Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mike Tyson-Legenda HW
17-03-2015, 09:32 PM
Post: #21
RE: Mike Tyson-Legenda HW
A więc teraz wielki Mistrz będzie musiał nauczyć Jamie poruszania się po ringu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2015, 02:52 AM
Post: #22
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Big Grin szczególnie od 02:11, Mike Komik.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 01:50 AM
Post: #23
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Właśnie zamówiłem książkę Mike Tyson -Moja prawda,w dobrej cenie 36 zł promocja w empiku
moje pytanie jest zasadnicze, do tych którzy już czytali, czy warto było?
Czy są w tej książce szczegóły z życia Żelaznego których nie doszuka się w sieci.

Książka o Tysonie na pewno nudna być nie może Wink ale warto się upewnić, tym bardziej
że cena jest bardzo poprawna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 10:20 AM
Post: #24
RE: Mike Tyson-Legenda HW
@Wietnam
Nie zawiedziesz się, jedna z najlepszych autobiografii jakie czytałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 10:28 AM
Post: #25
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Dzięki, o to chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2015, 12:20 PM
Post: #26
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Kurier z "Moja prawdą "był przed chwilą, nie sprawdzałem w recenzji tej książki istotnej sprawy mianowićie ilości stron,
to że ma ona aż 600 stron pozytywnie mnie zaskakuje, przynam szczerze że nie czytam dużo książek
najgrupsza Wink miała z 100 pare,
Myślałem że ta o Żelaznym będzie miała góra 200 stron, ale że ma ich aż 600, to kapitala sprawa,
szybko nie zleci ta uczta, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 01:22 AM
Post: #27
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Znany angielski dziennikarz Trevor McDonald zdradził, że Mike Tyson zatrudnił człowieka, który jest odpowiedzialny za otwieranie mu drzwi.
McDonald w weekend nagrywał wywiad z Tysonem w Las Vegas. Na początku był przerażony, bo spodziewał się najgorszego, mając w pamięci boksera, którego nazywano "Bestią" i w 1992 roku zamknięto w więzieniu za gwałt.

- Tymczasem Mike w ogóle nie był straszny. Właściwie to był całkiem uroczy - zdradził dziennikarz.
Przy okazji wyszło na jaw, że były mistrz świata wagi ciężki ma wyjątkowego pracownika.
- Chcieliśmy nakręcić scenę, jak witamy się w drzwiach, było dość zabawnie. Nagle Mike powiedział mi, że "nigdy nie otwiera drzwi" i miał ze sobą człowieka, którego zatrudnił, aby robił to za niego - dodał brytyjski dziennikarz.

Tyson bardzo się zmienił. Podobno nawet do hazardu już go w ogóle nie ciągnie. Kiedyś nie potrafił bez tego żyć.
- Byłem w Las Vegas dwa tygodnie, bo kręciłem nowe show. I kiedy miałem wolne, siedziałem w pokoju i czytałem gazety, co dla pracowników mojego hotelu było dziwne. Oni mi je przynosili i pytali, dlaczego nie gram na maszynach, skoro jestem w Vegas. Myśleli, że jestem szalony - miał powiedzieć pięściarz McDonaldowi w wywiadzie.


A jak trzeba sobie dogodzić Smile
Napój sprzedaje się jak świeże bułeczki, do programów jest zapraszany,
Żelazny wyszedł na prostą, i radzi sobie juz bardzo dobrze, żywa legenda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 02:16 AM
Post: #28
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Mike Tyson trening:

Dzień treningowy (7 razy w tygodniu):
5.00 pobudka i trucht 3 mile
6.00 powrót do domu, prysznc i do łóżka spać (wspaniały trening dla jego wielkich nóg)
10.00 pobudka i owsianka do jedzenia
12.00 trening bokserski (10 rund sparringu)
14.00 drugi posiłek (stek, makaron i sok owocowy)
15.00 więcej treningu bokserskiego i 60 min. aerobów na rowerze stacjonarnym (znów ćwiczenie wytrzymałośći ogromnych nóg)
17.00 2000 brzuszków, 500 – 800 pompek na poręczach, 500 pompek, 500 szrugsów z 30 kg hantlami i 10 min. treningu karku
19.00 stek, makaron i sok owocowy znowu (pomarańczowy chyba)
20.00 znów 30 min. na rowerze stacjonarnym
A potem trochę oglądania tv i spać

Przed porannym truchtem rozciągał się, robił 10 skoków na pudła i 10 sprintów. O 12 – tej sparring. O 15 -tej ćwiczył na ciężkim worku albo trening na łapach (wpiszcie
„mitt work” w youtubie). Rozgrzewka przed treningiem bokserskim to skakanka, walka z cieniem albo na speed ballu (ten szybki worek, gruszka czy też jak to się tam to nazywa). O 17 -tej robił trening obwodowy. 10 rund. W każdym obwodzie wykonywał koejno: 200 brzuszkmów, 25 – 40 pompek na poręczach, potem 50 pompek, znów 25 – 40 razy poręcze, 50 szrugsów i na koniec 10 min. treningu karku na podłodze. Co za zwierzę! Tyson powiedział, że szrugsy wzmacniają jego barki. To pozwalało mu zadawać piekielne ciosy mimo krótkich ramion. I przy okazji wzmacniały wytrzymałość jego karku. Trzeba zaznaczyć, że Tyson nie mógł zrobić więcej niż 50 brzuszków i 50 pompek dziennie gdy miał 13 lat. Ale stopniowo dzięki, codziennemu treningowi stopniowo rozbudowywał swą siłę. I tak, mając 20 lat, robił 2000 brzuszków w ciągu dwóch godzin każdego dnia.

■Stevie Lott o treningu Tysona gdy ten był u szczytu formy:

„Mike wstawał wcześnie, około 4 lub 5 i biegał. Potem o 12-tej szedł na trening. To był ten sam schemat niezależnie czy to była walka w Las Vegas czy w Atlantic city. Kevin zwykł zmieniać liczbę rung sparringowych w zależności ile czasu zostawało do walki. Żadko widywałem sparringi [ale w znaczeniu, że był zajęty czymś innym, a nie, że nie było sparringów]. Ale każda runda była traktowana jak prawdziwa walki.

■Cytaty Kevina Ronneya:

O sparringu

Dwa, trzy dni przed walką Mike robił 15 – 16 rund sparringu z dwoma lub trzema partnerami treningowymi. Tak, że byliśmy pewni na 100%, że da radę boksować pełne 12 rund. Jestem oldschoolowcem, wierzę w ciężki trening.

O walce z cieniem:

Cusa denerwowało kiedy fighter traktował walkę z cieniem tylko jako rozgrzewkę. A większość z nich tak właśnie robiła. Tzn. powtórzyć kilka ruchów, podźgać powietrze. Dopiero potem zaczynali, jak to mówili, prawdziwy trening. Ale jak jesteś w ringu to walczysz z żywymi ludźmi, którzy mają różne techniki i style. Jeśli widziałeś kolesia, który ćwiczył trzy różne kombinacje, to wiesz co dokładnie jak się zachowa. Wystarczy wyprzedzić jego reakcję i zadać mu cios.
Myśl w kategoriach kombinacji ciosów, uderzania piekielnie szybko, bez oporu worka treningowego czy ciała przeciwnika. W walce z cieniem należy się skoncentrować na wyprowadzaniu więcej niż jednego ciosu. Z takim podejściem kształtuje się dobry nawyk zadawania ciosów w serii. To pomoże w nabraniu płynności oraz wspomoże synchronizację pracy rąk i nóg. Nie zadawaj bezmyślnie ciosów gdy ćwiczysz. Skoncentruj się i myśl co robisz. Luzacka walka z cieniem nie pomoże ci na ringu, więc nie trenuj w ten sposób.

O treningu z ciężarami:

Mike nigdy nie dotykał ciężarów, gdy trenował pod moim okiem. Gdy zaczynał ćwiczyć z żelastwem stawał się wolniejszy niż normalnie.
Nie będziesz szybszy od Muhammada Alego jeśli trenujesz ze sztangą.

O ciężkim worku:

Siła ciosu Mike rozwijała się wraz z ciężarem worka. Doszliśmy do 160 kg w 84 roku, zanim Tyson stał się pro. Ale po kilku tygodniach uszkodził sobie dłoń, więc nigdy już nie ćwiczyliśmy na takim ciężarze.

O jedzeniu:

Pożerał steki I kurczaki. To było cholernie kosztowne – nakarmić go. Jego ulubionym rodzajem był Captain Crunch. Zwykłem kupować je na pudła, by zapełnić jego żołądek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 11:47 AM
Post: #29
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Jest ten art juz na forum....Sam go wrzucałem :-).

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 12:28 PM
Post: #30
RE: Mike Tyson-Legenda HW
Nie zauważyłem Smile
Jeżeli gdzieś jest,to zapewne kilka stron w przeszłość, wstawiłem
tutaj dla przypomnienia.
Super inspiracja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości