Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dotyczace trenowania
26-09-2012, 03:27 PM
Post: #1
Pytanie dotyczace trenowania
Witam mam pytanie do ludzi którzy się na tym znają w wieku 13 lat zaczołem trenować boks trenowałem przez 5 lat miałem 15 walk 9 wygranych 2 remisy i 4 przegrane ale jak to w boksie amatorskim to bez znaczenia w wieku 18 lat przestałem trenować teraz mam 21 i brakuje mi tego sportu i moje pytanie brzmi czy jest sens znowu to zaczynać czy w tym wieku można liczyć na coś wiecej niż boks amatorski?? oczywiscie wiem ze to zalezy odemnie jaki jestem a no i waze 102kg wiec to waga ciezka i nie jest łatwo i prosze o powazne odp dzieki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 03:51 PM
Post: #2
RE: Pytanie dotyczace trenowania
Najważniejsze, że masz chęci i nie stracisz ich po jednym strzale.
Druga sprawa to Twoja kondycja fizyczna. Czy waga to efekt obżarstwa czy np pracy na siłowni albo może po prostu jesteś dużym facetem jak David Price czy Tyson Fury?
Trzeci aspekt to jakie są Twoje oczekiwania? I co masz na myśli, czy można liczyć na coś więcej niż amatorka? Jeśli chodzi o boks zawodowy to nikt z marszu Cię nie weźmie pod swoje skrzydła. Gdybyś wygrał wszystko co się da (imprezy typu Pappy Sztama) to może ktoś Cię zauważy i zaproponuje coś ciekawego. No sprawa jest prosta.. najpierw oczywiście mi odpowiedz na pytanka a później leć do najbliższego klubu i ćwicz jak zwykły Kowalski. Jak forma i oczko z przeszłości zniknęły to sam dojdziesz do odpowiedniego wniosku a jak się okaże, że wciąż masz ten dryg i jesteś gotów na twardą rywalizację to nie ma na co czekać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:13 PM
Post: #3
RE: Pytanie dotyczace trenowania
głownie chodziło mi o wiek czy te trzy lata nie zaprzepasciły moich szans
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:18 PM
Post: #4
RE: Pytanie dotyczace trenowania
@bronekpp
Antonio Tarver zdobył Mistrzostwo Olimpijskie w wieku bodajże 26/27 lat. Później poszedł na zawodowca i zdobył Mistrza Świata i to nie jednej kategorii wagowej.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 04:21 PM przez Szakal.)
Post: #5
RE: Pytanie dotyczace trenowania
@Jerome
Kompletnie nie na temat, ale... Jak to niejednej kategorii? Przecież Tarver był mistrzem tylko w półciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 04:22 PM przez Jerome.)
Post: #6
RE: Pytanie dotyczace trenowania
Pas IBO w cruiser.
Ja piszę kompletnie nie na temat czy Ty kompletnie nie na temat zadajesz pytanie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:24 PM
Post: #7
RE: Pytanie dotyczace trenowania
Ja piszę kompletnie nie na temat związany z pytaniami zadanymi przez @bronkapp.

Poza tym pas IBO nie jest przecież mistrzostwem świata w najbardziej prestiżowym tego słowa znaczeniu. Owszem, to nie jest pasek WBF czy IBA, ale to jest czołowa federacja, ale drugiego rzędu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 04:28 PM
Post: #8
RE: Pytanie dotyczace trenowania
@Szakal
Oczywiście. IBO to nie to samo co WBA, WBC czy IBF ale jest dość popularny a więc poniekąd go uznaję za osiągnięcie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 06:02 PM
Post: #9
RE: Pytanie dotyczace trenowania
JA TEŻ UZNAJE PAS IBO ZA WARTOŚĆIOWY PAS, pisanie ze nie jest do MŚ jest idiotyzmem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 08:03 PM
Post: #10
RE: Pytanie dotyczace trenowania
Niby w jaki sposób IBO ma jakąkolwiek wartość? Żaden bokser klasy światowej nie chce o niego walczyć, poza Australijczykami którzy chyba chcą w ten sposób ogłupić ludzi co do poziomu ich bokserów.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości