Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
23-09-2013, 06:49 PM
Post: #101
RE: Witam - już oficjalnie
Witam, na imię mi Adrian. Mieszkam na Pomorzu Zachodnim, boks trenuję 3 razy w tygodniu od prawie roku. Mam 15 lat a więc mam nadzieję że jeszcze uda mi się coś osiągnąć w polskim boksie, to było moje marzenia od dziecka, niestety zacząłem troche późno, ale wszystko da się nadrobić. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:56 PM
Post: #102
RE: Witam - już oficjalnie
Często się tu witają chłopcy trenujący boks a później nic nie piszą..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 05:17 AM
Post: #103
RE: Witam - już oficjalnie
(23-09-2013 06:56 PM)Sander napisał(a):  Często się tu witają chłopcy trenujący boks a później nic nie piszą..

Nie znaczy że należę do ich grupy. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 12:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014 12:00 PM przez Voytek.)
Post: #104
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich! Wojtek; rocznik 1991; Strzelce Opolskie; boks zacząłem oglądać w wieku 7 lat z dziadkiem, który większość swojego życia spędził z tą dyscypliną jako kibic, chodził na walki nieistniejącej już bardzo długo sekcji bokserskiej klubu "Pionier Strzelce Opolskie" i zna na pamięć wszystkich dawnych mistrzów olimpijskich. Co prawda teraz nazwisko Haye'a przekręca na Maye'a, ale pamięta, że Włodarczyk ma ksywę "Diablo", a Michalczewski "Tiger", jednym słowem boks ogląda cały czas, natomiast nazwiska i szczegóły dotyczące różnych, teraźniejszych gal nic mu nie mówią, aktywnych bokserów rozpoznaje tylko w ringu po wyglądzie i stylu boksowania, reszty nie pamięta z racji tego, że ma już swój wiek. Nie ma jednak wątpliwości, że to on zaszczepił we mnie miłość platoniczną do boksu za co jestem mu wdzięczny. 3 lata temu spotkał mnie przykry wypadek. Dostałem porządny wpiernicz, przy czym wpiernicz to najłagodniejsze słowo jakiego mogę użyć. Wylądowałem w szpitalu, wstrząs mózgu, powybijane zęby i uszkodzony odcinek szyjny kręgosłupa. Tydzień pod kroplówką i udało się opuścić oddział. Słowa lekarza, który stwierdził: "dobrze, że tylko tak to się skończyło", doprowadziły mnie do rozmyślania o tym, że skoro nie jestem w stanie sam się obronić, to nie obronie także swoich bliskich, a to z kolei zaowocowało pójściem na pierwszy trening boksu. Tak w wielkim skrócie, zacząłem amatorsko trenować, aż znalazłem się na takim etapie, że mam w planie wziąć udział w zawodach z cyklu Grand Prix Polski i zobaczyć jak wyglądają moje umiejętności na arenie zawodniczej. Mogę więc śmiało powiedzieć, że jestem doskonałym przykładem na to, że miłość platoniczna może śmiało przerodzić się w miłość "odwzajemnioną" (w takim poglądzie utwierdza mnie też, każdy odbyty na treningu sparing). To jest moja historia dotycząca szermierki na pięści. Do zobaczenia na forum!

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2013 08:45 PM przez Szakal.)
Post: #105
RE: Witam - już oficjalnie
Chciałem poinformować (a ten temat będzie do tego chyba najlepszy), że po długiej przerwie wracam na forum.
Jako moderator powinienem się też jednak wytłumaczyć z mojej nieobecności. Pod koniec wakacji miałem dość poważny wypadek, spędziłem trochę czasu w szpitalu i dopiero parę dni temu wróciłem do domu, gdzie powoli nadal się kuruję.

Moja aktywność przez następne parę dni zapewne będzie niewielka, bo mam całą masę walk do nadrobienia i powoli muszę się już za to zabrać, a ich pobieranie i oglądanie trochę potrwa ;]
Widzę też, że doszło do małej rewolucji w układzie forum. Zmieniło się coś jeszcze oprócz tego? ;]
------
[EDIT] A w LPW chyba czeka mnie masa roboty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 09:04 PM
Post: #106
RE: Witam - już oficjalnie
Szakal
Witam witam.LPW zaktualizowałem chyba do L tylko nie dodawałem nowych walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 09:15 PM
Post: #107
RE: Witam - już oficjalnie
@BESTIA
Czyli odpadnie mi sporo roboty, dzięki ;] A resztę walk postaram się dodać w trakcie weekendu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 09:25 PM
Post: #108
RE: Witam - już oficjalnie
Voytek
Motywację do treningu masz dużą, życzę sukcesów na Grand Prix Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 10:17 PM
Post: #109
RE: Witam - już oficjalnie
@Voytek
Witamy na forumku Tongue. Powodzenia na Grand Prix.

@Szakal
Witam,wracaj do zdrowia , z tego co mówią starsi userzy forumek przeżywa renenesans , więc to też można uznać za zmianę Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 11:29 PM
Post: #110
RE: Witam - już oficjalnie
Welcome back, dude.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości