Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
19-09-2013, 03:47 PM
Post: #381
RE: Artur Szpilka
KrychuTMT
Oj, zdziwiłbyś się... Znasz pewnie tzw. karczków, chłop poważny, dorosły, a debil jakich małoSmileBig Grin Pewnie właśnie z takich ludzi składa się forum kibolskie. Np. taki Sander czy Martin, kibice swojego klubu, ale nie wezmą bejsboli i nie pójdą się naparzać w parku z inną kibicowską frakcją: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 04:33 PM
Post: #382
RE: Artur Szpilka
To oświadczenie jasno pokazuje, że po prostu Wisła go nie chce.
Być Wiślakiem a bratać się z ludźmi z Cracovii?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 04:56 PM
Post: #383
RE: Artur Szpilka
Ogólnie chłopaki dla mnie to całe ''kibicowanie'' swojemu klubu to jak zabawa dla dzieci... Nienawiść do ludzi kibicującym innemu zespołowi itd... przecież to jest chore, kibole to dzikusy. Jak można pobić kogoś ''od tak'' bo miał sobie szalik o innym barwach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:01 PM
Post: #384
RE: Artur Szpilka
Ja może tego nie czuję, ale jak poczytałem to forum to ogarnął mnie pusty śmiech. Dwa słabiutkie klubiki i taka spina Big Grin W Anglii jest to jeszcze bardziej ekstremalne, ale poziom jaki.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:07 PM
Post: #385
RE: Artur Szpilka
Po co zakładał jakieś opaski itp a później jako Wiślak witał się z ekipą Craxy? Gorszego przewinienia niż niewierność barwom nie ma.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:18 PM
Post: #386
RE: Artur Szpilka
@Sander

Może Szpila po prostu już nie chce się utożsamiać z Wisłą ? Może ma już po prostu na to wszystko kolokwialnie mówiąc wyjebane ? Jeśli już nie ma dla niego znaczenia kto jest za kim, to po co ma udawać, że jest inaczej ? Rozumiem przywiązanie do barw klubowych, ale to już jest przesada, tak samo jak kibicowanie rywalom jakiejś wrogiej drużyny. Przecież to dziecinada i brak szacunku właśnie dla oponentów znienawidzonego klubu. Przyznaję się bez bicia, że nigdy na żadnym meczu Ekstraklapy nie byłem, ale z mojej perspektywy tak to właśnie wygląda.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:25 PM
Post: #387
RE: Artur Szpilka
Niepotrzebnie głośno mówił o powiązaniach z Wisłą. Teraz wyszło mu to bokiem. Sam jako zwolennik innej opcji kibicowskiej krzywo na niego patrzyłem gdy gadał o Wiśle..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:28 PM
Post: #388
Bug RE: Artur Szpilka
Bardzo dobry ruch z marketingowego punku widzenia. Szpilka może tylko zyskać oficjalnie odcinając się od kikolskiego bydła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:12 PM
Post: #389
RE: Artur Szpilka
Szpila zachował sie po frajersku Niewątpliwie. tak sie nie robi a "kibole" w linku który podał Pakman sprawe skomentowału krótko,tematycznie i na poziomie.

Wiernośc barwom to coś więcej niż dawanie w morde innym kibicom. Ci co nie mają takiego klubu nie pojmą po prostu a kibicie zawsze będą dla nich wulgarnym bydłem.

Artur naprawde marketingowo wypromował się głównie na tym i janusze do dziś powtarzają że kibol łobuz daje w morde wszystkim

Ruch Szpili nie fair i czerwona kartka ! za to karny dla białej gwiazdy !

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:19 PM
Post: #390
Bug RE: Artur Szpilka
RJJ, ja zrozumiałem, że kibolom Wisły nie spodobało się to, że Szpilka ma kumpli kibicujących innym drużynom i kazali mu wybierać. Każdy normalny człowiek plunąłby w twarz takim podludziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości