Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
07-10-2012, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 02:01 PM przez Jerome.)
Post: #11
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@Mastrangelo
Dla Ciebie Luis Ortiz jest atletycznie zbudowany? o.O

Dla mnie atletycznie zbudowany jest.. no Haye Tongue wiadomo ale też Troy Ross, Steve Cunningham a jeśli chcesz wysokich gości to chociażby Władimir Klitschko czy Vitali.
O! I jeszcze Bryant Jennings.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 02:07 PM
Post: #12
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Czy Seth Mitchell nie jest dla Was ciekawym prospektem?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 02:11 PM
Post: #13
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@Jerome.
Jest różnica między atletyczny i atletycznie zbudowany. Chyba mi nie powiesz, że powiedzmy Rees Hoffa nie jest atletyczny? Wygląd i efekty nie zawsze idą w parze.
@Peter
Jest niezły, nic więcej, nie widzę w nim potencjału. Jest wolny na nogach, ma wolne ręce, w ostatniej walce wyszło też to, że szczęka nie jest najmocniejsza. Może Chris Arreola przesadził gdy powiedział, że Seth to żart, ale moim zdaniem nie ma potencjału na top 10. Nawet stary Vitaly by go zjadł, nie mówiąc już o Wladimirze.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 02:19 PM
Post: #14
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Panowie, odnośnie kryteriów, aby uniknąć nieporozumień wyjaśniam, że to są to kryteria jakimi JA się kierowałem, a Wy oczywiście nie musicie.
Przy czym co do wieku, bo ta kwestia już się parę razy pojawiła, to macie rację, to ogólnie przyjęte przeze mnie 30 lat nie powinno się odnosić do bokserów wagi ciężkiej, bo jest w niej paru ciekawych pięściarzy, ale już po trzydziestce: wspomniany przez @Mastrangelo Ortiz czy też chociażby Kubrat Pulew.

@PeterManfredo
Według mnie w Mitchellu nie ma nic specjalnego: ot, wielki, powolny facet z kowadłem w łapie. Ale oczywiście mam go na oku, może pozytywnie zaskoczy?

@Mastrangelo
Kapitalna lista. Muszę zapoznać się przede wszystkim z wymienionymi przez Ciebie Japończykami (najbardziej interesuje mnie Akaho, o którym dużo dobrego czytałem, ale nie miałem jeszcze okazji go obejrzeć) no i oczywiście z Chuwattaną, bo opis "zapowiada" naprawdę niesamowitego pięściarza.

Mam od razu pytanie:
Co sądzisz o wymienionym w mojej liście Ryuji Harze? Według Ciebie ma potencjał na osiągnięcie czegoś większego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 02:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 02:22 PM przez Mastrangelo.)
Post: #15
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@Szakal
Poziom kategorii słomkowej jest raczej słaby, więc myślę, że Ryuji prędzej czy później zdobędzie jakiś tytuł, ale nie widzę w nim nic więcej niż tylko kolejnego pomniejszegp mistrza najsłabszej z kategorii.
Przy okazji, mam dobrą wiadomość, niedługo Ci wyślę priv, myślę, że się ucieszysz Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 02:32 PM
Post: #16
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@PeterManfredo

Według mnie Bryant Jennings jest w tej chwili najbardziej utalentowanym amerykańskim ciężkim. Gdyby miał lepszy cios to już mógłby startować do Kliczków bądź Powietkina. Mitchell ma podejrzaną szczękę i jest dość wolny jak na swoje warunki. O Wilderze nic nie powiem, bo do tej pory nie walczył z nikim poważnym.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 05:29 PM
Post: #17
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Mastrangelo, jeśli Lawrence jest w top 10 mitchell tym bardziej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 08:30 PM
Post: #18
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
@Pakman
Bryant Jennings to jest naprawdę ciekawy pięściarz i zastanawiałem się, czy nie umieścić go na liście, ale wybór ostatecznie padł na Mike'a Pereza, którego boks po prostu bardziej mi się podoba. Z tym startowaniem Bryanta do Kliczków czy Powietkina to jeszcze bym się wstrzymał, ale na pewno "ByBy" ma potencjał. Swoją drogą, to chciałbym zobaczyć walkę o której ostatnio sporo się mówiło, czyli Jennings vs Deontay Wilder. Moim zdaniem wiedzielibyśmy wtedy czego można po "Bronze Bomberze" oczekiwać.

@Mastrangelo
Czekam niecierpliwie ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 06:33 PM
Post: #19
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Jessie Vargas również ciekawy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2012, 12:21 AM
Post: #20
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Dodam jeszcze dwóch, moim zdaniem najciekawszych prospektów w Swoim kraju, obaj z bardzo mocnych boksersko narodów:
- Jonathan Gonzalez "Bomba" Ortiz (Super Musza) - Ostatnio jest sporo mocno promowanych prospektów z Portorytko, Dulorme, Del Valle, imiennik Oriza z junior średniej, ale żaden nigdy nie robił na mnie wrażenia. Co innego "La Bomba", przypomina mi Ivana Calderona, tylko że w odróżnieniu od Iron Boya, Ortiz potrafi uderzyć i tylko 1 przeciwnik przetrwał z nim pełny dystans. Najbardziej podoba mi się jego niesamowite zdecydowanie przy wyprowadzaniu konter i to, że kontrując nie poprzestaje na jednym ciosie, ale uderza od razu całe kombinacje. Świetnie się go ogląda.
- Hanzel Martinez
Potwór, przypomina mi JC Castillo i Chaveza Sr. Ciągły atak, po prostu nie przestaje wyprowadzać ciosów, ale przy tym widać, że jest to bokser myślący, mający w zanadrzu parę trików. Musi się jeszcze sporo nauczyć, ale widzę gwiazdę na przyszłość.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości