Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
18-06-2014, 07:14 PM
Post: #631
RE: Artur Szpilka
http://www.polsatsport.pl/sporty-walki/b...6HWtx4m671

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2014, 07:22 PM
Post: #632
RE: Artur Szpilka
Jeszcze 1.5 roku temu, to nie dawałbym Szpilce żadnych szans, ale biorąc pod uwagę, że czas coraz mocniej odbija piętno na Adamku i nawet Glazkov leje go do jednej bramki niemalże, to kto wie czy Artur by tutaj nie zrobił kuku Góralowi. Adamek nie ma tak silnego ciosu, by Szpilka musiał się obawiać otwartych ataków, mógłby przyciskać Adamka choć wciąż uważam, że jest zbyt chaotyczny i nie okrzepł na tyle, by nawet dzisiejszego Adamka pokonać. Chciałbym taką walkę zobaczyć i faworytem byłby dla mnie Tomek, lecz wygrana Szpilki nie byłaby sensacją.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2014, 07:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2014 07:44 PM przez Martin.)
Post: #633
RE: Artur Szpilka
W potencjalnej walce Szpilki z Adamkiem nie potrafiłbym dziś wskazać faworyta.

Choć tak jak pisał w topicu obok @Kubala, ja również nie chciałbym obecnie walki pomiędzy nimi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2014, 08:01 PM
Post: #634
RE: Artur Szpilka
Artur tak jak sam powiedział, ma wszystko żeby Adamka pokonać. Nie uważam, żeby to była walka do jednej mordy. Myślę, że obecnie obaj prezentują obronę na podobnym poziomie. Różnica jest taka, że Adamek jeszcze jako tako potrafi obronić się przed kontrami a Szpilka nie. I właśnie te kontry mogłyby być kluczem do wygranej Adamka, ale raczej na pkt...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 08:42 AM
Post: #635
RE: Artur Szpilka
I już ktoś zarzucił temat żeby teraz ten głupek się wypowiadał znowu 15 razy dziennie. A taka już była cisza, dostał lanie i się skończyło pieprzenie. Ale nie, trzeba znowu. Już nie mówiąc w ogóle o tym, że tematu takiej walki w ogóle nie ma i do niej nie dojdzie a to jest tylko początek promocji powrotu Szpilki, bo się zrobiło o nim za cicho. A raczej przestało być za głośno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 06:58 PM
Post: #636
RE: Artur Szpilka
http://eurosport.onet.pl/boks/jasny-sygn...kord/kvlfm

Big GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 07:49 PM
Post: #637
RE: Artur Szpilka
#Polskie #pierdolniecie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 07:55 PM
Post: #638
RE: Artur Szpilka
Ciekawe na ilu zatrzymałby się wskaźnik po ciosie Wildera albo Stiverne'a Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 09:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2014 09:07 AM przez Krzych.)
Post: #639
RE: Artur Szpilka
HahaBig Grin HahahaBig Grin Jasny sygnał dla Adamka... No nie...Big Grin Co to jest jakieś gimnazjum?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2014, 09:55 AM
Post: #640
RE: Artur Szpilka
@Krzych
Spokojnie.... co Ty na żartach się nie znasz? na prawdę nie wyczułeś ironii w głosie prowadzącego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości