Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
12-09-2012, 01:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2012 01:33 PM przez Klitschko.)
Post: #1
Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Witam, skrót zrobiony przeze mnie najlepsze momenty w programie, nie jest tego za dużo niestety a szkoda bo się uśmiałem trochę zapraszam.




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2012, 01:44 PM
Post: #2
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Koejna nędzna prowokacja Najmana. Pewnie pieniążków brakuje i stara się dooprowadzić do walki z Dragonem. Mam wielką nadzieję, że Albert na to nie pójdzie. Zresztą Wawrzyk w walce z Najmanem mógł go skończyć już w I rundzie, więc takie teksty Cholesterola o walce Sosnowski - Kliczko są po prostu nie na miejscu. Przez Najmana przemawia zazdrość, ponieważ on nie mógł nigdy nawet marzyć o walce o mś.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2012, 03:28 PM
Post: #3
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Pierwsza sprawa: Walka Sosnowski v Najman
Sprawa jak najbardziej do wyjaśnienia. Najman mówi swoje, Sosna swoje. Zapytajmy Zbarskiego czy kogośtam promującego Najmana.
Druga sprawa: Krytyka Najmana dotycząca walki Alberta z Klitschko.
Cóż. Albert, który dostał propozycję tego pojedynku, był Mistrzem Europy a do tego wytrzymał 10 rund ze wspaniałym bokserem mającym skończyć go w pierwszej rundzie na pewno podbudował i słysząc to od Marcina od razu porównał to do jego kariery, która była tragiczna, fatalna, pośmiewiskowa itd. zareagował tak jak widzieliśmy.
Trzecia sprawa: Odpowiedź Dragona na zaczepki Najmana
Naturalne jest to, że gdy bum Cię obraża to masz ochotę mu wpie*dolić. Nawet Bracia Klitschko tak mają, wierzcie mi. Czy uda im się to powstrzymać to inna sprawa. Najman to nawet nie zero. To wartość ujemna. Gdy ta wartość ujemna porusza tematy, którymi też się kiedyś zajmowała i była ch*jowa to nic dziwnego, że.. "najlepszą obroną jest atak". Nigdy nie widziałem Alberta w takiej sytuacji więc może dlatego wygląda to dziwnie gdyż facet nie jest przygotowany do takich skoków ciśnienia. Najman ma gadane, może i by mnie przegadał ale koniec z końców wiedziałbym, że mu zniszczę twarz ;] Akurat większą prawdą = jawną jest to, że Najman to festyniarz i napompowany celebryta, który zawsze ma z kimś, kto uprawia sport walki jakiś konflikt. Jemu na tym zależało, żeby Albert zrobił z siebie głupka. To czy Bracia bawią się z rywalami to sprawa dyskusyjna. Jest teoria, że zarabiają na reklamach między rundami. Jest też teoria, że olewają treningi na słabszych rywali spotykając się często z zaskoczeniem, jacy naprawdę Ci rywale są i stąd mamy 10 rund z Sosną, 12 rund z Johnsonem, 4 z Charrem i 10 z Peterem.
Czwarta sprawa: Tekst Alberta: "no co? taki jesteś kozaczek?"
Wydaje mi się, a nawet chyba jestem pewny, że Najman skomentował jakoś to, gdy Albert postanowił "pie*dolić i dalej nie nagrywać". Patrzcie na Najmana - jest pokazany od tyłu a jego głowa się rusza zupełnie jakby coś mówił wtedy patrzcie od razu na Dragona i jego reakcję twarzy a później całego ;-P

Sosna, Najman = Bijcie się. Będzie miło popatrzeć ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2012, 06:09 AM
Post: #4
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Najman spiżdzony, wode popija hahaa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2012, 08:06 AM
Post: #5
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Właśnie przez takie zachowanie Najman czuje się potem niewiadomo kim. Wszyscy mają gula na niego...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2012, 06:32 PM
Post: #6
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Moim zdaniem więcej stracił tu Albert. Najman jest, jaki jest. Zachowywał się już o wiele gorzej niż w tym programie. Jemu wizerunku już to nie pogorszy. Zaś Albert okazał się sporym nerwusem, a w wywiadach sprawiał wrażenie takiego spokojnego Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2012, 06:42 PM
Post: #7
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
Adammo

Ty byś się nie wkurzył, jakby taka pizda jak Najman, mówiła że walka kliczko-sosnowski to kpina?.

Więc, czym w takim razie byłoby Kliczko-Najman ...

Najman to frajer, nie nawidze takich, pies w pogoni za pieniądzem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2012, 06:57 PM
Post: #8
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
@Bandit
Najman kiedyś powiedział, że patrząc na poziom obecnych pretendentów to i on po obozie przygotowawczym trwającym z 10 tygodni mógłby dać dobrą walkę z Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2012, 07:26 PM
Post: #9
RE: Najman vs Sosnowski - Awantura, Najlepsze akcje.
@AdamekFightPL

Masz może linka do tej wypowiedzi ? Bo aż ciężko mi sobie wyobrazić Najmana w kontekście walki o jakikolwiek znaczący tytuł, o walce z K2 nie wspominając.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości