Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carl Frampton
02-03-2015, 08:50 PM
Post: #21
RE: Carl Frampton
Widzę, że moje stare posty w tym temacie były całkiem celneWink

Co do Framptona, myślę, że teraz właśnie jest idealny moment na walkę "domową" - Quigg, albo Kid Galahad. Myślę, że można by tak nawet największy stadion w UK zapełnić. Carl nie ma obowiązkowego pretendenta, Galahad jest w 15 IBF, więc to dobra opcja. Walkę z Quiggiem zaś można by sprzedać jako unifikację (choć nikt poważny tego pasa "regular" WBA nie traktuje jako mistrzowskiego, w sytuacji, gdy mistrzem jest Rigondeaux), co tym bardziej może podsycić nastroje.

Analizując inne opcje, stwierdziłem, że z pięściarzy, którzy nie posiadają pasa mistrzowskiego (w walkę z Rigo nie wierzę, a Santa Cruz idzie do wyższej kategorii), najciekawszy może być Filipińczyk Servania - posiadający dobrą technikę i stosunkowo doświadczony, a na dodatek bez porażki na koncie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2017, 02:21 PM
Post: #22
RE: Carl Frampton
Odświeżając temat: Frampton w przeciągu ostatnich lat wygrał walkę domową z Quiggiem o której pisał Maynard, potem wygrał z Santa Cruzem, został bokserem roku 2016 i przegrał rewanż z Santa Cruzem.
Obecnie ma dłuższą przerwę, ale podzielił się dwoma faktami ze swojego życia:

- zamierza skończyc karierę w wieku 32 lat - chciałby odzyskać swój pas stracony z Santa Cruzem, po czym przejść do wyższej kategorii, zdobyć mistrzostwo świata i odejść
- zredukował obecnie liczbę sparingowych rund. Z tego co mówił, normą dla bokserów jego kategorii wagowej i poziomu jest ok. 100-120 rund sparingowych. W trosce o zdrowie Frampton chce zejść do tej liczby. Obecnie standardem dla niego było... 200-220 rund Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2017, 12:00 PM
Post: #23
RE: Carl Frampton
Ale norma w jakiej skali czasu? Tyle rund przy przygotowaniach przed walką czy na miesiąc czy co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2017, 05:10 PM
Post: #24
RE: Carl Frampton
Chyba w wartości bezwzględnej jak idzie o okres przygotowawczy przed walką Wink czyli tak na 8-12 tygodni treningów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości