Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
17-01-2013, 06:01 PM
Post: #71
RE: Deontay Wilder
@Adammobp
Do Marciano mu jeszcze troszkę bumów brakuje Tongue w sumie to na jednej gali mógłby w ramach jednej walki z 10 znokautować. Taki survival, Wilder nokautował by ogórków do momentu gdyby się zmęczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 02:49 PM
Post: #72
RE: Deontay Wilder
Cytat: Taki survival, Wilder nokautował by ogórków do momentu gdyby się zmęczył.
Czyli dwie minuty Big Grin
Co do samego Wildera to osobiście jest to zawodnik, który jest na pewno interesujący. Nazwiska jakie ma on na rozkładzie przy takim rekordzie są wręcz beznadziejne, ale jest on bokserem, który powoduje ogromną reakcje, co widać po liczbie stron w tym temacie. Skoro tak wiele osób tak go chwali, to może rzeczywiście jest w nim coś, co pozwoli mu zostać w przyszłości mistrzem świata. Z jakimkolwiek gdybaniem powinniśmy się wstrzymać do momentu aż w końcu pokona on choćby jakiegoś solidnego ciężkiego, a nie tylko zawodników, których znokautowałoby również większość Polskich ciężkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 03:18 PM
Post: #73
RE: Deontay Wilder
Wilder może i jest ciekawy,ale na tle jego rywali to i Wawrzyk by błyszczał.Połowę jego rywali Najman rozwala.Nie wiem o co chodzi z tym jego prowadzeniem,może nie chcą by zbyt szybko się wybił i dostał ofertę od Kliczki? Lepiej go przeczekać,Wład też już ma trochę wiosenek na karku i za 2-3 może odejdzie.Po za tym nie wiem czy takie zbytnie budowanie rekordu nie odbije się czkawką jak wyjdzie do kogoś solidnego,pewność siebie jest ważna,ale zbytnia pewność siebie bywa zabójcza.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:55 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #74
RE: Deontay Wilder
- Deontay jest najlepszych amerykańskim "ciężkim" oraz najgorętszym prospektem - uważa promujący Deontaya Wildera (27-0, 27 KO) Richard Schaefer z grupy Golden Boy Promotions. Szwajcarski bankowiec chciałby skonfrontować brązowego medalistę olimpijskiego z Pekinu z innymi nadziejami królewskiej kategorii, Davidem Price'em bądź Tonym Thompsonem. Schaefer podjął już nawet rozmowy z obozem "Tygrysa", lecz ten odmówił walki, gdyż prawdopodobnie da najpierw rewanż Anglikowi za sensacyjny nokaut w drugiej rundzie pod koniec lutego.

- Naszym zdaniem Wilder jest już gotowy na największe wyzwania i na chwilę obecną jest największą nadzieją amerykańskiej sceny. Thompson jest zobowiązany do rewanżu z Davidem, ale po nim Deontay bardzo chętnie skrzyżuje rękawice z lepszym z tej dwójki. Akceptujemy taki układ, bo przecież zdaniem wielu to właśnie Price był gorącym towarem i należy mu się najpierw taki rewanż - dodał prezes stajni GBP.


Dobre info !! może coś ruszy konkretnie bo ile można czekać , w bilansie prawie tyle co u Zioła na karku.

Mam nadzieję że to może być jakiś odnowiciel w wadze ciężkiej , mam nadzieję też że nie będzie jak ostatnio z wielkimi prospektami którym popękały zera w rekordach (Price,Mitchell).

Wilder jest kimś kto może powalczyć i odrodzić amerykański boks , ale czy tego nie mówiono już o Mitchellu ?

Chciałbym zobaczyć go z kimś z Europy ,ale nie chciałbym żeby to był teraz łatwy cel typu Dimitrenko.
Miejmy nadzieje że to prawda i zobaczymy kim jest Bronze Bomber..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 10:17 PM przez Jerome.)
Post: #75
RE: Deontay Wilder
A ja chciałbym zobaczyć Wildera z Dimitrenko. To dobry zawodnik, mógłby sprawić problemy a nawet pokonać Amerykanina. Zawsze to krok do przodu a w tym przypadku moze nawet bardzo duzy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 10:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 10:17 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #76
RE: Deontay Wilder
Jermoe
Coś Ty Tongue widziałeś jego ostatnią walke ?
Jest w paskudnej dyspozycji , dlatego mówie że to łakomy kąsek dla wielu prospektów. Był nawet liczony z jakimś bokserem co miał techniczy poziom sprzedawcy w obuwniczym z bilansem 19-19 .
Taki ktoś przydał by się Szpili do rekordu.
Wilder potrzebuje nieco większych już wyzwań bo moim zdaniem już nasz Artur miał bardziej wartosciowych rywali.

Wilder nawet mógłby z wartościowymi rodakami dobrze powalczyć (Thompson,Johnson) to już większy poziom niż obecny Dimitrenko. Niewątpliwie następnym rywalem powinien być ktoś z 15rankingu jakiejś federacji.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 02:17 PM
Post: #77
RE: Deontay Wilder
Deontay ponoć pobił jakąś laskę o.O
Jeśli to prawda to niech wype*dala do pierdla, nie ma wyjątków.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 02:22 PM
Post: #78
RE: Deontay Wilder
Niektórzy wyrokują mu koniec kariery przez ten incydent... pójdzie siedzieć na rok i tyle. Btw. takie sytuacje nie powinny mieć w boksie miejsca!! to antyreklama tego pięknego sportu. Wnet zamiast mówić na nich pięściarze lub bokserzy będą mówić damscy bokserzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 02:30 PM
Post: #79
RE: Deontay Wilder
Zacznijmy od tego co to za facet co podnosi rękę na kobietę? Co to za sportowiec który wykorzystuje swoje umiejętnosci poza ringiem do tego przeciwko bezbronnej kobiecie? Co to za człowiek który jest zdolny do okaleczenia (oba łuki brwiowe pekniete, złamany nos) drugiego człowieka, jeszcze raz dodam, mężczyzna kobietę?
Los Wildera moich oczach roztrzygnie się szybko.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 02:36 PM
Post: #80
RE: Deontay Wilder
Żenada..
Gdzie on rozum miał i jakieś zasady?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości