Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnathon Banks
28-10-2012, 08:21 PM
Post: #1
Johnathon Banks
Gdy odpowiadałem na post Kikasa w tym temacie http://www.forum.bokser.org/thread-680-p...l#pid11072
jakoś tak się rozpisałem, że doszedłem do wniosku, iż lepiej utworzyć nowy temat (Banks to znacznie ciekawsza postać niż sądziłem). Jego przyczynkiem jest ten post Kikasa.

Cytat:Jeśli ktoś nie widział wywiadu z Banksem na temat walki Adamek vs Cunningham

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...VQX9xCwyYQ

Warte wysłuchania, podoba mi się analiza Banksa, szczególnie pierwsza część.

Racja, dobrze chłop (Banks) mówi. Zna się na rzeczy, rzetelnie dokonał oceny.

Z jednej strony, myślałem, że Banks troszkę będzie przeceniał Adamka? Dlaczego? A no często tak się dzieje. Tak, że zawodnik, który przegra wyraźnie z drugim zawodnikiem, po takiej walce wypowiada się o tym, który go pokonał, jak o super wielkim mocarzu. Banks na szczęście tego nie zrobił w tym wywiadzie.

Z drugiej strony, skoro pracował z Cunninghamem, to znaczy, że znają się w miarę dobrze. Poza tym, obaj są Amerykanami i obaj są czarni (to też ma znaczenie, nie jestem żadnym rasistą). Stąd mógł w takiej wypowiedzi troszkę przecenić z kolei Steve'a.

A on tymczasem zachował złoty środek.

Ciekawy człowiek ten Banks. Ma 30 lat, jak na zawodnika nie jest ani stary ani młody, lecz mistrzem świata w żadnej wadze raczej już nie będzie. Jest 6 lat młodszy od Władimira Kliczki, a będzie jego głównym trenerem podczas walki o mistrzostwo świata. Kliczko nie wybrałby byle kogo. Coś mi się zdaje, że Banks w przyszłości będzie mógł się pochwalić znacznie większymi sukcesami w pracy szkoleniowej niż w karierze bokserskiej.

I jeszcze jedno. Banks walczy 17 listopada z Sethem Mitchellem w USA. Walka Wach vs Kliczko odbędzie się 10 listopada w Niemczech. To świadczy o tym, że Banks właściwie jedzie po porażkę i nie bardzo się tym przejmuję. Bardziej mu zależy na współpracy z Władimirem. No chyba, że ta gala w USA może się nie odbędzie, nie wiem...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 08:24 PM
Post: #2
RE: Johnathon Banks
Niebawem walka z Mitchellem...będzie się działo

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 08:27 PM
Post: #3
RE: Johnathon Banks
No właśnie, ja obawiam się, że Banks przez skupienie się na pomocy Władimirowi sam się nie przygotowuje należycie. Do tego dojdzie konieczność przestawienia się z czasu europejskiego na amerykański w 6 czy 5 dni.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 08:28 PM
Post: #4
RE: Johnathon Banks
@Peter
Moim zdaniem nie będzie się działo. Kilka rund średniego boksu i Banks odpuści. Ewentualnie Seth się wystrzela i będą flaki z olejem a Mayhem wygra na punkty. Tak to widzę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 09:30 PM
Post: #5
RE: Johnathon Banks
Ma przed sobą walkę na szczycie kategorii ciężkiej a praktycznie bardziej skupia się na asystowaniu Władimirowi...Walka z Mitchellem to dla Banksa wielka szansa na poważne zaistnienie za oceanem a tu tak trochę lekceważące zachowanie

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 09:56 PM
Post: #6
RE: Johnathon Banks
Kto wie, może tajemnie trenuje z Władem i nikt o tym nie wie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2012, 07:40 AM
Post: #7
RE: Johnathon Banks
Sądzę, że na pewno trenuje, jakieś i sparingi pewno też czasem se stoczy (sparingpartnerów tam mają w dostatek z pewnością). Ale przygotowując się do walki z zawodnikiem z czołówki wagi ciężkiej, bo tak to trzeba powiedzieć, trzeba czegoś więcej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 06:26 PM
Post: #8
RE: Johnathon Banks
http://www.youtube.com/watch?v=xjuFdIlqC...75418216BB

http://www.youtube.com/watch?v=r9zs0bsWs...75418216BB

Dwa wspaniałe wywiady. Urzeka mnie ten facet. Sposób w jaki się wypowiada jest po prostu niesamowity. Potrafi tak zainteresować. Jego odpowiedzi są rozbudowane i mają tyle przekazu. Oby jak najwięcej wywiadów z nim ^^

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 07:21 PM
Post: #9
RE: Johnathon Banks
30 lat i został namaszczony przez Stewarda na trenera takiej legendy jak Kliczko. Niesamowite. Myślę, że po walce z Mitchellem, która prawdopodobnie przegra, Banks może ogłosić koniec kariery zawodniczej.

A może walka z Mitchellem jednak się nie odbędzie? W tym biznesie nic nie wiadomo nigdy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 08:05 PM
Post: #10
RE: Johnathon Banks
Mitchell ostro trenuje więc walka raczej będzie...Dziwne to wszystko

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości