Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
05-01-2015, 08:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 08:58 PM przez BMH.)
Post: #791
RE: Artur Szpilka
(05-01-2015 08:42 PM)Melvin napisał(a):  Szpilberg zostanie przygarnięty przez wszechmocnego Ala Haymona,chyba najbardziej popularny Polak pod jego skrzydłami,mimo Fonfary

Byloby to ciekawe.


(05-01-2015 08:42 PM)Melvin napisał(a):  Mimo to ciekawi mnie na jakiej zasadzie będzie przebiegać taka współpraca,wszak Wasilewski nadal jest ze Szpilą związany.

Jezeli sie dogadaja, to Haymon, bedzie zapewne managerem Artka, a miedzy Wasylem i Szpilka nic sie raczej nie zmieni. Przynajmniej nie w najblizszym czasie.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 10:13 PM
Post: #792
RE: Artur Szpilka
W takim razie skoro Al Haymon zainteresował się Artkiem to chyba widzi w nim spory potencjał, co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 10:26 PM
Post: #793
RE: Artur Szpilka
Tak jak w tym Kownackim, czy jak ma ten otłuszczony ciężki, który boksuje dla Ala? Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 10:35 PM przez Metzger.)
Post: #794
Bug RE: Artur Szpilka
(05-01-2015 10:13 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  W takim razie skoro Al Haymon zainteresował się Artkiem to chyba widzi w nim spory potencjał, co?
To jeszcze nic nie znaczy. Pod jego skrzydłami walczą różni bokserzy, także słabsi i wypaleni. Być może niektórych skupuje tylko po to, aby nakarmić nimi innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 10:41 PM
Post: #795
RE: Artur Szpilka
Mnie bardziej interesuje czy Szpilka będzie miał możliwość doskonalenia umiejętności pod okiem Shieldsa. Akurat czy będzie pod skrzydłami Haymona czy nie to ma w tej chwili drugorzędne znaczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 11:08 PM
Post: #796
RE: Artur Szpilka
Gale na NBC trzeba kimś zapchać.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 12:56 AM
Post: #797
RE: Artur Szpilka
Al Haymon to jeden z prężniej działających promotorów w dzisiejszym boksie, a Artek po pokonaniu dość znanego nazwiska nawet w skali światowej, to dość łakomy kąsek.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:23 PM
Post: #798
RE: Artur Szpilka
Nowy, długi wywiad z Arturem TUTAJ . Muszę przyznać, że go coraz bardziej lubię.;D

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:45 PM
Post: #799
RE: Artur Szpilka
czyli to już trzeci Polak, po Łaszczyku i Szymańskim, pod pachami Ala Haymona,Fajnie.
Haymon musi widzieć w nim jakiś potencjał, no i liczną polonie może ściągać na gale, to też pewnie jeden z powodów.
Patryk, Kamil i Szpilman to nasi najbardziej Młodzi Perspektywiczni pięściarze na przyszłość,innych jak narazie nie widać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:52 PM
Post: #800
RE: Artur Szpilka
Zapomniałeś o Fonfarze.

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości