Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
25-06-2015, 04:45 PM
Post: #1181
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Chyba bez szans. Patrzyłem na Berto z Lopezem i nie widziałem w nim takiego błysku jak dawniej. Fajny bylby może rewanż z Guerrero. Obaj mają z górki.

Co do walki Margarito - Broner, to wynik jest mniej więcej tak oczywisty jak w walce Wach - Joshua Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 05:30 PM
Post: #1182
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Też chętnie zobaczyłbym ten rewanż. Guerrero obecnie wygląda jak cień dawnego zawodnika to i Berto byłby faworytem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 06:33 PM
Post: #1183
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(25-06-2015 03:57 PM)BMH napisał(a):  
(25-06-2015 03:13 PM)Wietnam napisał(a):  Broner również pokonałby Antonio,tak samo jak Moline.


Moze jak DeMarco? Jaki Margarito byl to byl, ale nie robmy z niego sredniaka, bo kawal boksera. Gdzie Molina, ktory nie atakuje, a gdzie prime Margarito? Widziales pierwsza walke z Cotto? Widzialbys Bronera z takim zwierzem

Widziałem, wtedy gdy Margarito miał tytan w rękawicach Wink
Mały Pacman obskoczył Margarito i zafundował uszczerbek na zdrowiu, Broner tamtego Margarito by wypunktował, ,.ale bez uszczerbku na zdrowiu, technicznie Problem jest lepszym dużo zawodnikiem niż wtedy był Antonio, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 06:59 PM
Post: #1184
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Khan: Why should I give Kell Brook a payday fight? He’s fought bums his entire career!

Po takiej wypowiedzi Amirka to już wolę, żeby Berto wygrał na loterii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 07:12 PM
Post: #1185
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Berto swojego czasu był dobrym zawodnikiem, jednak ciągnące się kontuzje i dotkliwe porażki zostawiły na tym chłopaku ślad. No cóż, taka jest cena show i ringowych wojen.
Z FMJ nie ma żadnych szans. 120-108, ewentualnie znowu straci oczy i będzie TKO.

Broner jest za mały dla gipsiarza. Pierdolić tego śmiecia Margarito, z niego to jest kawał tylko, że gówna. Ciekawe ile % zwycięstw zawdzięcza "gipsowi".

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2015 07:34 PM przez BMH.)
Post: #1186
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(25-06-2015 06:33 PM)Wietnam napisał(a):  Widziałem, wtedy gdy Margarito miał tytan w rękawicach Wink


A nieprawda, a przynajmniej nikt mu tego nie udowodnil.

(25-06-2015 06:33 PM)Wietnam napisał(a):  Mały Pacman obskoczył Margarito i zafundował uszczerbek na zdrowiu, Broner tamtego Margarito by wypunktował, ,.ale bez uszczerbku na zdrowiu, technicznie Problem jest lepszym dużo zawodnikiem niż wtedy był Antonio, .

Wietanam, na litosc... gdzie Manny, a gdzie Broner? To tak jak napisac, ze skoro Tyson pokonal Tuckera, to John Ruiz tez by to zrobil.
Manny i Broner to skrajnie rozni bokserzy, inne atuty, zupelnie inny styl itd. Tytan pracy, szybki jak blyskawica, zadajacy po ponad 1000Uderzen na walke, posiadajacy mega szybkie nogi i super kondycje czyli Manny vs przeceniany Broner, pierwszy do picia, zabawy i zarcia miedzy walkami. Broner, mial ratowana dupe z gosciami dla ktorych sufitem jest podloga po ktorej stapal kiedys Tony. Sorry, ale taka prawda.
Margarito vs Broner 70-30 dla Tonego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 09:19 PM
Post: #1187
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(25-06-2015 07:31 PM)BMH napisał(a):  
(25-06-2015 06:33 PM)Wietnam napisał(a):  Widziałem, wtedy gdy Margarito miał tytan w rękawicach Wink


(25-06-2015 06:33 PM)Wietnam napisał(a):  Mały Pacman obskoczył Margarito i zafundował uszczerbek na zdrowiu, Broner tamtego Margarito by wypunktował, ,.ale bez uszczerbku na zdrowiu, technicznie Problem jest lepszym dużo zawodnikiem niż wtedy był Antonio, .

Wietanam, na litosc... gdzie Manny, a gdzie Broner? To tak jak napisac, ze skoro Tyson pokonal Tuckera, to John Ruiz tez by to zrobil.
Manny i Broner to skrajnie rozni bokserzy, inne atuty, zupelnie inny styl itd. Tytan pracy, szybki jak blyskawica, zadajacy po ponad 1000Uderzen na walke, posiadajacy mega szybkie nogi i super kondycje czyli Manny

Dzięki że wreszcie doceniłeś wartość Mannego,
Bo przed jego walką z Floydem było można przeczytać co innego Wink

No i dowiedziałem się też że jesteś fanem Margarito, nagle jakoś Tony stał się byłym potentatem światowego boksu, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 11:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2015 11:29 PM przez BMH.)
Post: #1188
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(25-06-2015 09:19 PM)Wietnam napisał(a):  Dzięki że wreszcie doceniłeś wartość Mannego,
Bo przed jego walką z Floydem było można przeczytać co innego Wink

Jestem przekonany, ze pomyliles mnie z innym userem. Nie doceniam boksera, o ktorym wiele razy napisalem iz jest wybitny? Chyba troche koloryzujesz kolego.

(25-06-2015 09:19 PM)Wietnam napisał(a):  No i dowiedziałem się też że jesteś fanem Margarito, nagle jakoś Tony stał się byłym potentatem światowego boksu, .

Mam wrazenie, ze ja o gruszce, a Ty o pietruszce.Wink Akurat Margarito to jeden z tych, ktorych nie darze sympatia, zeby nie powiedzic, ze przewaznie bylem za jego rywalami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 11:42 PM
Post: #1189
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Co do potencjalnej walki FMJ vs Berto, to byłaby ciekawa, gdyby obecny Floyd walczył z prime Berto. Taki pojedynek nawet z chęcią bym zobaczył. Jednak teraz Andre jest już porozbijany, po kilku kontuzjach, po prostu w takiej formie jest zawodnikiem drugoligowym. Jestem ciekaw, czy z dziurami w defensywie Berto i taką sobie szczęką, Mayweather byłby w stanie go usadzić?

Co do Margarito vs Broner, to Margarito zrobiłby piekło w ringu Amerykaninowi. Za duży, za silny, za mocno bijący i za twardy, by AB zatrzymał go jak DeMarco. Stawiałbym czasówkę na "Problemie".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2015, 08:30 AM
Post: #1190
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(25-06-2015 11:42 PM)redd napisał(a):  Jestem ciekaw, czy z dziurami w defensywie Berto i taką sobie szczęką, Mayweather byłby w stanie go usadzić?

Jakby Floyd, do ringu wniosl tyle co do Guerrero, lub z Alvarezem, to jestem niemal pewny, ze Berto by szorowal tylkiem po dechach.
Andre, nie tylko ma prawo byc naruszony po wojnach, ale tez od czasu pierwszej porazki jakby mentalnie siadl. Mam w pamieci ze kilka lat temu, Berto byl wrecz wymarzonym przeciwnikiem dla Floyda. Mielibysmy juz to za soba, gdyby nie Victor Ortiz, ktory dal walke zycia.

(25-06-2015 11:42 PM)redd napisał(a):  Co do Margarito vs Broner, to Margarito zrobiłby piekło w ringu Amerykaninowi. Za duży, za silny, za mocno bijący i za twardy, by AB zatrzymał go jak DeMarco. Stawiałbym czasówkę na "Problemie".

O to wlasnie chodzi... Maragrito jest za duzy, za silny i za twardy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości