Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RATUJMY FORUM
03-05-2012, 05:33 PM
Post: #21
RE: RATUJMY FORUM
Hehe, znaczy się na forum jest szlachta, a na stronie chamstwo i drobnomieszczaństwo Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2012, 03:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2012 03:43 PM przez Kikas.)
Post: #22
RE: RATUJMY FORUM
Mi prawdę mówiąc zupełnie odpowiada obecna formula forum- male, ale zacne grono.

Jak ktoś chce rozpierduchy, to niech się udziela w komentarzach Smile


A jeśli admini chcieliby, żeby jednak to forum cieszyło się większym zainteresowaniem, trzeba by je ściślej zintegrować z portalem bokser.org
Np:
-brak komentarzy pod newsami, każdy news automatycznie zakłada topic na forum, użytkownicy czytający newsa na portalu bokser.org, widzieli by oczywiście dyskusję pod danym newsem, ale żeby się udzielać musieliby się zarejestrować na forum
-na bokser.org musiałoby się pojawić okienko/box z najnowszymi tematami/odpowiedziami na forum, żeby zwiększyć zainteresowanie tym co tu się dzieje

i jeszcze kilka innych pomysłów mógłbym przytoczyć, jeśli szefowie tego portalu poważnie myślą nad mała zmianą 'mechaniki' tego portalu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2012, 05:41 PM
Post: #23
RE: RATUJMY FORUM
(09-05-2012 03:43 PM)Kikas napisał(a):  Np:
-brak komentarzy pod newsami, każdy news automatycznie zakłada topic na forum, użytkownicy czytający newsa na portalu bokser.org, widzieli by oczywiście dyskusję pod danym newsem, ale żeby się udzielać musieliby się zarejestrować na forum

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Wiesz, jaki mielibyśmy tutaj (za przeproszeniem) burdel? Nawet by się nie można było normalnie wypowiedzieć, bo zaraz byłby tu flame-war, ciągle kłótnie (chociażby wynik walki Huck vs Afolabi. Na forum każdy ma swoje zdanie, każdy je przedstawia i na poziomie o tym dyskutujemy. A spróbuj tylko napisać pod newsem na stronie głównej "Wałka nie było. Huck wygrał." i zobacz co się będzie potem działo i czego się o sobie dowiesz...). No i byłby tu cop. A jego po prostu nie toleruję, bo IMO to zwykły troll i szkodnik.


A tak jest jest teraz, jest więcej niż OK. Nasza aktywność znowu jest spora, nawet trochę lepiej niż spora, dyskutujemy na poziomie, nie ma żadnych sporów i tak dalej. I niech tak lepiej zostanie. Taka jest przynajmniej moja opinia.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2012, 07:41 PM
Post: #24
RE: RATUJMY FORUM
Oj tak, jakby te syfy spod komentarzy przeniosły się i tu, to jedno byłoby pewne - administratorzy czy tam moderatorzy mieliby sporo roboty.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2012, 09:25 PM
Post: #25
Bug RE: RATUJMY FORUM
Wszedłem dzisiaj na pewne rosyjskie forum o boksie i szczęka mi opadła. Kilkuset-stronne tematy są tam normą. Np pewien temat o epopei Haye-Kliczko miał ponad 2300 stron. Ponad dwa tysiące trzysta STRON, nie postów!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-08-2012, 01:25 PM
Post: #26
RE: RATUJMY FORUM
ile jest rusków a ile nas?? no właśnie Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:28 PM
Post: #27
RE: RATUJMY FORUM
Mamy 2.11.2012r.godz.22;27
Forum ostatnimi czasy ma się świetnie,chyba nigdy nie miało się lepiej. Dużo wątków w których dyskusja wrze,kilku nowych userów. Jest dobrzeWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 04:33 PM
Post: #28
RE: RATUJMY FORUM
Ja jedynie w przeciwieństwie do „Rutherforda” mam wątpliwości czy bark sporów jest zaletą tego forum.

Zawsze uważałem i uważam ,że jednomyślność to stagnacja , brak postępu i nuda.
Natomiast różnica zdań a tym samym spór jest motorem postępu, i wiedzy na inny punkt widzenia.
Nie koniecznie trzeba się zgadzać z tym innym punktem widzenia , a tym bardziej go przyjmować.
Ale dobrze jest go znać aby zweryfikować lub upewnić się w swoich poglądach.


Ja osobiście nie lubię nudnych forów i klepiących się po plecach forowiczów ,gdzie każdy z każdym się zgadza,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 04:40 PM
Post: #29
RE: RATUJMY FORUM
Tu nie zawsze panuje jednomyślność

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 05:08 PM
Post: #30
Bug RE: RATUJMY FORUM
Faktycznie, forum stopniowo się rozkręca. Dorobiliśmy się już nawet swojego trolla Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości