Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
18-01-2015, 08:33 PM
Post: #361
Bug RE: Deontay Wilder
(18-01-2015 08:23 PM)Joker napisał(a):  To było w połowie lat 90
Saleta pokonał w 1989 lub 1990 początkującego w kickboxingu Witalija. Ale w połowie lat '90, kiedy robił za sparingpartnera Witka, to już nie było mu do śmiechu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2015, 08:59 PM
Post: #362
RE: Deontay Wilder
Jaki był wynik tej walki Wildera z Zimnochem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2015, 09:05 PM
Post: #363
RE: Deontay Wilder
Lost to Krzysztof Zimnoch (Poland) 20-23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2015, 09:05 PM
Post: #364
RE: Deontay Wilder
Zimnoch wygrał na punkty 23-20 czy jakoś tak,ale wtedy to boks olimpijski był przed długi czas trochę dziwny,nie chodzi już o kaski,a przede wszystkim o te głupie maszynki do mierzenia ilości ciosów i takiego wyłaniania zwycięzcy ,na szczęście już odeszły do lamusa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 01:42 PM
Post: #365
RE: Deontay Wilder
BRIGGS: ZNOKAUTOWAŁBYM BEYONCE Big Grin WILDERA W MNIEJ NIŻ MINUTĘ

Wygląda na to, że wciąż jestem jedynym ciężkim w Stanach
Zjednoczonych, który ma siłę i umiejętności, aby znokautować Władimira
Kliczkę. Władypie : D nie traci snu z powodu Beyonce Wildera. Jego
znokautowanie zajęłoby mu dwie minuty, mi - mniej niż minutę. Walka
ze Stiverne'em była obrazą dla boksu, ten sport musi zyskiwać fanów, a
nie ich tracić. Nokautująca siła Beoynce Wildera znikła, gdy zmierzył się
z trudniejszym rywalem

he he Smile, zawsze jak chce się ostatnio trochę pośmiać, bo w tv od starych kabaretów i kopaczowej mnie mdli,,
to wchodzę na główną orga, licząc na to że znajdę jego zajebiste wypowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 02:23 PM
Post: #366
RE: Deontay Wilder
Mam nadzieję, że ktoś uciszy Briggsa najlepiej ktoś z drugiej dziesiątki bo Ci lepsi mają poważniejsze wyzwania.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 02:56 PM
Post: #367
RE: Deontay Wilder
Super.Kurde zaskoczył mnie Wilder.
Nie liczyłem że potrafi rozłożyc siły i walczyć lewym na dystans.
Mimo ze trochę przyjął na korpus i szczęke to cały czas kontrolował walkę .
Jego szczęka wydaję się OK
W amatorce leżał z Romanowem ale Bowe też w amatorce był liczony a na pro miał beton.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 09:22 PM
Post: #368
RE: Deontay Wilder
Za główną:
""Brązowy Bombardier" doznał pęknięcia kości w okolicach serdecznego palca prawej ręki, czyli tej mocniejszej, którą o mało co w siódmym starciu i tak nie posłał dotychczasowego mistrza na deski. Amerykanin zagryzł zęby i nie dając po sobie nic poznać, walczył dalej - Na tym polega mistrzostwo - mówił jeszcze na konferencji w sobotnią noc, nie wiedząc o pęknięciu. Dodajmy przy tym, że Deontay borykał się z kontuzją prawej ręki w 2009 roku, ale jak ktoś bije tak mocno, to bardzo często nie wytrzymują dłonie (np. Denis Bojcow, którego ręce były operowane ostatnio częściej niż on walczył).

- Wątpię by to wykluczyło go na dłużej z treningu. I tak musiałby odpocząć po trudnej walce, więc teraz jest znakomity moment na zreperowanie wszystkiego. Nie przewidujemy na chwilę obecną żadnych zmian i chcemy wrócić na ring w lecie - skomentował sprawę Jay Deas, menadżer i trener Wildera w jednej osobie."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 03:23 PM
Post: #369
RE: Deontay Wilder
Na pewno jest innym bokserem, pokonałem go przecież siedem lat temu. Nabrał masy mięśniowej, chociaż nogi nadal ma strasznie chude. Rewanż z Wilderem? Oczywiście, bardzo na to liczę. Taką walkę można łatwo sprzedać. Ale najpierw czeka mnie operacja, 3-4 miesiące rehabilitacji i dopiero potem powrót na ring. Kiedy wejdę do rankingu WBC, będzie można coś poważnie planować - mówi Zimnoch, który ostatni raz boksował w listopadzie 2013 roku, wygrywając na punkty z Arturem Binkowskim.


XDD Krzysiu teraz dojebał, chyba musiał oberwać na dyskotece i coś z głową mu się stało. :v :v :v Chociaż nie, on zawsze był debilem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 03:29 PM
Post: #370
RE: Deontay Wilder
Wygrał na pkt z Karykaturą Binkowskim, ponad rok już ma absencji, i teraz znowu papla o jakiejś operacji i rehabilitacji, rankingu WBC ? Chyba rankingu Wielkich bokserskich ćiot.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości