat bez jakiegokolwiek amatorskiego doświadczenia...

Ryan Songalia - nie znam gościa ale doskonale opisał a raczej ubrał w słowa to co wszyscy (mam nadzieję) wiemy od dawna. Ubolewam, że taki Wilder, który jednak postawił na boks nie jest jakoś promowany jak dotąd byli inni słabsi i mniej perspektywiczni na następcę Tysona, Holy'ego, Bowe'a i Lewisa. Wilder z tego co wiem jest promowany przez Oscara i nie za dużo z tego widać. To moim zdaniem wielki błąd.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2012, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2012 09:59 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #19
RE: Waga ciężka w USA
@Jerome
Wilder z tego co wiem jest promowany przez Oscara i nie za dużo z tego widać. To moim zdaniem wielki błąd.


Wilder to tak naprawdę szklany gość. kariera prowadzą mu ostrożnie bo na głęboką wode nie ma go co rzucać.być może oscar wie że jak ktoś usadzi szklanego deontaya to moża na nim stracić i to sporo bo cały czas sie mówi o wilderze. tak samo jak mówiono o mitchellu że to taki sam prospekt jak wilder. Mitchell dostał baty od wacianego Banksa i juz nie jest super nadzieją a wilder nią pozostaje. myśle że nie poradzi sobie w czołówce z kimś kto ma młot w łapie o Wilderze usłyszalem podajrze po jego 13nastej walce. walczył wtedy ze znanym Haroldem Sconiersem który w bardzo prosty sposób posadził Wildera na dupe. Generalnie ludzie takiej postóry <smukły i wysoki> mają szklane szczęki. coś w tym jest. ale mimo wszystko miło by sie oglądało z kimś znanym.
p.s Wilder następna walke stoczy 15tego grudna z Kelvinem Pircem(13-0 6ko). pogromcą zwyciezcy prizefightera Tora Hammera. Czyli mimo wszystko nic ciekawego mimo wszystko bo kim niby jest ten Price.. Dwumetrowy 37mio latek ..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2012, 03:11 PM
Post: #20
RE: Waga ciężka w USA
(20-11-2012 09:27 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Mitchell dostał baty od wacianego Banksa i juz nie jest super nadzieją a wilder nią pozostaje.

W żadnym wypadku Banks nie jest waciany! nie posiada on tak mocnego ciosu jak Kliczkowie czy Haye, ale też potrafi przyłożyć zwłaszcza z prawej ręki.

(20-11-2012 09:27 PM)RoyJonesJr napisał(a):  usłyszalem podajrze po jego 13nastej walce. walczył wtedy ze znanym Haroldem Sconiersem który w bardzo prosty sposób posadził Wildera na dupe.

Tak, dużo osób o tym słyszało, ale dowodów jak nie było tak nie ma...

(20-11-2012 09:27 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Generalnie ludzie takiej postóry <smukły i wysoki> mają szklane szczęki. coś w tym jest.

Witalij, Wach oni są nawet smuklejsi od Wildera a potrafią przyjąć. O Wałujewie nie wspomnę bo on raczej do najsmuklejszych nie należał Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości