Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
05-04-2018, 12:52 PM
Post: #41
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(05-04-2018 12:19 PM)Wit napisał(a):  Ja się boję, że Master nie okiełzna w ringu bestii jaką jest Youri. Chciałbym się mylić.

@Hugo, nie deprecjonowałbym tak walki Adamka. Jest schyłkowy, ale dostał takiego bijoka, że ta walka może się skończyć dramatycznie i przynajmniej na papierze mamy zestawienie gwarantujące emocje. Karta tej gali jest naprawdę bardzo dobra. Borek zrobił zestawienia prawie na takim poziomie, jakiego spodziewałem się, że zobaczymy na gali Najmana (ten zaś zrobił zestawienia na poziomie +/- dwóch poprzednich gal Borka).

Walki Adamka bynajmniej nie deprecjonuję, a jego rywal jest dobrany bardzo ambitnie. Tyle, że ani Adamek, ani Abell mistrzami świata już na pewno nie będą, podczas gdy Masternak i Kalenga szanse na to mają całkiem realne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2018, 01:13 PM
Post: #42
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Hmm, no tak. Sportowo Master - Kalenga wygrywa, ale pod względem promocji Adamek - Abell. Ale na to wpływ ma wiele czynników, np. to, że to HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2018, 10:48 PM
Post: #43
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Hugo
Mastera, już od jakichś dwóch lat, trenuje znowu Gmitruk.

W ogóle, przekonałem się do tego Abella. Na początku byłem przeciw, ale nadrobiłem sobie jego walkę z Nofire, poczytałem z nim parę wywiadów i muszę przyznać, że bardzo się co do niego myliłem.

Także karta rewelacyjna. Kupiłbym PPV, ale nie będę miał wtedy dostępu do telewizora Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 07:25 AM
Post: #44
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(05-04-2018 10:48 PM)kubala1122331 napisał(a):  Hugo
Mastera, już od jakichś dwóch lat, trenuje znowu Gmitruk.
Gmitruk trenował Mastera, ale jakiś miesiąc temu przestał w efekcie konfliktu z Borkiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 01:16 PM
Post: #45
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Hugo
Z tego co wiem, to Gmitruk dalej trenuje Masternaka, tylko nie stanie w jego narożniku w walce z Kalengą z powodu nałożenia się pojedynku Sulęckiego z Jacobsem. Przynajmniej tak jest podane oficjalnie. Brak pana Andrzeja w narożniku może być problemem, ale myślę, że to on nakreśli plan na walkę, który będzie w narożniku realizował jeden z jego asystentów. Sam jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało w praktyce.

"Termin walki mojego zawodnika jako main event gali HBO Brooklyn USA Macieja Sulęckiego 28.04.2018 jest znany od bardzo dawna. Niestety jest on krańcowo zbieżny z niedawno ogłoszonym terminem przez organizatora gali Polsat Boxing Night, w której przewidziany jest udział mojego zawodnika Mateusza Masternaka, co w sposób oczywisty wyklucza mój udział jako sekundanta w jego narożniku. Zawodnik został poinformowany o sytuacji, mimo to wyraził chęć przygotowań pod moim kierownictwem, oczekując na przeprowadzenie odpowiednich konsultacji w sprawie ewentualnego zastępstwa." - napisał Gmitruk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 02:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 02:42 PM przez Wietnam.)
Post: #46
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Różnica jest taka między tą galą a galą Najmana że
w walce wieczoru u Najmana są dwa" głośniejsze"
w świecie boksu nazwiska-Wach vs Molina i to w
otwartej telewizji! A w walce wieczoru u Borka
przebrzmiały Adamek z Journeymanem w ppv !!
I to robi kolosalną różnice.!

PBN ratuje tylko Masternak vs Kalenga, w ostatecznym
rachunku większy sukces odnieśie Marcin w maju,
na reklamach niż polsat w kwietniu na ppv.

W dodatku Najman ma coś co zachęca Januszy, u Borka
tego niema, a wiemy jak ten "Janusz " jest w tych czasach
ważny, to on w większości z "Grażynami" kupują bilety
a u Najmana oprócz Wacha i Moliny którego ten Janusz
zna i kojarzy, będą jeszcze Edyta czy Kombii dla Grażyny.
Jest jeszcze sporo grono osób które jara uwaga sam Buffer.

Wiosenne gale w Polsce moim zdaniem : Najman/Yale/tvp
> Borek/Kmita/Polsat

Nie zmienia nawet tego fakt, że gala Najmana okazała się
ostatecznie lekko mniej okazała niż to co zapowiadał Marcin
przed.

Otwarta transmisja, Polska czołówka ciężkich, zawsze będzie z przodu. przed ppv i Adamkiem którego nawet "Janusz" określa
tak :

"Adamek oczywiście znam, wstałem pare razy w nocy,
ale teraz walczy tylko dla kasy, z tymi jak oni tam mają
"Joszułami" nie ma czego szukać jeśli mu zdrowie miłe"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 03:47 PM przez Hugo.)
Post: #47
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(06-04-2018 01:16 PM)kubala1122331 napisał(a):  Hugo
Z tego co wiem, to Gmitruk dalej trenuje Masternaka, tylko nie stanie w jego narożniku w walce z Kalengą z powodu nałożenia się pojedynku Sulęckiego z Jacobsem. Przynajmniej tak jest podane oficjalnie. Brak pana Andrzeja w narożniku może być problemem, ale myślę, że to on nakreśli plan na walkę, który będzie w narożniku realizował jeden z jego asystentów. Sam jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało w praktyce.

"Termin walki mojego zawodnika jako main event gali HBO Brooklyn USA Macieja Sulęckiego 28.04.2018 jest znany od bardzo dawna. Niestety jest on krańcowo zbieżny z niedawno ogłoszonym terminem przez organizatora gali Polsat Boxing Night, w której przewidziany jest udział mojego zawodnika Mateusza Masternaka, co w sposób oczywisty wyklucza mój udział jako sekundanta w jego narożniku. Zawodnik został poinformowany o sytuacji, mimo to wyraził chęć przygotowań pod moim kierownictwem, oczekując na przeprowadzenie odpowiednich konsultacji w sprawie ewentualnego zastępstwa." - napisał Gmitruk.
Chyba niedokładnie przeczytałem tę wypowiedź Gmitruka. Jednak w praktyce niewiele to zmienia. Gmitruk skoncentrowany na Sulęckim olewa Masternaka walczącego tydzień wcześniej i nie bierze odpowiedzialności za jego formę. Źle mi to wygląda. Bardzo ważna walka, a Masternak bez trenera w najważniejszym okresie przygotowań.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 08:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2018 08:36 AM przez Martin.)
Post: #48
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(06-04-2018 02:40 PM)Wietnam napisał(a):  Różnica jest taka między tą galą a galą Najmana że
w walce wieczoru u Najmana są dwa" głośniejsze"
w świecie boksu nazwiska-Wach vs Molina i to w
otwartej telewizji! A w walce wieczoru u Borka
przebrzmiały Adamek z Journeymanem w ppv !!
I to robi kolosalną różnice.!

PBN ratuje tylko Masternak vs Kalenga, w ostatecznym
rachunku większy sukces odnieśie Marcin w maju,
na reklamach niż polsat w kwietniu na ppv.

No i tu jest sedno sprawy. Dopóki Borek (i polsat) będzie na siłę chciał robić z ludzi idiotów to będą przegrywać bo tylko gamoń wykupi ppv na coś takiego.
Jednak muszę dodać, że ja bardzo pozytywnie oceniam galę zaplanowaną na 21 kwietnia, są fajne jak na polski rynek bokserski zestawienia. Oczywiście Adamek vs Abell jako walka wieczoru to nieporozumienie ale Masternak vs Kalenga to może być hit.
Co wystarczyło zrobić by ten event odniósł sukces? Zorganizować galę na jakimś stadionie, ew. dużej hali i puścić w paśmie otwartym! Lecz zdaje sobie sprawę z tego, że środowisko borkowo-polsatowskie jest niezdolne do racjonalnego myślenia i liczą na paru gamoni wykupujących ppv. A szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 09:09 AM
Post: #49
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Martin
Czy myślisz, że całe zespoły marketingowców, biznesmenów decydują się na PPV od, nie wiem, pięciu lat, skoro wykupuje je "paru gamoni"? Bo jak dla mnie to im się to musi opłacać finansowo. Ale pewnie ty masz dokładne informacje dotyczące przychodów z PPV/ przychodów, kiedy gala pójdzie w paśmie otwartym, skoro piszesz, żeby wreszcie przejrzeli na oczy i przestali dawać PPV.

Ale ja mam tylko wątpliwości, czy by kodowali wszystko co mają (ME w piłce, MŚ w siatkówce, tenis, zaraz LM i LE), gdyby im się to nie opłacało. A może kodują, chociaż tracą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 10:00 AM
Post: #50
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Nie no, o ile TVP mogloby robic jakies cyrki z nieoplacalnym PPV to Polsat musi wychodzic ostatecznie na plus.

Ja stwierdzilem ze obejrze obie gale od deski do deski i zrobie sobie porzadne porownanie bo obie zapowiadaja sie ciekawie.

Dla mnie na papierze lepsze walki ma Borek i tam spodziewam sie wiekszych emocji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości