Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
30-06-2014, 08:29 AM
Post: #191
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Orlando Salido, byc moze jedyny czlowiek ktory bedzie mial Lomaczenke w resume, wraca na ring w sierpniu. Jako ze chlop sie w piorkowej nie miesci to bedzie super piorkowym. Walka bedzie typowo na przetarcie bo 11 pazdziernika Salido stanie do walki o pas WBC przeciwko Miurze.
Kto by pomyslal ze ten "bum" bedzie w takim miejscu swojej kariery Smile
Fajnie, fajnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 01:18 PM
Post: #192
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Pojawila sie opcja dla majacego fatalna passe Ricky'ego Burnsa. Jego oboz rozwaza przenosiny bylego czempiona z lekkiej do junior polsredniej, gdzie "powinien z latwoscia ponownie zostac mistrzem swiata". Brzmi niedorzecznie i mam wrazenie ze Burns moze sie wylozyc nawet na byle przetarciu w wyzszej kategorii.

Paul Butler ktory niedawno zostal mistrzem IBF w koguciej zdecydowal sie na...powrot do super muszej gdzie chcialby zdobyc tytul. Bylby pierwszym od ponad stu lat Brytyjczykiem, ktoremu udalaby sie taka sztuka. Ciekawy ruch, ale Butler sam mowi ze wiedzial iz wypad do koguciej jest tymczasowy, a on sam sie dobrze czuje w super muszej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 02:27 PM
Post: #193
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Chyba nie bardzo się uśmiechało Butlerowi walczyć w pierwszej obronie z twardym Caballero z Nicaraguy. Wydaje mi się, że niedawno Paul mówił, że w koguciej czuje się silniejszy? W każdym razie dla jego kariery to chyba dobry ruch, z jego warunkami i brakiem siły ciosu, im niżej może zejść, tym lepiej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 09:41 PM
Post: #194
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Czy ktoś z Was ma jakieś wiarygodne informacje odnośnie tego, co dzieje się z Mikey Garcią? Ostatnie newsy, jakie znalazłem, to teksty o problemach w relacji z promotorem, co dobrze nie wróży karierze żadnego pięściarza.

Podobnie inni mistrzowie tej samej kategorii - Miura i Uchiyama coś długo się nie pojawiają w ringu i nie mają żadnych pojedynków zaplanowanych. Szkoda, chociaż w przypadku Uchiyamy taka aktywność to raczej norma.

Jakieś info?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 07:34 AM
Post: #195
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
No tak, info sprzed paru dni: http://www.bokser.org/content/2014/07/09...entsAnchor

Mikey czeka na koniec kontraktu, a do tego HBO ponoc stopuje jego walki. Czyli problemy natury organizacyjnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 08:49 AM
Post: #196
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Z tego co słyszałem, nie bardzo są fundusze dla Uchiyamy i Miury. Podobno dość poważne są plany unifikacji między nimi, ale dopiero 31 Grudnia więc nie wiem czy obaj będą do tego czasu nieaktywni? Eddie Hearn celuje w pas WBC dla Stephana Smitha, więc może chociaż Miura niedługo wróci na ring.
Jeszcze w temacie niskich kategorii:
- Podobno Shinsuke Yamanaka negocjuje z Suriyanem Sor Rungvisaiem.
- Koki Kameda i Daiki wciąż nie znaleźli Sobie nowego Gymu, czego wymaga od nich Japońska komisja, żeby zezwolić na kontynuowanie przez nich kariery na Japońskich ringach.
- Tomoki podpisał kontrakt z Alem Haymonem i najprawdopodobniej będzie kontynuował Swoją karierę głównie w stanach. Mówi się też o jego przenosinach do kategorii super koguciej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:18 PM
Post: #197
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@Mastrangelo
A może wiesz, na ile poważne są informacje boxreca o walce Estrady z Segurą 6 września? Byłby to absolutny hit kategorii muszej i to już dzień po pojedynku Akiry z Romanem Gonzalezem. Na angielskich stronach w sumie nic specjalnego nie znalazłem, a informacje z boxreca już nieraz okazywały się bardziej życzeniami, niż faktami. Znalazłem tylko taki artykuł (po hiszpańsku).

Tomoki Kameda mógłby parę razy obronić ten pas z Meksykanami na galach w USA, skoro takiego promotora znalazł. W superkoguciej będzie o wiele trudniej o trofeum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 06:45 AM
Post: #198
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Segura jest obowiązkowym pretendenten WBO, więc teoretycznie do walki musi dojść... Giovanni zmienił też, z tego co słyszałem, trenera na jakiegoś gościa, który ma mu pomóc pokonać Estradę. O oficjalnej dacie jednak nic nie słyszałem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 10:46 AM
Post: #199
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Jakiem macie typy te walki (Gonzalez vs Yaegashi,Estrada vs Segura),ja stawiam Gonzalez TKO,Estrada UD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:41 PM
Post: #200
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Yaegashi jest dosyć wszechstronny. Potrafi boksować, ale także pójść na wojnę, czy też wywierać presję. Myślę, że bicie się z Gonzalezem to samobójstwo. Facet jest ofensywnym killerem, świetnie zamyka rywali w ringu, bije mocno, precyzyjnie, a do tego broni się na przyzwoitym poziomie. Wydaje mi się, że Japończyk będzie próbował boksować przeciwko Romanowi, a ten z kolei będzie wywierał presję i skracał ring. Początek może być wyrównany, ale z biegiem czasu coraz więcej do powiedzenia będzie miał "Chocolatito". Japończyk jest twardy, nawet bardzo twardy, wydaje mi się że przetrwa dystans. Spodziewam się nieznacznego, ale pewnego zwyciestwa Gonzaleza na pkt. 115-113, 116-112.

Co do Segury to tak sobie myślałem, że w swojej karierze miał pecha. Konkretnie chodzi mi o walkę z Vilorią i potworną kontuzję Meksykanina. Takie urazy nie zdarzają się często. Wtedy Segura był deklasowany, ale moim zdaniem, gdyby nie kontuzja, to aztecki wojownik mógłby w końcowych rundach zrobić straszne piekło Vilorii, który przecież nie słynie z żelaznej kondycji. Jednak wracając do walki z Estradą, to nie wydaje mi się, aby Segura był w stanie go zaskoczyć, zajechać. "El Gallo" jest bardzo inteligentnym pięściarzem i dostosowuje się w ringu do przeciwnika. Myślę, że tak będzie i tym razem. Estrada będzie korzystał z przewagi szybkości, oraz mobilności i bił z kontry. Pewnie też będzie sporo wymian, ale właśnie przewaga szybkości powinna dać w nich przewagę "El Gallo". Jeżeli walka nie odbędzie się na śmiesznie małym ringu jak Segura vs Marquez, to Estrada wyboksuje swojego rodaka i wygra na punkty. Jestem ciekaw, czy szczęka Segury dalej jest taka twarda po tym, co przyjmował od Tysona?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości