Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Ward !?
05-10-2012, 09:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2012 09:04 PM przez neQ.)
Post: #11
RE: Fonfara vs Ward !?
Obiektywnie patrząc, szanse są nikłe. Po drugie sam Ward - tak mi się zdaje - nie powinien walczyć na danym etapie z takim jak Fonfara, bowiem aktualnie powinien mieć większe aspiracje, dużo większe. Andrzej powolutku wkracza do czołówki LHW, ale to nie znaczy że musi już się bić z najlepszym z niższej kategorii. Jeżeli mówimy o innych mistrzach, to np. Cloud jest do ogrania.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2012, 10:38 PM
Post: #12
Bug RE: Fonfara vs Ward !?
Nie wiem kto puścił tą plotkę, ale jest to skrajna fantastyka. Fonfara to młody bokser, który wciąż jest na początku kariery. Wciąż się uczy i nie ma jeszcze wyrobionej marki. Jego menedżerowie musieliby upaść na głowę aby pakować się w walkę z czołowa postacią P4P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2012, 07:06 PM
Post: #13
RE: Fonfara vs Ward !?
PS pisze o oficjalnej ofercie dla Fonfary od Warda

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2012, 07:32 PM
Post: #14
RE: Fonfara vs Ward !?
Myślę, że to prawdopodobne, tylko że raczej nie jest to oficjalna oferta, tylko zapytanie o możliwość. Tak zresztą z tekstu w PS wynika:
"Przedstawiciele jego obozu pytali, czy Fonfara nie zmierzyłby się z nim w marcu lub kwietniu. "
Najpewniej obóz Warda chce zbadać możliwości i wysyła niezobowiązujące zapytania do różnych bokserów. Jednym z nich jest Fonfara.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-10-2012, 11:24 AM
Post: #15
RE: Fonfara vs Ward !?
Walka faktycznie bez sensu.Ale myślę że z takim Natem Cleverlym Andrzej miałby całkiem spore szanse na wygraną.
Tylko pytanie kto by tą walkę zorganizował?

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości