Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
13-02-2018, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2018 10:41 PM przez Wietnam.)
Post: #61
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
News na głównej już jest jest.
http://www.bokser.org/content/2018/02/13...mobile.jsp
Skoro ściągnął Buffera, Najman przed rywalami
dla Polaków, to znaczy że kasy mają dużo, kwestią
kolejną jest to czy nazwiska typu Chisora będą chciały
walczyć w Polsce, Helenius dla Wacha i Abell dla
Izu byłby dobrym wyborem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 10:44 PM
Post: #62
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
A skąd ten pomysł o Abellu dla Izu? Ja już bym wolał Liachowicza. Ugonoh musi pierw zrzucić rdzę, a nie iść na kolejnego wielkoluda. Choć przyznam, że walka byłaby mega ciekawa i, jakby Izu ją wygrał poprzez spokój i taktykę, to wiele by mu pewnie dała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 10:51 PM
Post: #63
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najman w jednym z wywiadów wymieniał nazwisko Abella, ale nie wiem czy nadal mają go
w obiegu, dobry rywal dla Izu na powrót by był, nie jest to jakiś mega technik Wink to że powalił
Zimnocha nie oznacza że byłby jakimś wielkim zagrożeniem nawet dla Izu na powrót, jest
twardy to najważniejsze, A Liachowicz nie daje gwarancji że nie padnie w pierwszej rundzie Wink

Izu nie ma już marnować czasu na powroty z Liachowiczami czy Feketami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 03:03 AM
Post: #64
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Szpilka propsuje galę Najmana.

https://mobile.twitter.com/szpilka_artur...309376?p=v

Aż mnie to nawet dziwi ze Strony Szpilki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 09:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2018 09:25 AM przez fext.)
Post: #65
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Na widok Buffera Szpilka zwietrzył kasę, więc usiłuje się podpiąć. A pewne atuty ma, bo ku uciesze "gawiedzi" mógłby wystąpić albo w swojej standardowej roli, pod pretekstem "walki na przetarcie" obijając jakiegoś Letra i zgarniając taką kasę, jakby to był co najmniej Ortiz albo walczyć z Zimnochem, którego ze względu na układ stylów jest w stanie wypykać, praktycznie bez żadnego zagrożenia nokautem. Pieniądz duży i znacznie łatwiejszy od tego, który mógłby zarobić w MMA. Dlatego spodziewam się, że nadal będzie się łasił do Najmana. No, chyba że ten przewrotnie i złośliwie zaproponuje mu takiego Abella, wtedy entuzjazm Arcziego może nieco przygasnąć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 09:34 AM
Post: #66
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Albo wyjdzie z tego najlepsza gala w historii Polski albo "taka piękna katastrofa" jak w filmie "Grek Zorba".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 03:44 PM
Post: #67
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Wywiad Interii z Bufferem na temat jego przyjazdu do Warszawy.

Michał Białoński: Jakie są pańskie uczucia przed Narodową Galą
Boksu w Warszawie?

■Michael Buffer: Jestem bardzo podekscytowany przed przyjazdem do Warszawy, mając w pamięci poprzednią wizytę
we Wrocławiu, gdy Witalij Kliczko skrzyżował rękawicę z Tomkiem Adamkiem. Różnica jest taka, że tym razem na swą pierwszą podróż do Polski wybiera się ze mną moja żona. Zdążyła już nawet zorganizować plan wizyty. Zawiera zwiedzanie Starego Miasta, Rynku Nowego Miasta i Placu Zamkowego. Rzecz jasna, musimy też zobaczyć najważniejsze katedry i kościoły, a także pospacerować po Łazienkach i Pałacu Łazienkowskim. Zamierzamy spędzić w Warszawie co najmniej tydzień i cieszyć się z każdego dnia!

Widownia na gali może sięgnąć 60-70 tys. fanów. Woli pan być mistrzem ceremonii na tak wielkich wydarzeniach, czy mniejszych, na kilka tysięcy?


■- Och, uwielbiam wielkie areny i stadiony, bo gale bokserskie organizowane na nich są najchętniej wspominane przez fanów. Boks
na nich jest jeszcze bardziej emocjonujący, gdyż wykorzystuje się najnowsze technologie, z wielkimi ekranami na czele, co pozwala
nawet tym, siedzącym w dalszych rzędach, być bliżej ringu, każdy cios widzieć lepiej, poczuć akcję.
To wspaniałe, móc odbierać energię, dreszcze emocji, jakie płyną z trybun w kierunku ringu, w reakcji na wydarzenia na nim.

Co pan najbardziej zapamiętał z pierwszej wizyty w Polsce?

■-Byłem pod wielkim wrażeniem wsparcia fanów. Kibice we Wrocławiu byli obiektywni, lojalni, to była fachowa publika. Spodziewam
się takiej samej w Warszawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 01:28 PM
Post: #68
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jesteśmy chyba jedynymi promotorami w Polsce, którzy wypłacili zawodnikom tyle zaliczek przy
podpisywaniu kontraktów. To nie jest w ogóle przyjęta praktyka - mówi do kamery Interii Marcin Najman, jeden
z organizatorów "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

Największymi bohaterami pierwszej edycji gali będą uczestnicy walk
wieczoru Mariusz Wach i Izu Ugonoh, a mistrzem ceremonii bodaj
najsłynniejszy na świecie anonser Amerykanin Michael Buffer.
Organizatorzy szykują także wymagających przeciwników dla obu
Polaków ze ścisłej czołówki. Tymczasem wielu kibiców wciąż nie
może uwierzyć, jak to się stało, że Marcin Najman utarł nosa bardziej
doświadczonym i teoretycznie majętniejszym promotorom, zostając
twarzą tego spektakularnego przedsięwzięcia.

- A skąd założenie, że mają wyższe budżety? - odpowiada
z nieskrywaną satysfakcją Najman.

■ Marcin Najman o transmisji gali i oczekiwanej frekwencji.

- To mogłoby się tylko tak wydawać. Ja wcale nie uważam się od kogoś gorszy i jeśli powiedziałem, że taką galę zorganizujemy,
to tak zrobimy na najwyższym poziomie. W swoim życiu zorganizowałem już 13 gal boksu zawodowego, w tym najważniejsze dla
mnie wydarzenie, czyli pożegnanie wielkiej legendy polskiego boksu Andrzeja Gołoty. Przypomnę, że ta gala była transmitowana
w Telewizji Polskiej, a ta walka dodatkowo została pokazana w "jedynce". Współpraca z TVP układa mi się bardzo dobrze, dla niej
zrobiłem już pięć gal - wylicza 38-latek.

Wiele wskazuje na to, że także "Narodowa Gala Boksu" będzie transmitowana przez Telewizję Polską. W tej sprawie podpisano
nawet list intencyjny, ale oficjalnie ogłoszenie porozumienia jeszcze nie nastąpiło.

Częstochowianin rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat finansów i zapewnia, że budżet imprezy jest już w stu procentach
zabezpieczony. - Oczywiście, mamy zabezpieczony budżet na galę i jesteśmy chyba jedynymi promotorami w Polsce, którzy
wypłacili zawodnikom tyle zaliczek przy podpisywaniu kontraktów. To nie jest w ogóle przyjęta praktyka, a u nas takie rzeczy się
dzieją i zawodnicy są absolutnie spokojni - tłumaczy organizator.

Za jednym zamachem Najman dementuje informację, jakoby głównym płatnikiem tego przedsięwzięcia była Telewizja Polska lub
jedna ze spółek skarbu państwa. - Nie potwierdzam czegoś takiego, to absolutna bzdura - kwituje, a na pytanie o sponsora
tytularnego, odpowiada: - Na naszej ściance doskonale widać partnerów i to chyba wszystko w tym temacie - zaznacza.

Jeśli uda się wypełnić kibicami PGE Narodowy do ostatniego miejsca, to sukces będzie kompletny, lecz Najman sprawia wrażenie
ostrożnego w szacunkach. - Im więcej kibiców na trybunach, tym będzie lepiej - krótko odparł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 01:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2018 01:38 PM przez redd.)
Post: #69
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Za @Sanderem

"Marcin Najman nie przedstawił jeszcze wszystkich planów na "Narodową Galę Boksu", która czeka nas 25 maja. Według naszych informacji, w przyszłym tygodniu ma dojść do ogłoszenia ciekawych wieści o tej wyczekiwanej, planowanej z dużym rozmachem imprezie. Jak udało nam się dowiedzieć, kartę walk majowej gali zasili jeszcze jeden Polak z wagi ciężkiej. "

Na moje chodzi o Szpilkę Wink

Spekuluje się też o potencjalnym zestawieniu Izu vs Kassi. Jak na powrót taki rywal byłby bardzo okej, szczególnie jeśli dostanie czas na przygotowania. Ugonoh musi łapać doświadczenie z niewygodnymi rywalami, a Kameruńczyk jest idealny do tej roli. Jestem na tak.

Obstawiam "na nos":
Szpilka vs Chambers
Izu vs Kassi
Wach vs Molina / Abell
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 03:52 PM
Post: #70
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Ja liczyłem na trochę więcej. Gdzie Ci: Helenius, Chisora, Jennings (Fury Big Grin)? W zamian za gości, którzy mają jeszcze (albo liczą na) jakaś przyszłość, dostaliśmy znanych nam journeymanów/gatekeeperów z gal Polsatu czy jakiegoś tam Tymexu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości