Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andre Ward
21-09-2017, 09:07 PM
Post: #191
RE: Andre Ward
Niewielu sportowców potrafi odejść będąc na szczycie, szacunek dla Andre za IO, Super Six i zlanie Płaczera w rewanżu. Wycisnął co mógł ze swojej kariery, do cruiser nie było sensu się pchać, więc podjął słuszną decyzje o emeryturze.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 09:37 PM
Post: #192
RE: Andre Ward
Bardzo dobrze, takich oszustów powinno się eliminować, a jeden z nich wyeliminował się sam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 12:34 PM
Post: #193
RE: Andre Ward
Wygrał według mnie 1 walkę z Kowaliowem,nawet jeśli u większości przegrał to nie jego wina nie on punktował,natomiast w rewanżu jak zobaczył że sędzia nie reaguje to tłukł poniżej pasa ile wlezie,nie było to zbyt fair play.
Swoją drogą nie spotkały ringowego żadne konsekwencje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 02:22 PM
Post: #194
RE: Andre Ward
(21-09-2017 09:07 PM)KrychuTMT napisał(a):  Niewielu sportowców potrafi odejść będąc na szczycie, szacunek dla Andre za IO, Super Six i zlanie Płaczera w rewanżu. Wycisnął co mógł ze swojej kariery, do cruiser nie było sensu się pchać, więc podjął słuszną decyzje o emeryturze.

No niewątpliwie za to należy mu się "szacunek".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 02:46 PM
Post: #195
RE: Andre Ward
@Martin
Złamał i zastopował przeciwnika w rewanżu, czyli to co robią mistrzowie. Nawet Kowaliow pogodził się z porażką w rewanżu, ale rusofile nadal swoje XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 04:00 PM
Post: #196
RE: Andre Ward
(22-09-2017 02:46 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Martin
Złamał i zastopował przeciwnika w rewanżu, czyli to co robią mistrzowie. Nawet Kowaliow pogodził się z porażką w rewanżu, ale rusofile nadal swoje XD.
A mógł się nie pogodzić? Miał w ramach protestu popełnić seppuku na ringu?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 04:48 PM
Post: #197
RE: Andre Ward
Siergiej zgrywał twardziela, a po kilku ciosach w jaja wymiękł. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2017 05:19 PM przez KrychuTMT.)
Post: #198
RE: Andre Ward
@Hugo
Wystarczyło nie wysiąść psychicznie w ringu i odpowiadać na ciosy przeciwnika.
Płaczer został stłamszony w 8 rundzie i cała akcja kończąca wynikła z tego, że Siergiej kulił się po każdym ciosie jak dziecko. Ciężko jest trafić czysto na tułów, jeżeli Twój rywal prawie kładzie się na ringu. AW jest nudziarzem, jednak w tym dwumeczu zostawił całe serce, można się spierać o wynik pierwszej walki, jednak Andre pozbierał się po kiepskim początku i walczył do końca jak prawdziwy mistrz. Płaczer w drugiej walce wysiadł bo nie dawał rady, to nie jest postawa godna wielkiego mistrza na jakiego był kreowany.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 05:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2017 05:22 PM przez Krzych.)
Post: #199
RE: Andre Ward
Wgrał co miał wygrać, zarobił co było do zarobienia, co mu po dalszej karierze... Tym bardziej jeżeli przereklamowane ringowe półgłówki blokujące twarzą dostają więcej uznania za nokautowanie bumów czy nawet za toczenie dramatycznych walk z nimi niż Andre kiedykolwiek dostał za wygrywanie wszystkiego co się da chyba od 10 czy 12 roku życia, na każdym poziomie. Wyciągnął ze swoich predyspozycji ile mógł, zarobił potężne pieniądze, a to wszystko bez żadnego uszczerbku na zdrowiu, po co się dalej męczyć, dla kogo... Jeżeli kariera w boksie ma jakikolwiek sens to tylko finansowy, tu mu się powiodło, sportowo też, więc jedyne co pozostało to pokazać środkowy palec i iść w swoją stronę, a nieudacznicy będą sobie hejtować w przerwie między udawaniem że coś robią a wieczorną awanturą "ze starą" lub darciem się do telewizora po siedmiu piwach. Myślę że to jest główny powód zakończenia kariery przez Warda, brak motywacji, rozczarowanie i po prostu stwierdzenie że pierdoli takie coś. Ten oficjalny powód nie jest przekonujący. Ile w tym czyjej winy to już inna sprawa, ale efekt jest jaki jest.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2017, 05:25 PM
Post: #200
RE: Andre Ward
(22-09-2017 02:46 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Martin
Złamał i zastopował przeciwnika w rewanżu, czyli to co robią mistrzowie.

No i nikt nie kwestionuje tego, że w rewanżu był nieco lepszy, ale ja go za naparzanie przeciwnika po jajach szanował nie będę bo o tym mówimy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości