Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Mormeck
22-10-2012, 03:59 PM
Post: #11
Bug RE: Włodarczyk vs Mormeck
Jakoś nawet nie jestem rozczarowany beznadziejnym rywalem. Już od dawna mam awersję do teamu Diabła, który IMHO prowadzi go nieprofesjonalnie, więc niczego dobrego się po nich nie spodziewałem. Cieszy jedynie to, że walka będzie już za 2 miesiące, a nie jak poprzednio 10 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 05:47 PM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Oto cała prawda o walce Władka z "Dumą Francji"



[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 06:15 PM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Jerome
Dla nas to ''missmatch'' a dla niego dobra okazja do zarobienia ''łatwych'' pieniędzy. Chyba tylko głupek by tego nie przyjął...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 06:24 PM
Post: #14
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Spokojnie,trudne 12 rund przed Krzysztofem. W tej walce Mormeck na pewno nie będzie tak pasywny,nie będzie tak łatwo

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 06:42 PM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@AdamekFightPL
Ja wiem, że boks to dziś biznes ale to jest już skrajność i to obrzydliwa. Nie mów mi, że tak dziś jest bo NIE, nie jest. Są walki na przetarcie, dla pieniędzy ale nie aż takie tragedie jak to.

@Pakman
Może to smutne ale uważam, że Adamek zrobiłby niewiele więcej niż ten Mormeck. (AdamekFightPL to nie jest żadna prowokacja)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 07:22 PM
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Jerome
Ale bzdury... dlaczego skrajność i obrzydliwość? dla Ciebie? bo dla mnie na pewno nie. Całkiem ciekawa walka choć przeciwnik jest już dawno ''past prime''. Mormeck był już przymierzany do walki z m.i.n Denisem Lebedievem. Śmieszne jest to, że po kompromitacji w walce o pas mistrza świata HW Mormeck dostanie od razu szansę wywalczenia mistrza świata CW, ale cóż to jest boks, to jest biznes. Na pewno sobie te walkę pooglądam ( o ile nie będzie w PPV Big Grin ) i żalu do Włodarczyka mieć nie będę. Niech sobie chłopak dorobi.

''Może to smutne ale uważam, że Adamek zrobiłby niewiele więcej niż ten Mormeck. (AdamekFightPL to nie jest żadna prowokacja)'' - smutne jest to, że Ty już jak jakiś psychopata w każdym temacie wtłaczasz temat pana A. tyle na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 08:54 PM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Ja uważam, że to jest dobra walka na gwiazdkowe prezenty dla Diablo, a na dodatek szansa efektownie się pokazać.

Pojedzie zarobi i znokautuje miejscowego bądź co bądź byłego lidera wagi cruiser.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 10:15 PM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@AdamekFightPL
No skoro Tobie odpowiada to miłej zabawy. Ja od Krzyśka oczekuję unifikacji za dobre pieniądze a nie oklepanie lokalnego dziadka przypominającego powoli buma - też za dobre pieniądze.

(22-10-2012 07:22 PM)AdamekFightPL napisał(a):  smutne jest to, że Ty już jak jakiś psychopata w każdym temacie wtłaczasz temat pana A. tyle na ten temat.
A jednak źle to podłapałeś :/
Po pierwsze to sprawdź sobie z słowniku co to znaczy psychopata.
Po drugie to Ty zawsze wtrącasz wątek Adamka więc nie powinieneś tego tematu w ogóle ruszać bo się wygłupiłeś teraz.
Po trzecie stwierdzenie to ukształtowałem na podstawie filmiku Bandita, na którym Władimir - umięśniony, silny, szybki, precyzyjny, wielki chłop, atleta; potężnie tłucze małego rywala bez jakichkolwiek szans a więc podobnego do Adamka, który w walce z Władem pokaże tyle samo.
Po czwarte napisałem, że to smutne a więc wcale się z tego powodu nie cieszę gdyż niestety zbliża się to nieuchronnie.
Po piąte - dajmy już spokój.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2012, 08:34 AM
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Mormeck
http://www.boxingscene.com/wlodarczyks-p...ors--58498

Wasilewski zaprzecza. Czyli pewnie chce podbić stawkę w negocjacjach, lub liczy na lepszą propozycję z innego teamu. Universum to jednak nietrafiony przykład, bo oni zeszli już kompletnie na psy. A Sauerland nie jest zainteresowany zestawieniem Hucka z Diablo, zresztą "Kapitan" ma zaklepaną inną walkę, a potem może czekać go zmiana kategorii wagowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2012, 12:37 PM
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Jerome
Unifikacje? a załatwisz to osobiście Włodarczykowi? na prawdę myślisz, że to tak łatwo zorganizować unifikację w CW? kiedy ostatnio odbyła się jakaś walka unifikacyjna w CW w ogóle? Ty chyba na prawdę nie wiesz czym jest boks. Ty oczekujesz wielkich ringowych wojen, a bokser oczekuje jak najlepszych pieniędzy za walkę. W końcu to jest zawód jak każdy inny i chyba normalne jest to, że ktoś chce zarobić jak najwięcej. Po za tym unifikacja z którymś z mistrzów CW mogła by być dla Włodarczyka bardzo ryzykowana a pieniądze nie muszę być wcale większe niż za walkę z Mormeckiem.

''Po drugie to Ty zawsze wtrącasz wątek Adamka więc nie powinieneś tego tematu w ogóle ruszać bo się wygłupiłeś teraz.'' - Może jakiś argument w formie linku do tematu, w którym PIERWSZY wtłoczyłem temat Adamka.

''Po trzecie stwierdzenie to ukształtowałem na podstawie filmiku Bandita, na którym Władimir - umięśniony, silny, szybki, precyzyjny, wielki chłop, atleta; potężnie tłucze małego rywala bez jakichkolwiek szans a więc podobnego do Adamka, który w walce z Władem pokaże tyle samo.'' - Ok, ok, ale co to ma do rzeczy ? co to wnosi do tego tematu? chyba każdy głupek wie, że Adamek ma o nie wiele większe szanse co Mormeck. Nie za sprawą umiejętności a za sprawą warunków fizycznych.

Powiem Ci coś co zauważyłem na podstawie pisanych przez Ciebie postów. Jesteś fałszywy i jak taki ''szczurek'' niby nic a jednak lubisz kogoś tam podskubać i po prowokować być może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Najpierw sam zaczynasz temat o Adamku a później zwalasz winę na kogoś ( w tym przypadku na mnie ) Tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości