Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
29-03-2015, 01:18 PM
Post: #861
RE: Artur Szpilka
Najprawdopodobniej niejaki Ty Cobb będzie przeciwnikiem Artura Szpilki. Gość, którego na deski rozłożył Wilder w swojej 9 walce, już w 33 sekundzie.

Ma ktoś o nim jakieś bardziej szczegółowe info czy też gość jest absolutnie anonimowy? Może linki do jego walk? Czy Szpilka powinien się czegokolwiek obawiać z jego strony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 01:22 PM
Post: #862
RE: Artur Szpilka
Jak podpisał kontrakt z Haymonem, żeby z takimi ogórami walczyć to ja nie mam słów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 01:31 PM
Post: #863
RE: Artur Szpilka
Nie ma sie co oszukiwac, ale czasu do walki bardzo malo, nowy trener ktory byc moze bedzie chcial wprowadzic kilka zmian w boksie Artka. Wybor Cobba, czy innego -brzydko mowiec- walczacego w roli miesa armatniego jest zrozumialy i logiczny.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 01:59 PM
Post: #864
RE: Artur Szpilka
Cobb to bum, ale patrząc na okoliczności (nowy trener + niedługi czas do walki) można przymknąć na to oko. Szpilka będzie miał trochę czasu na spokojną pracę z Shieldsem, a na wyzwania przyjdzie jeszcze czas. Cobba, po Jenningsie i Adamku w 2014, można Arturowi wybaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 06:32 PM
Post: #865
RE: Artur Szpilka
(29-03-2015 01:59 PM)redd napisał(a):  Cobb to bum, ale patrząc na okoliczności (nowy trener + niedługi czas do walki) można przymknąć na to oko. Szpilka będzie miał trochę czasu na spokojną pracę z Shieldsem, a na wyzwania przyjdzie jeszcze czas. Cobba, po Jenningsie i Adamku w 2014, można Arturowi wybaczyć.

Dokladnie. Przeciez tu chodzi tylko o publiczny sparing i dotarcie sie z Ronniem swojej wspolpracy. Czasu jest bardzo malo, ostatnio bylo troche zawirowan w zyciu Polaka, trzeba to zrozumiec.
Znajac charakter Szpilki, to nie bedzie trzeba dlugo czekac, az rzuci wyzwanie komus z czolowki. Jennings, Cunningham beda juz za chwile na celowniku Artka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 08:54 PM
Post: #866
RE: Artur Szpilka
Kilka walk rywala Szpilki:

https://www.youtube.com/user/imakefights...tyson+cobb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 09:24 PM
Post: #867
RE: Artur Szpilka
Za dużo niestety ich w sieci nie ma. Ja bym z kolei obejrzał sobie te 33 sekundy z Wilderem. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 09:46 PM
Post: #868
RE: Artur Szpilka
Co za bum :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 09:49 PM
Post: #869
RE: Artur Szpilka
A kogo Wy się spodziewaliście? Wiadomo było, że to będzie jakiś ogór. Niech Szpilka popracuje trochę z Shieldsem. Przed nim cała kariera, nie ma gdzie się spieszyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 09:54 PM
Post: #870
RE: Artur Szpilka
Ja spodziewałem się poziomu Mollo a nie Letra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości