Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
19-08-2014, 11:22 PM
Post: #311
RE: Deontay Wilder
@Gogolius
Czy dzieli? Jestem w 100% za Wilderem bo jestem niepoprawnym optymistą i chciałbym, żeby ktoś z takim rekordem został Mistrzem Świata a później rzucił wyzwanie Władimirowi. Wilder to jednak nie Lewis a prędzej wysoki Artur Szpilka. Jeśli Stiverne ma wygrać bo jest lepszym pięściarzem to kibicuję jemu bo też darzę go sympatią jednak nie tak wielką jak Deontay'a. Dla mnie Stiverne nie jest aż tak napompowany jak u Ciebie. Dla mnie zwycięstwa nad Arreolą to nic specjalnego. Buritos oprócz serducha do walki niczym wielkim nie dysponuje a znaleźć na niego sposób potrafił nawet Adamek. Nie obrażając Adamka, bo walkę z Koszmarem dał dobrą ale Góral to nikt wielce inteligentny, po prostu wielki wojownik i ktoś kto w danym czasie wiedział co robić na sali treningowej. Podsumowując walka ciekawa dla mnie z kilku aspektów: rekord Wildera, tytuł WBC w stawce i potężne uderzenia jakimi dysponuje każdy z zawodników.

@Sander
Co do obron no to tam trafi się mu ktoś jak Povietkin, Jennings czy Fury a tam umieć boksować by wypadało^^
Co do Stiverne'a no to się już odniosłem wyżej, solidny z naciskiem na siłę/silny cios/wytrzymałość ale bez fajerwerków. Pamiętacie jak Stiverne walczył w ostatnich pojedynkach? Cały czas czekał na rywala, nuda nuda i jeszcze raz nuda, jeśli będzie tak jak mówicie, że Wilder go nie zlekceważy to obstawiam, że będzie walczył jak z Gavernem a wtedy ten pojedynek utuli mnie do snu. Boję się, że tak będzie bo każdy będzie miał w głowie fakt, że rywal może go zabić jednym ciosem i będą się szachować bez żadnego ryzyka. Dlatego też stawiam na Wildera, który tylko ze względu na warunki fizyczne, będzie mu łatwiej trafić nawet jak się będzie bał :P

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 05:50 AM
Post: #312
RE: Deontay Wilder
@RedHawk
Nie widząc tej akcji w zwolnionym tempie, miałem wrażenie, ze to było po pacnięciu lewym prostym w czoło. Jednak masz rację, to było uderzenie na skroń i Scott miał prawo się przewrócić. Tylko z kolei teraz mi się wydaje, że spokojnie mógł wstać, ale nie chciał.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 05:47 PM
Post: #313
RE: Deontay Wilder
Team Wilder : stłamsimy Stiverna od pierwszej sekundy walki, nie pozwolimy mu nawet rozwinąć skrzydeł, a już będzie , musiał podnosić się się z maty.
Strasznie są pewni, ja myślę że będzie odwrotnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 07:21 PM
Post: #314
RE: Deontay Wilder
Wilder posiadając te warunki i szybkość przy odpowiednim planie może spokojnie wyboksować Stiverna.Natomiast jeśli Deontay żuci się na Kanadyjczyka to prawdopodobnie wyłapie kontrę i pójdzie spać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 07:22 PM
Post: #315
RE: Deontay Wilder
Ja bardzo licze ze Wilder ruszy od pierwszej sekunde - Bermane bedzie mial latwiej go skontrowac. Jakby Deontay mial obskakiwac rywala i zmuszac go do skracania ringu to mialby spore szanse. Ale jak sie rzuci do ataku to Stiverne przyjmuje cios na swoja garde, wyprowadza kontre zaglady i balon peka z hukiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 07:59 PM
Post: #316
RE: Deontay Wilder
Mnie ta walka zaczyna coraz bardziej ciekawić. Właściwie Wilder na pierwszy rzut oka wydaje się mieć wszystko, aby wygrać. Długie ręce, wzrost, szybkość i dobrą koordynację jak na dwumetrowca. Z odpowiednią taktyką, czyli walcząc na dystans, bijąc zza jabu, nie podpalając się i nie zostając w miejscu powinien być bardzo, ale to bardzo niewygodny dla Stiverne. No, ale jest to myślenie życzeniowe i nigdy jeszcze nie widzieliśmy Wildera tak walczącego z solidnym rywalem. Do tego facet jest tragicznie niesprawdzony i jego szczęka, kondycja i serce do walki to niewiadome. Naprawdę nie widzę tego, aby Wilder wyszedł do walki i ruszył na Stiverne jak zraniony bizon. Haitańczyk to twardziel, przyjmie ciosy na blok, poczeka, da się zepchnąć na liny, uderzy w tempo i Deontay może mieć ciepło. W każdym razie na dzien dzisiejszy wiemy, że Wilder potrafi atakować i nokautować, ale czy potrafi boksować mądrze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 10:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2014 10:01 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #317
RE: Deontay Wilder
Dlaczego tak wielu nie lubi tego Wildera? Zauważyłem, że wśród wielu nie cieszy się sympatią. Ma niewyparzoną "gębę"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 10:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2014 10:09 PM przez Metzger.)
Post: #318
Bug RE: Deontay Wilder
(04-12-2014 10:00 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Dlaczego tak wielu nie lubi tego Wildera? Zauważyłem, że wśród wielu nie cieszy się sympatią. Ma niewyparzoną "gębę"?
No bo kiedy przez lata jego promotorzy i on sam wciskają wszystkim naokoło, że wkrótce będzie dominatorem wagi, a jednocześnie trzymają się z daleka od TOP20, to naturalną reakcją staje się pogarda. Nie mówiąc już o tym, że jest damskim bokserem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 10:15 PM
Post: #319
RE: Deontay Wilder
Deontay ma ponad 30 walk na koncie a bokserzy z ktorymi walczyl nie sa wcale lepsi od rywali Joshuy ktory walk ma 10.
Poza tym dostal szanse boksowania o pas bez jakichkolwiek osiagniec a jego eliminator do tego pasa to byla walka ze Scottem - przyjacielem z gymu. Jest spory smrod po tej walce bo wielu kibicow podejrzewa ustawke: sam obejrzyj bo ten pojedynek trwa krociutko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 11:39 PM
Post: #320
RE: Deontay Wilder
Myślałem, że też może chodzić o ten agresywny styl bicia, gdy przeciwnik już leży Wilderowi nawet wtedy jest ciężko się od niego odczepić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości