Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
24-12-2011, 12:05 AM
Post: #1
Witam - już oficjalnie
Skromność każe rozkręcić ten pusty dział od własnej osoby, a co!

Zatem witam was na forum, większośc z was zapewne kojarzy mnie z licznych mniej lub bardziej wartościowych komentarzy na stronie bokser.org, gdzie występuję pod tym samym nickiem.

Mam 26 lat, jestem absolwentem amerykanistyki, mieszkam w Wielkopolsce, pracuję w handlu, na stanowisku kierowniczym, ale dość niskim szczeblu korporacyjnej drabinkiWink

Zainteresowania, poza boksem, to piękne kobiety (chociaż już własną zdążyłem wybrać, ale popatrzeć zawsze można:coolSmile, piłka nożna, muzyka, o której kiedyś stworzę osobny temat (dośc niszowa, rzekłbym), literatura amerykańska, polityka (zwłaszcza międzynarodowa i oczywiście amerykańska) i języki obce. Poza tym, mam 2 koty i lubię piwoWink

Uprzedzając pytania - tak, byłem w Stanach, dwa razy po trzy miesiące, coś tam widziałem, kiedyś chce jeszcze tam wrócić, ale nie na stałe.

Jeśli chodzi o boks, to uwielbiam najniższe kategorie wagowe, te "wojny karłów", które można śledzić z zapartym tchem, jednak nie gardzę też kategoriami średnimi. Średnio za to interesuje mnie boks polski, z wyjątkiem takich perełek jak Proksa.

Tyle chyba wystarczy, żeby powiedizeć coś o sobie, nie pozbawiając się zarazem prywatności.

Pozdrawiam i najlepsze życzenia na święta!
Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 12:33 AM
Post: #2
RE: Witam - już oficjalnie
27 lat, po studiach, dorabiający Confused centralna Polska. Fan Adamka, Pacmana, Ortiza, Łaszczyka i w ogóle boksu, talentów bokserskich. Pozdro ! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2011, 12:06 AM
Post: #3
RE: Witam - już oficjalnie
Oho. Ja przy Was panowie jestem dzieciakiem Smile Mam 16 lat i nazywam się Kuba (Jakub Wink). Boksem interesuję się od 3 lat. Miłością do tego sportu zaraził mnie wujek (w sumie to stryj), a dopełnił to ojciec Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2011, 12:25 AM
Post: #4
RE: Witam - już oficjalnie
Nazywam się Kamil, mam 19 lat. Mieszkam w pięknym miasteczku - Stalowa Wola
Sam również posiadam stalową wolę, ciężko jest złamać moje zasady, które są dla mnie bardzo ważne.
Uwielbiam boks odkąd pamiętam, to siedzi we mnie, z tym się urodziłem. Jestem zawzięty, uwielbiam się bić. Boks trenowałem jakieś 2 miesiące więc bić się nie umiem choć jak już powiedziałem lubię to robić. Jestem raczej bardziej fanem boksu a nie jego uczestnikiem. Uwielbiam oglądać boks, uwielbiam wagę ciężką. Mam szacunek do Mika Tysona, Andrzeja Gołoty oraz braci Kliczko. Styl każdego z tych bokserów bardzo mi się podobał oraz ich osobowości.
1.Tyson - groźna bestia, zagubiony człowiek, świetny talent.
2.Gołota - nieprzewidywalny facet, ogromna siła ciosu, świetna postura, zabawny gość
3.Bracia Kliczko - bardzo inteligentni ludzie, wysportowani, na swój sposób skromni, przyjaźni ~ to są właśnie cechy prawdziwych mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 12:51 AM
Post: #5
RE: Witam - już oficjalnie
(26-12-2011 12:25 AM)Crumb napisał(a):  Nazywam się Kamil, mam 19 lat. Mieszkam w pięknym miasteczku - Stalowa Wola

Widzę mój imienniku, że jesteśmy sąsiadami zza miedzy Wink, Tarnobrzeg wita!

"Nie ma takich rzeczy, których zdobyć nie da rady"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 11:00 AM
Post: #6
RE: Witam - już oficjalnie
Witam forumowiczów

na imię mam Marek
mieszkam w dużym mieście w woj Mazowieckim
zainteresowania: sport przede wszystkim i to od lat, w ujęciu praktycznym i teoretycznym, poza tym dobre kino oraz dobra muzyka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 09:15 PM
Post: #7
RE: Witam - już oficjalnie
Witam

Mówią na mnie Mocny. Lubię boks i frytki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 10:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2011 10:15 PM przez Reatex.)
Post: #8
RE: Witam - już oficjalnie
Witam Wszystkich na forum. Jestem tutaj nowy,ale z boksem mam do czynienia od dawna,więc mam nadzieję,że miło i aktywnie spędze tutaj czas.

Dziękuje i Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 09:28 AM
Post: #9
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich z Olsztyna
pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2012, 05:01 PM
Post: #10
RE: Witam - już oficjalnie
Ja mam 14 lat jestem z wielkopolski i boksem interesuje się od 3.Moi ulubieni zawodnicy to; james kirkland(co widać na załączonym obrazku) yuri gamboa JM lopez i pacman. Aha i jeszcze mam na imie Dominik.

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości