Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
14-12-2017, 09:02 PM
Post: #731
RE: Deontay Wilder
Mam nadzieję że to co mówił Wilder w ringu
do Ortiza po jego walce, jest prawdą i następnym
rywalem Dźikusa będzie w końcu King Kong.


Wilder - Ortiz, Joshua- Parker, i powrót Furego
2018 w ciężkiej może być mocny jak nigdy.

A z naszego przypadku powrót Ugonoha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 05:59 PM
Post: #732
RE: Deontay Wilder
Tak sobie teoretycznie rozważam: myślicie, że Wilder dałby radę zbić do Cruiser?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 06:19 PM
Post: #733
RE: Deontay Wilder
Myślę, że nie. On ma dwa metry wzrostu, a relatywnie niską wagę zawdzięcza bardzo chudym nogom. On już nie za bardzo ma z czego zbijać. Te 96-98 kg to dla niego zdrowe minimum przy których zachowuję siłę i kondycję. Teoretycznie możliwe, ale w praktyce dostalibyśmy niedożywionego chuderloka Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 07:01 PM
Post: #734
RE: Deontay Wilder
(04-03-2018 05:59 PM)redd napisał(a):  Tak sobie teoretycznie rozważam: myślicie, że Wilder dałby radę zbić do Cruiser?

Nawet jeśli (choć nie sądzę) to po co miałby to robić? W cruiser mniejsze pieniądze, sława itd. Poza tym on jest w HW numerem dwa a dla niektórych numerem 1 więc nawet rozkminiając temat stricte teoretycznie to taki ruch nie miałby większego sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 07:08 PM
Post: #735
Bug RE: Deontay Wilder
(04-03-2018 05:59 PM)redd napisał(a):  Tak sobie teoretycznie rozważam: myślicie, że Wilder dałby radę zbić do Cruiser?
Jeżeli kurdupel Gamboa potrafił przybierać po ważeniu 8 kg, to Wilder z łatwością wcisnąłby się do cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 03:28 PM
Post: #736
RE: Deontay Wilder
W najbliższych latach Usyk i Gassijew zawitają do wagi ciężkiej, więc jest szansa że Wilder z nimi zawalczy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 09:19 PM
Post: #737
RE: Deontay Wilder
Ale wtedy Wilder dokonałby ciekawej rzeczy. Wielu jest bokserów, którzy zdobywają po 4, 6, a nawet 8 pasów w różnych kategoriach wagowych; a Wilder byłby prawdziwym ciężkim, który nie przybrał, a zszedł kategorię niżej, żeby zdobyć pas w innej kategorii wagowej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2018, 11:01 AM
Post: #738
RE: Deontay Wilder
Ładnie Wilder popłynął:
Cytat:Chcę zwłok w rekordzie. Naprawdę tego pragnę. A właściwie pragnie tego "Brązowy Bombardier".

Czy mnie pamięć nie myli, ale po KO na Szpilce sam Wilder się przestraszył i chodził po ringu zmieszany, jak kiepski uczeń czekający aż ojciec wróci z wywiadówki? 8)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2018, 11:26 AM
Post: #739
RE: Deontay Wilder
(31-03-2018 11:01 AM)redd napisał(a):  Ładnie Wilder popłynął:
Cytat:Chcę zwłok w rekordzie. Naprawdę tego pragnę. A właściwie pragnie tego "Brązowy Bombardier".

Czy mnie pamięć nie myli, ale po KO na Szpilce sam Wilder się przestraszył i chodził po ringu zmieszany, jak kiepski uczeń czekający aż ojciec wróci z wywiadówki? 8)

Jak to mówią: chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2018, 02:16 PM
Post: #740
RE: Deontay Wilder
Gada tak aby wystraszyć Joshue aby ten bał się z nim
walczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości