Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
03-05-2015, 07:00 AM
Post: #131
RE: Manny Pacquiao
Tu nie o to chodzi, kto komu kibicował, ale jak punktował walkę. Ja znalazłem 4 rundy dla Manny;ego podobniejak dwóch sędziów, ale to jest absoutny max co mógł dostać. Mówienie o remisie (!) czy o tym, że mogło to iść w dwie strony (!!!) to jest kosmos.

Manny przegrał, ujmy mu to nie przynosi. On też zapowiadał odłożenie rękawic na kołek po tej walce, ale wiadomo że lepiej żegnać się z kibicami zwycięstwem. Może mu zorganizują Provodnikova na pożegnanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 07:05 AM przez Krzych.)
Post: #132
RE: Manny Pacquiao
Nie ma żadnej ekscytacji, tylko sobie kpię ze zmanipulowanych ludzi, którzy nawet w obliczu tak jednostronnej walki nadal widzą to co chcą widzieć. Kolejna osoba, która ma jakieś obiekcje że sobie kpię z kibiców Pacquiao. Kolejny raz powtórzę, że nie kpię sobie z kibiców Pacquiao, bo mają prawo mu kibicować, tylko ze zmanipulowanych i ślepych pactardów. Wietnam jest wielkim kibicem Pacquiao, ale przyznał że Manny przegrał i jest ok, go nie wysyłam na uniwersytet Moneya. Kpię sobie tylko i wyłącznie z głupków, mitomanów, ślepców i zakłamanych ludzi bez honoru nie potrafiących przyznać że Pacman przegrał i wmawiających bzdury o wałku czy nie wiadomo jeszcze czym, z nikogo innego. Racjonalnych kibiców Pacmana szanuję, tym bardziej tych, którzy przyznają się do jego porażki zamiast iść w zaparte i oszukiwać samych siebie.

(03-05-2015 07:00 AM)Gogolius napisał(a):  Tu nie o to chodzi, kto komu kibicował, ale jak punktował walkę.

Dokładnie o tym mówię. Nie kpię sobie z tych, którzy kibicowali Pacquiao, a on przegrał, tylko z tych co punktują jak zmanipulowane marionetki z klapkami na oczach, którym fanatyzm przysłania totalnie oczy.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:08 AM
Post: #133
RE: Manny Pacquiao
Dobrze,po prostu zrozumiałem twoje posty tak jakbyś kpił sobie z każdego fana Pacmana,@Joker obiecywał że wypunktuje n "chłodno" to może wyjdzie mu inaczej Big Grin wycofuje zarzuty w twoją stronę. Może przynajmniej będzie taka korzyść że @RSC już tu nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:11 AM
Post: #134
RE: Manny Pacquiao
Oczywiście że nie kpię z każdego kibica Pacquiao. Każdy ma prawo kibicować komu chce i dopóki nie straci kontaktu z rzeczywistością i dopóki docierają do niego fakty to nie ma z czego kpić.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:16 AM
Post: #135
RE: Manny Pacquiao
Castillo1,De la Hoya,Maidana1,Cotto,teraz Pacquaio,pff też mi ,krul p4p.Ile jeszcze ten kurak będzie ciągnięty za uszy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:16 AM
Post: #136
RE: Manny Pacquiao
Dobrze,po prostu zrozumiałem twoje posty tak jakbyś kpił sobie z każdego fana Pacmana,@Joker obiecywał że wypunktuje n "chłodno" to może wyjdzie mu inaczej Big Grin wycofuje zarzuty w twoją stronę i gratuluje udanego typu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 07:20 AM przez Krzych.)
Post: #137
RE: Manny Pacquiao
Nie odebrałem tego jako zarzuty, mogłeś tak to odebrać, po prostu tylko sprostowałem bo to już nie pierwszy raz ktoś tak to odbiera, widocznie piszę zbyt bezpośrednio i nie zaznaczam wyraźnie do kogo to jest skierowane a do kogo nie.

(03-05-2015 07:16 AM)Joker napisał(a):  Castillo1,De la Hoya,Maidana1,Cotto,teraz Pacquaio,pff też mi ,krul p4p.Ile jeszcze ten kurak będzie ciągnięty za uszy?

Było, słabe i banalne. Spróbuj może jakiegoś triku z chorobą psychiczną, może wtedy kogoś sprowokujesz, choć to też już było.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 07:31 AM przez Joker.)
Post: #138
RE: Manny Pacquiao
No to niewiem,Manny to naturalne super piórko a Floyd to półśredni,to było widać.Walka jednak o te 5 lat za późno,Floyd jak zawsze uciekał a Pac nie ma juz tych nóg co kiedyś.Postawa Baylessa bez komentarza,powinien mu jeszcze longera obrobić,pozatym to boks a nie zapasy.

A Floyd Kurito i tak nie wyjdzie do Gołowkina,Lary,Khana lub poczeka z 5lat jak Khanowi prime minie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:31 AM
Post: #139
RE: Manny Pacquiao
Nieco lepiej, na zaliczenie wystarczy.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:44 AM
Post: #140
RE: Manny Pacquiao
(03-05-2015 07:16 AM)Joker napisał(a):  Castillo1,De la Hoya,Maidana1,Cotto,teraz Pacquaio,pff też mi ,krul p4p.Ile jeszcze ten kurak będzie ciągnięty za uszy?

Hah ale masz bol Joker, po naczelnym trollu bym sie tego spodziewal, ale po Tobie kolego juz nie. Ja piernicze, co ja czytam. Dla mnie to juz podchodzi pod fanatyzm. Uznalbym to za zarcik, ale skoro dopuszczasz w tej walce remis, to nie swiadczy to dobrze o Twojej uczciwosci, ewentualnie o umejetnosci czytania boksu. Floyd trafial wiecej praktycznie w kazdej rundzie, dodatkowo sam swietnie sie bronil. Walka byla w tv, wiec nie kupuje tlumaczen o slabej jakosci.

Ps.Jak pisalem przed pierwsza z Maidana, ze bedzie on trudniejszym rywalem dla Floyda niz bylby Manny, to kilka osob lapalo sie za glowy.Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości