Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mike Alvarado
03-08-2012, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 09:59 AM przez Szakal.)
Post: #1
Mike Alvarado
[Obrazek: 10112alvarado001.jpg]
Mike Alvarado - urodzony 28 lipca 1980 roku bokser wagi junior półśredniej. Aktualnie legitymuje się rekordem 33-1, 23KO.

Pomimo pięknego, nieskalanego rekordu (33-0, 23 KO), efektownych walk i zwycięstw oraz sporej grupy fanów "Mile High" wciąż nie może doczekać największych walk. Amerykanin ma już 32 lata, jest chyba w swoim prime, wobec tego nie ma czasu do stracenia. Mam wrażenie, że promująca go grupa Top Rank zwyczajnie nie ma pomysłu na karierę "Szaleńca z Kolorado", który jest zawodnikiem bardzo niebezpiecznym i stanowiącym zagrożenie dla bardzo wielu czołowych pięściarzy dywizji do 140 funtów.
Nie ukrywam, jestem wielkim fanem tego boksera i chciałbym go zobaczyć w walce o jakiś prestiżowy pas.

Wydaje mi się, że fani kojarzą Alvarado najbardziej z jego fantastycznej wojny z Breidisem Prescottem (25-4, 20 KO), którą wygrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie oraz ostatniej walki, gdzie rywalem Mike'a był nieco niedoceniany Mauricio Herrera (18-2, 7 KO). Obaj panowie zaserwowali nam świetne widowisko, które zakończyło się punktowym zwycięstwem niepokonanego Amerykanina.

Ostatnio słychać plotki o możliwej walce Alvarado z Brandonem Riosem (30-0-1, 22 KO), który w ostatniej walce, wypadł po prostu tragicznie źle, a jego rywal (pochodzący z Kuby Richard Abril (17-3, 8KO) został bezczelnie obrabowany przez sędziów punktowych.

Co sądzicie o "Szaleńcu z Kolorado"? Waszym zdaniem Alvarado zasługuje na walkę o mistrzostwo świata? I jak Waszym zdaniem może wyglądać jego ewentualna walka z Riosem?
Zapraszam do dyskusji!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 07:53 PM
Post: #2
RE: Mike Alvarado
Alvarado v Prescott..
ALEŻ TO BYŁA WALKA!! Nie będę się robił za jakiegoś fana Alvarado ale muszę przyznać, że jest niesamowity. Życzę mu sukcesów i dominacji.

W zasadzie to nie rozumiem, że ta walka (jeśli dobrze pamiętam) była 3 walką od końca. To była najlepsza walka tego wieczoru.. (Pacquiao v Marquez??)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2012, 07:00 PM
Post: #3
RE: Mike Alvarado
Na pewno Alvarado zasługuje na walkę o tytuł. Dobrze się go ogląda, prawdziwy wojownik. Szanse na tytuł są realne, chociaż uważam Alvarado za pięściarzy klasy np. Gattiego, Katsidisa - średniaków i dobrych bokserów będzie pokonywał, ale pewnego poziomu nie przeskoczy.

Rios jest dla mnie przereklamowanym zawodnikiem. Myślę, że śliski Mauricio Herrera miałby szanse go wypunktować. Z Alvarado byłaby zapewne wojna, co do szans Mikea ciężko mi się wypowiadać, bo widziałem tylko jego dwa pojedynki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 10:57 PM
Post: #4
RE: Mike Alvarado
Jestem na tak!
http://www.bokser.org/content/2014/02/12.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 10:59 PM
Post: #5
RE: Mike Alvarado
Fajnie gdyby Alvarado odesłał płaczka JMM na zasłużoną emeryturkę Tongue .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 11:06 PM
Post: #6
RE: Mike Alvarado
Krychu
Też bym chciał żeby wygrał Mike.Z drugiej strony byłby w stanie?
Alvarado ma mój szacunek wielki wojownik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 11:21 PM
Post: #7
RE: Mike Alvarado
Wszystko zależy od tego jak ostatnie wojny wpłynęły na Alvarado . Jestem w stanie sobie wyobrazić jak Mike rozbija Juana , z drugiem strony Marquez też ma czym uderzyć przy czym ma dobry timing . Jeżeli Juana nie dopadnie wiek to Mike'owi będzie ciężko , jednak ja w niego wierzę . Gdybym miał typować to 55/45 JMM (całym sercem za Alvarado)

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 11:38 PM
Post: #8
RE: Mike Alvarado
A ja lubię i szanuję Marqueza i mam nadzieję, że poradzi sobie z Alvarado, choć łatwo nie będzie. Umiejętności techniczne ma raczej wyższe, timing jest. Jednak Mike to wojownik i może rozbić Meksykanina.
Szanse 60/40 JMM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 11:44 AM
Post: #9
RE: Mike Alvarado
Ja natomiast stawiam na Marqueza i mam nadzieje że wygra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 12:06 PM
Post: #10
RE: Mike Alvarado
Alvarado jest duży, zwłaszcza w porównaniu do Marqueza. Ścina bardzo dużo na ważenie, a do ringu wnosi blisko 160 funtów. Niemniej trzymam kciuki na dziadka Marqueza, chociaż szkoda mi Alvarado... to może być dla niego koniec kariery, w każdej właściwie walce przyjmował masę ciosów, a Prowodnikow rozbił go dodatkowo także mentalnie. Mike będzie starał się wyboksować Marqueza, a to się nie uda, natomiast na powrót do prawdziwej natury - swarmera, jest już chyba za późno ze względu na wspomniane "rozbicie". Zresztą i wtedy istniałoby spore ryzyko otrzymania zabójczej kontry.

Na miejscu Alvarado starałbym się wykorzystać zwłaszcza tę przewagę fizyczności, dodatkowych kilogramów - klinczować, spychać, bić gdzie popadnie - brzydka walka, ale chyba jedyne wyjście, bo nie widzę Alvarado wygrywającego z Marquezem w bokserskich szachach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości