Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
02-03-2018, 03:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2018 03:45 PM przez Wietnam.)
Post: #101
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Andrzej vel Książę przyjmowania na łeb, jest skończony, dlatego jedzie z tych twittòw tylko i wyłącznie
zazdrością z tego uwaga!! Że teraz Najman jest bardziej znany w PL niż on, o Fonfarze nikt nie wspomina
będzie teraz bił się w wadze Cruiser na galach trzeciego sortu w Weronie lub na przedmieściach Chicago
w dotyku z niepopularną w stanach kategorią Cruiser, bez szans na sukcesy w tej kategorii. A Najman
będzie organizował galę która przy dobrej karcie, prawie 60 tyś arenie, znanemu nazwisku zza oceanu
i juz samemu udziałowi Buffera ma również być szansę zauważalna w światowych mediach na czele
z fightnewsami czy ring magazynami, a z Najmana uczynić promotora z topu w Polsce, i człowieka
który się zrehabilitował za przeszłość, ot tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2018, 09:37 PM
Post: #102
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najman twierdzi że nie zna Fonfary ani nie proponowanał mu występu na gali.

https://m.facebook.com/story.php?story_f...n__=%2As-R
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2018, 11:32 AM
Post: #103
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najman mistrz. Big Grin

A co do fexta i jego tekstu o Mrazku, no to nie zapomnijmy, że wygrał on z samym poskromicielem Mike'a Tysona i wielokrotnym pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Danny'm Williamsem. Myślę, że jako Tyson był idolem Szpilki, ten będzie mógł chwalić swojego rywala z Czech niemal tak, jak Najman chwalił Binkowskiego na pierwszym spotkaniu promującym galę (tym z Edi i córeczką Najmana xd).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2018, 12:33 PM
Post: #104
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Podobno Artur ma walczyć z Chambersem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 06:13 PM
Post: #105
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Update: Na początku tygodnia poznamy rywali dla Izu i Szpilki,z kolei Helenius
najbardziej prawdopodobnym rywalem Wacha.

Buffer o gali, i zaprasza.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 07:05 PM
Post: #106
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Nie mogę się doczekać konkretów. Mam przeczucie i nadzieję zarazem, że to będzie pod kątem zestawień jedna z najlepszych gal w Polsce ever.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 03:10 PM
Post: #107
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Czy ja wiem. Walka wieczoru Wach - Helenius .Spoko rywal dla Mariusza po klesce z Millerem. Solidny i jak najbardziej zasięgu. Z Chisorą napewno było by ciekawej. Zaś pozostałe główne starcia to jednak pojedynki głównie na przetarcie. Dla Izu prawdopodobnie Kassi. Dobry rywal na powrót po porażce . Dla Szpilki też należy spodziewać się jakiegoś rywala na podpudowę. Coś czytałem , że Werewejka. Może będzie jakieś zaskoczenie i w końcu dostanie Zimnocha Wink. Ale rywal Szpili napewno nie będzie wymagajacy bo nie może być. I po za tym został Robert Talarek. Nim mógł by się Najman zainteresować i dać mu kogoś ciekawego, bo chłopak naprawdę cały czas zaskakuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 03:52 PM
Post: #108
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(05-03-2018 03:10 PM)szalonyAli napisał(a):  Czy ja wiem. Walka wieczoru Wach - Helenius .Spoko rywal dla Mariusza po klesce z Millerem. Solidny i jak najbardziej zasięgu. Z Chisorą napewno było by ciekawej. Zaś pozostałe główne starcia to jednak pojedynki głównie na przetarcie. Dla Izu prawdopodobnie Kassi. Dobry rywal na powrót po porażce . Dla Szpilki też należy spodziewać się jakiegoś rywala na podpudowę. Coś czytałem , że Werewejka. Może będzie jakieś zaskoczenie i w końcu dostanie Zimnocha Wink. Ale rywal Szpili napewno nie będzie wymagajacy bo nie może być. I po za tym został Robert Talarek. Nim mógł by się Najman zainteresować i dać mu kogoś ciekawego, bo chłopak naprawdę cały czas zaskakuje.
Helenius dla Wacha - może być. Kassi dla Izu - jak najbardziej. Ale Werwejka dla Szpilki? Naprawdę nie sądzę. W ciągu 2 i pół roku facet stoczył dwie walki, obie żałośnie przegrał, w dodatku po każdej długo pauzował z powodu kontuzji, całkowicie niezwiązanych z obitą facjatą. Wątpię, żeby promotorzy byli na tyle odważni, żeby konfrontowali go s kimś takim jak Werwejka, który wprawdzie żadnym orłem nie jest, ale widział, w jaki sposób trzeba z Arturem walczyć, do tego ma świadomość, że na tej trampolinie może się pięknie wybić. Już prędzej Zimnoch, który z "obiecującego prospekta" gładko wskoczył do ligi wraków pozbawionych jakichkolwiek perspektyw. Jego Szpilka może dosyć łatwo wypykać z dystansu a potem po swojemu puszyć się, nadymać i domagać walki z Joshuą albo rewanżu z Wilderem, co będzie wodą na młyn wszelkich reklamodawców i innych sponsorów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 04:42 PM
Post: #109
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Byłbym rozczarowany taką kartą, ciężko będzie dobrze wyprzedać Stadion Narodowy czy rozprowadzić PPV. Wach - Helenius - trzy wyprowadzone ciosy na rundę, w porywach pięć, jakby któryś z panów zagalopował się w szarżach ofensywnych. Kassi to tylko solidny journeyman, może ładnie przegrać, ale to wszystko. Szpilka - Werwejko? Nie widzę tego, bardziej liczę na tego Chambersa, który nawet wyrwany z kanapy dałby dobrą walkę Arturowi.

Liczę jednak na coś lepszego. Na temat tej gali pojawia się tyle plotek, często rozpuszczanych przez samego Najmana (np. ostatnie zdjęcia z Arreolą), że ciężko cokolwiek wyrokować dopóki nie będzie oficjalnego info. Ja spokojnie czekam, ale jeśli te zestawienia się potwierdzą, to ja blado widzę ten projekt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 05:25 PM
Post: #110
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Zobaczmy, w tym tygodniu mają być znani pierwsi rywale dla Polaków. Prawdopodobnie dla Izu
i Szpilki jak już pisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości