Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eddie Chambers w wadze cruiser
08-11-2012, 07:34 PM
Post: #11
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Ciekaw jestem twojego rankingu tej kategorii.
Przyznam Ci rację, jeśli Masternak pokona kogoś pokroju Czakijewa czy Aleksiejewa.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-11-2012, 08:46 AM
Post: #12
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Ciekawi mnie to czy Aleksiejew nie chciał walczyć z Masternakiem z powodu tego, że się go po prostu bał czy też to jakiś problem w Universum doprowadził do tego, że ta walka się nie odbędzie.
09-11-2012, 06:50 PM
Post: #13
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Włodarczyk- Chambers. Na punkty Diablo nie miałby większych szans, ale pewnie swoim zwyczajem polowałby całą walkę na nokaut. Pytanie tylko czy trafiłby czysto piekielnie szybkiego Eddiego. Jeśli tak to raczej Amerykaninowi zgasłoby światło. Mimo wszystko Chambers byłby faworytem- jednakże na pewno nie pewniakiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-11-2012, 05:58 PM
Post: #14
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Chambers pokonałby wszystkich obecnych mistrzów bez najmniejszego problemu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-11-2012, 06:18 PM
Post: #15
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Z tym: bez problemu, to niekoniecznie sie bym zgodzil, ale z poczatkiem... kto wie.

Ja w kazdym razie, przy uczciwym sedziowaniu, nie widzialbym wyraznego(o ile faworyzowalbym kogokolwiek) w starciu z "Szybkim".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-11-2012, 07:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012 07:30 PM przez dariusz222.)
Post: #16
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
(09-11-2012 06:50 PM)bartek napisał(a):  Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Włodarczyk- Chambers. Na punkty Diablo nie miałby większych szans, ale pewnie swoim zwyczajem polowałby całą walkę na nokaut. Pytanie tylko czy trafiłby czysto piekielnie szybkiego Eddiego. Jeśli tak to raczej Amerykaninowi zgasłoby światło. Mimo wszystko Chambers byłby faworytem- jednakże na pewno nie pewniakiem.

No zgasił by światło na pewno jak by trafił - tylko czy Edi pozostał gibki, aby unikać ciosów przez 12 rund ? w sumie młody jeszcze jest

(13-11-2012 06:18 PM)BMH napisał(a):  Z tym: bez problemu, to niekoniecznie sie bym zgodzil, ale z poczatkiem... kto wie.

mi też się wydaje, że miał by problemy - ale jednak sytuacje musi rozjaśnić najbliższa walka, bo kto wie - może właśnie to będzie ta waga i ten czas (chociaż coś mi mówi, że będzie jednak inaczej - może tak jak z Byrdem ? on też miał dawać sobie świetnie radę w cruzer)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-11-2012, 07:49 PM
Post: #17
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
To, ze zdobedzie pas, to stawiam w ciemno.Big Grin

Dla mnie jezeli chodzi o skale talentu, to Chambers byl "debesciak" juz w HW.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 03:41 PM
Post: #18
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Ja chciałbym zobaczyć walkę Chambersa z Afolabim. Była by bardzo ciekawa Smile
15-11-2012, 08:26 PM
Post: #19
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
Szkoda by było gdyby ktoś taki jak Eddie w swojej karierze nigdy nie został mistrzem. HW na jego utracie ucierpi ale wątpie aby on tam coś zdziałał .
Za to jako Cruiser chciałbym go zobaczyć z Lebiedevem. Moim zdaniem do Denis byłby faworytem tej walki chociaż z nikim szybkim ani pokroju Chambersa sie nie mierzył ale ma wszystko by podbić CW ale na drodze stoi mu Hernandez. ale Eddie Denis i Hernan byli świetną trójką CW. nawet jakby Cunn tam został to CW zapowiadała by sie dużo ciekawiej niz uboga HW. Wlad z Wachem Vit z Charrem.. masakra.
Ale myśle że WBO i WBC i być może WBA <po wielkiej amerykansko-rosyjskiej wojnie> powinno nalezec do Eda . należy mu sie tytuł.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2013, 08:43 PM
Post: #20
RE: Eddie Chambers w wadze cruiser
[Obrazek: 409755_4427758447044_757446620_n.jpg]

Z Chambersa to już cruiser pełną gębą. Na tym zdjęciu wydaje się być nie wiele większy od Danny Garcii...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości