Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
23-12-2011, 05:57 PM
Post: #1
Artur Szpilka
Jakie jest wasze zdanie na temat przyszłości podopiecznego Fiodora Łapina, Artura Szpilki? Co ten kontrowersyjny pięściarz z Wieliczki może osiągnąć w boksie zawodowym? Jak daleko zaprowadzą go jego charakter, jego grupa 12RKP oraz jego umiejętności?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 06:20 PM
Post: #2
RE: Artur Szpilka
Jak tak posłucham jego wypowiedzi i widzę jego zachowania przed walkami, to ciężko mi szanować tego człowieka. Pod tym względem przypomina meneli spod budki z piwem.

Talent do boksu jednak ma. Czy też talent do pracy? Tego nie wiem. Na razie niech szkoli się pod okiem Łapina, ale jeśli będzie chciał coś osiągnąć, to raczej będzie potrzebny wyjazd do Stanów i nauka tam. Łatwo w wadze ciężkiej mieć nie będzie. Coś mi się zdaje, że po erze Kliczków nadal rządzić będą dwumetrowcy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 06:59 PM
Post: #3
RE: Artur Szpilka
Jak dla mnie potencjał ten człowiek ma, w więzieniu siedział, lecz teraz wychodzi (mam nadzieje) na prostą. A naprawdę, jak będzie chciał, jak będą chcieli pomóc mu też inni, a dodamy tez do tego trochę szczęścia... Licze na mistrzostwo świata heavyweight!
Czyli uważasz, że Fury, Helenius, Dimitrenko i paru innych to materiał na mistrza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 07:12 PM
Post: #4
RE: Artur Szpilka
Mi ręce opadły gdy zobaczyłem jego wywiad przed ostatnią walką. Załamałem się.
Nie zacytuję dokładnie jednak rozmowa redaktora z tym bokserem wyglądała mniej więcej tak:
-Masz dużo tatuaży, czy są one znaczące? ważne dla Ciebie w jakiś sposób
-Hmm... Nie no... ważne dla mnie tutaj CHWDP to wiadomo co to znaczy... znaczący dla mnie tatuaż, tutaj jeszcze ACAB takie bardziej międzynarodowe
Pan Artur Szpilka ma bardzo ważne i znaczące tatuaże:)
Nie jest dobrym bokserem ale ma charakter, to też się liczy, szybko się uczy, z czasem może będzie lepszy. Jednak chyba troszkę bym się wstydził gdyby został mistrzem świata:) nie tak wyobrażałem sobie Polskiego mistrza świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 08:02 PM
Post: #5
RE: Artur Szpilka
Szpilka ma siłe,balans co do szczęki to nie wiem bo nikt jescze go nie przetestował lecz raczej nie będzie mistrzem zabardzo się podpala w ostatniej walce z journeymanem Davidem Saulsberrym nie szło mu był nawet w lekkich opałach moim zdaniem jak już napisałem nie będzie mistrzem no może Europy ale nie Świata
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 08:44 PM
Post: #6
RE: Artur Szpilka
Po zmianie trenera faktycznie, miałby szansę na mistrzostwo świata. Z całym szacunkiem dla pana Łapina, ale niech szlifowanie talentu takiego jak Szpilka niech zostawi trenerom. Dla Szpilki widzę przyszłość w Ameryce, ale nie u boku byle jakiego trenera typu R. Bloodworth, bo będzie z niego kicha jak z Adamka teraz :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 08:48 PM
Post: #7
RE: Artur Szpilka
(23-12-2011 08:02 PM)pelix napisał(a):  Szpilka ma siłe,balans co do szczęki to nie wiem bo nikt jescze go nie przetestował lecz raczej nie będzie mistrzem zabardzo się podpala w ostatniej walce z journeymanem Davidem Saulsberrym nie szło mu był nawet w lekkich opałach moim zdaniem jak już napisałem nie będzie mistrzem no może Europy ale nie Świata

Szpilka ma siłę, ale nie większą niż większość zawodników HW... Co do balansu to się nie zgodzę. Szpilka ma ciekawy styl ale dziurawy i przyjmuje ciosy jakich nie powinien. On jest jeszcze młody, nie ma doświadczenia. Podpala się bo to są jego początki z boksem tak na prawdę. Z czasem mu to minie. A co do Saulsberrego to nie przeceniaj tego tłuściocha... to żaden journeyman tylko kelner. Stek ociekający tłuszczem. Zaatakował Szpilkę bo się go nie cykał, dlatego też Artur był w opałach. Jeżeli Terrance jego przyszły rywal tak samo zaatakuje to Szpilka może ponieść porażkę. Terrance jeszcze szybszy i ma lepszą kondycję niż ten cały Saulsberry. Artur musi jeszcze dużo,dużo pracować. Jak na razie nie jarajmy się nim tylko odstawmy go na później, na taki deserek tak jak by. Teraz skupiajmy się na takich bokserach jak Wach czy Adamek. Na Artura przyjdzie czas, ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 09:54 PM
Post: #8
RE: Artur Szpilka
Szpilka ma siłę, ale nie większą niż większość zawodników HW... Co do balansu to się nie zgodzę. Szpilka ma ciekawy styl ale dziurawy i przyjmuje ciosy jakich nie powinien. On jest jeszcze młody, nie ma doświadczenia. Podpala się bo to są jego początki z boksem tak na prawdę. Z czasem mu to minie. A co do Saulsberrego to nie przeceniaj tego tłuściocha... to żaden journeyman tylko kelner. Stek ociekający tłuszczem. Zaatakował Szpilkę bo się go nie cykał, dlatego też Artur był w opałach. Jeżeli Terrance jego przyszły rywal tak samo zaatakuje to Szpilka może ponieść porażkę. Terrance jeszcze szybszy i ma lepszą kondycję niż ten cały Saulsberry. Artur musi jeszcze dużo,dużo pracować. Jak na razie nie jarajmy się nim tylko odstawmy go na później, na taki deserek tak jak by. Teraz skupiajmy się na takich bokserach jak Wach czy Adamek. Na Artura przyjdzie czas, ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie.
[/quote]

ja nie powiedziałem że jest silniejszy niż większość HW on jest poprostu silny balansu to może nie ma jak Tyson czy Gołota ale ma obrone poprawi a podpalał się będzie ponieważ to jest choleryk zresztą bez powodu się to nie wzięło więzienie ustawki itp ja Saulsberrego nie przeceniam zaatakował bo co miał zrobić schować się za podwójną jak Włodarczyk? zaatakował i już trzeba czekać na dalszy rozwój kariery
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 08:34 PM
Post: #9
RE: Artur Szpilka
taki mały offtop Smile
spotkałem ostatnio Artura Szpilkę w Warszawie z dziewczyną w jednej z galerii i wcinał cały kubełek z KFC, he he
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 12:14 PM
Post: #10
RE: Artur Szpilka
Jak dla mnie promocja tego zawodnika w naszym kraju postępuje bdb tylko szkoda, że poza (może) pasa EBU nic więcej nie osiągnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości