Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej WBSS w junior półśredniej
21-07-2018, 12:01 AM
Post: #21
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Doczytałem się, że 2 ostatnie walki były wcześniej zdeterminowane pojedynkami o pasy federacyjne i nie była to kwestia wyboru. Nie zmienia to mojej oceny szans.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2018, 03:27 PM
Post: #22
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Pary półfinałowe utworzą zwycięzcy ćwierćfinałów:
#1 Regis Prograis (22-0, 19 KO) vs Terry Flanagan (33-1, 13 KO)
#3 Kiryl Relich (22-2, 19 KO) vs Eduard Trojanowski (27-1, 24 KO)
oraz
#2 Josh Taylor (13-0, 11 KO) vs Ryan Martin (22-0, 12 KO)
#4 Iwan Baranczyk (18-0, 11 KO) vs Anthony Yigit (21-0-1, 7 KO)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2018 11:47 AM przez DevonPL.)
Post: #23
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
27 października odbędzie się walka Prograis vs Flanagan.

Faworytem walki jest wg. mnie Prograis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2018, 11:18 PM
Post: #24
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Fajny pomysł, że dwie walki wszystkich turniejów mają być rozgrywane podczas jednego weekendu, najczęściej chyba na jednej gali. Chociaż nie wiem, kto w Japonii będzie oglądał walkę Białorusina z Rosjaninem, to ten event zapowiada się wybornie Wink

http://boxrec.com/en/event/774289
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 12:34 PM
Post: #25
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Pary półfinałowe to: Iwan Barańczyk vs Josh Taylor i Regis Prograis vs Kirył Relich. Dwóch Białorusinów, czyli tak jakby była to białoruska kategoria. Myślę, że do finału wejdzie jeden z nich, a konkretnie Relich. Spotka się w nim z Taylorem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 03:40 PM
Post: #26
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Ja widzę w finale Taylora z Prograisem. Bardzo ciekawie będzie w tej kategorii, nie ma tu zdecydowanego faworyta do wygrania turnieju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 06:03 PM
Post: #27
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Po zakończeniu mogliby od razu zrobić kolejny, w czteroosobowym składzie - obaj finaliści (nie przeciw sobie, tylko w odrębnych pojedynkach), a do tego Ramirez i zwycięzca walki Hooker-Saucedo.

A jeśli chodzi o bieżący turniej, to też mi się wydaje, że w finale będzie Taylor (zbyt wysoki poziom dla Barańczyka) i Prograis (przy wyrównanej walce na pewno sędziowie będą punktować dla niego, a Relich to nie jest żaden mistrz nokautu, więc pewnie będzie pełne 12 rund).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2018, 11:18 PM
Post: #28
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Dla mnie Taylor - Prograis w finale, choć walki półfinałowe mogą mieć swoje historie. Łatwiejsze zadanie czeka chyba Taylora, choć w sumie ciężko powiedzieć, jak poradzi sobie w ringu z tak ofensywnym i brudno walczącym zawodnikiem, jakim jest Barańczyk. Wszystko wskazuje jednak na to, że powinno być łatwo. Taylor to wybitny kontrbokser i takie chaotyczne, czasami nieprzygotowane (choć groźne) ataki Białorusina będą mocno stopowane. Ja się spodziewam wygranej Josha przez TKO.

Prograis powinien wypunktować Relicha. Spodziewam się bokserskich szachów, w których sporo lepszy wydaje się być Amerykanin. Białorusin pewnie będzie walczył na pressingu, lecz będzie miał spore trudności, żeby trafiać celne ciosy. Za to kontry Prograisa mogą być tym, z czym sobie Kirył nie poradzi.

A więc finał Taylor - Prograis? O rany, to byłaby o tyle świetna walka, co prawdopodobnie nieoglądalna dla przeciętnego kibica. Obaj kontrbokserzy, którzy dość rzadko decydują się pierwsi na atak. Szczególnie pasywny jest Prograis. Pierwsze siedem rund z Flanaganem to była męczarnia dla oglądającego, bowiem żaden z panów nie zadawał ciosów. Flanagan bał się, a Prograis nie chciał. Myślę jednak, że bardziej kompletny, bardziej wszechstronny Taylor wygrałby taką ewentualną potyczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2018, 04:38 PM
Post: #29
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Prograis -Reilich z tymi szachami bym nie przesadzał .Obaj mają mocne uderzenie i obaj chcą wygrać. Programista jest lepszy technicznie i bdz chciał szachowac ale Reilich napewnoo postawi jakiś opór. Według mnie jednak Prograis ale możliwe nawet że niejednogłośnie.
Taylor to świetny zawodnik ale Baranczyk też jest niezły.Tutaj jednak spodziewam się że Taylor może przełamać przeciwnika w końcówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2019, 09:19 AM
Post: #30
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Iwan Barańczyk zapowiedział wycofanie się z turnieju, bo za ćwierćfinał zapłacono mu z dużym opóźnieniem i ma wątpliwości, czy za półfinał w ogóle dostanie pieniądze. Organizatorzy grożą mu sądem i wysokimi karami finansowymi za zerwanie umowy. Wokół WBSS zaczyna się roznosić smrodek, który źle wróży.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości