Ankieta: Wg mnie największe szanse na pokonanie braci ma
Tyson Fury
Deontey Wilder
Bermane Stiverne
Chris Arreola
David Price
Tomasz Adamek
Alexander Povietkin
Kubrat Pulev
Denis Boycow
ktoś inny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadencja Braci trwa...
13-07-2013, 11:29 AM
Post: #61
RE: Kadencja Braci trwa...
Sila ciosu w przyblizonym przeliczeniu rowna zderzeniu z doroslym bykiem... jaja jakies.Big Grin Chyba, ze faktycznie Wladek prawym prostym moglby miotac autami.Big Grin Wychodzi na to, ze Wach mialby szanse ustac je*niecie byka heh.

offtopp
Kiedys czytalem w ktoryms z "Bokserow" jak specjalisci ze Stanow mierzyli sile uderzenia proporcjonalnie do masy ciala, i taki Tyson, czy Tua, byli za Dannym Romero, Tua byl przed Tysonem. Wysoko na tych testach wypadl tez "Prince" Hamed, i Roy Jones. Jednak kto byl tam jeszcze, i na ktorej dokladnie pozycji, to sobie nie przypomne...w w kazdym razie pierwszy byl raczej Romero.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 12:04 PM
Post: #62
RE: Kadencja Braci trwa...
Ja już dawno przestałem się łudzić, że ktoś Kliczkę (jednego czy drugiego) pokona. W zasadzie został tylko Pulev i Fury. Hayemaker miał już swoją szansę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 07:36 AM
Post: #63
RE: Kadencja Braci trwa...
(13-07-2013 11:29 AM)BMH napisał(a):  Wychodzi na to, ze Wach mialby szanse ustac je*niecie byka heh.

Tylko byk ma jeszcze ostre rogi Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 02:48 PM
Post: #64
RE: Kadencja Braci trwa...
Ja jestem tylko ciekawy ile tabletek przeciw bólowych Wach wziął po walce z Kliczko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 03:32 PM
Post: #65
RE: Kadencja Braci trwa...
My narzekamy na HW dzisiejszą ale tak szczerze mówiąc.. Czy bracia walczą z możliwie najlepszymi rywalami?
Thompson, Charr, Pianeta, Wach, Mormeck w momencie walki z Ukraińcami to nie był nawet TOP 15 wagi ciężkiej.
Dobór rywali zostawia bardzo wiele do życzenia.
Najbliżsi rywale czyli Povietkin i Stiverne jak dla mnie duży plus.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 04:03 PM
Post: #66
RE: Kadencja Braci trwa...
Kiedyś Wach powiedział (jeszcze przed podpisaniem kontraktu na walkę z Kliczko), że prowadzone są rozmowy z kilkoma rywalami, a z Kliczko zawalczy ten, który zgodzi się na stosunkowo słabą propozycję finansową ze strony obozu K2. Czyli szansę dostanie ten, kto najmniej się ceni Big Grin To jest biznes, bracia liczą każdego dolara czy euro.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 04:12 PM
Post: #67
RE: Kadencja Braci trwa...
@Sander
Mało tego uważam, że jeżeli Stiverne zrobi jeszcze lepszą formę niż w walce z Arreolą a Witalij taką jak do Charra to możemy być świadkami sensacji... już Charr trafiał Witalija a co gdy Stiverne trafi Witalija tak jak Arreolę? z całym szacunkiem do jego szczęki, ale w tym wieku Witek obawiam się, że poszedłby spać po takiej bombie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 04:19 PM
Post: #68
RE: Kadencja Braci trwa...
Stiverne nie używa nóg.
Przy Vitaliju to tak się nie da..
Musi poprawić pracę nóg o 180 stopni.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 06:49 PM
Post: #69
RE: Kadencja Braci trwa...
To się postawi tyłem do Witalija i będzie 180 stopni.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2013, 06:52 PM
Post: #70
RE: Kadencja Braci trwa...
(14-07-2013 04:12 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Sander
Mało tego uważam, że jeżeli Stiverne zrobi jeszcze lepszą formę niż w walce z Arreolą a Witalij taką jak do Charra to możemy być świadkami sensacji... już Charr trafiał Witalija a co gdy Stiverne trafi Witalija tak jak Arreolę? z całym szacunkiem do jego szczęki, ale w tym wieku Witek obawiam się, że poszedłby spać po takiej bombie.

@AFPL - ja też bym chciał żeby Vit lub Wlad został pokonany. Ale to co napisałeś powyżej, to z całym szacunkiem naprawdę mało realne. Niech ten Stiverne będzie w życiowej formie a Vit w takiej jak z Chisorą lub Charrem to i tak to jest zdecydowanie za mało żeby pokonać DR ŻELAZNA PIĘŚĆ. Nokaut na Vitku to science fiction, a żeby wygrać z nim na punkty to musiałby być dużo lepszy w tej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości