Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pięć walk na nowy rok
26-12-2017, 07:51 PM
Post: #1
Pięć walk na nowy rok
Do tradycyjnych życzeń na nowy rok który przywita nas za kilka dni dodajmy te bokserskie, jakich pojedynkòw życzyćie sobie i kibicom w nowym 2018 roku? Umówmy się tak że podajemy pięć zestawień od 1-5 , pozycja numer jeden to pojedynek najważniejszy na który zerwiećie się nawet że tak żartobliwie napisze prosto z sali porodowej swojej partnerki Tongue a potem po kolei numer 2.....5. przy tym krótkie uzasadnienie.


Oto moja lista:

1.Joshua vs Wilder

Zestawienie numer jeden w wadze ciężkiej, pora wyjaśnić sobie który z nich jest numerem jeden. Poznać nowego dominatora, zastępcę Kliczki Joshua jest tego miana bliżej, do pełni tronu brakuje mu Wildera w resume ,taki pojedynek spokojnie zrobi wynik ppv powyżej miliona.

2.Gołowkin vs Canelo 2

Tu trzeba rozstrzygnąć który z nich jest lepszy, do którego z nich należy kategoria średnia, pierwsza walka zakończyła się remisem stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, i była emocjonująca u mnie minimalnie wygrał Canelo, i bardziej mu kibicuję, chociaż lubie obu, chce potwierdzenia na papierze i uniesienia ręki Canelo w góre, kapitalnie walczył w pierwszej walce i zamknął usta krytykom dlatego tak czekam na ten rewanż.

3.Pacquiao vs Horn 2

Nie chce aby Pacman już walczył i rozmieniał się na drobne, bo i nie dyspozycja ta sama, a i szkoda zdrowia, bo należy do grupy tych bardziej rozbitych, ale jeśli już chce wrócić to trzeba te rachunki z Hornem wyrównać odzyskać tytuł i zakończyć karierę na szczycie, pierwszą walkę według mnie wygrał, miałem 7:5 w rundach dla niego, mieliśmy tu do czynienia z wałkiem, niech ta walka odbędzie się na neutralnym terenie w stanach niech Pacman pokaże że nawet past prime góruje nad tym pseudo mistrzem.

4.Łomaczenko vs Gervonta Davis

Walka najtrudniejsza do zorganizowania z mojej listy, ciężko sobie wyobrazić aby Money Floyd wypuścił swojego nowego pupilka na takiego zawodnika jak Łoma, Davis najtrudniejszy rywal w tej chwili dla Ukraińca, w kategorii super piórkowej. Obaj prezentują kapitalny poziom.Gervonta ofensywny kontr bokser i kapitalny technicznie Łoma, odbicie lustrzane dla starcia Mayweather vs Pacquiao.

5.Jerwin Acajas vs Naoya Inoue

Następca Pacquiao według mnie, świetny zawodnik który po pokonaniu Jamie Conlana podpisał kontrakt z Top Rank, w super muszej boksuje również potwór Inoue, i to jest zestawienie na szczycie tej kategorii, Jerwin ma już zakontraktowany pojedynek trzeciego lutego z Israelem Gonzalezem więc takiego starcia z Inoue upatruje w drugiej połowie roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 07:18 AM
Post: #2
RE: Pięć walk na nowy rok
1. Joshua vs Wilder
Nie będę się silił na oryginalność. Pojedynek 2 najlepszych bokserów HW to siłą rzeczy najciekawszy pojedynek. Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta.

2. Groves vs Eubank Jr
Półfinał WBSS, którego nie mogę się doczekać. Walka ciekawa ze względu na odmienne style obydwu pięściarzy. Liczę na zwycięstwo bardziej wszechstronnego Grovesa.

3. Kowalow - Biwoł
Powiem szczerze. Zachwycałem się Krusherem, kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał, a dzisiaj mam go serdecznie dość w roli lidera LHW. Mam nadzieję, że Biwoł zrobi z nim coś podobnego, jak Saunders z Lemieux.

4. Tete - Inoue
Inoue po obiciu kolejnego leszcza w Sylwestra zapowiedział przejście do koguciej, gdzie prawdopodobnie dostanie z miejsca title shota do pasa dzierżonego przez Tete (WBO). Tete ma w lutym obronę z Narvaezem, ale sądzę że poradzi sobie bez trudu, a potem załatwi przereklamowanego Japończyka.

5. Dorticos - Gassijew
Kolejny półfinał WBSS, który wzbudza wielkie emocje. Pewne, że będą grzmoty, ale nie wiadomo kto kogo sponiewiera. Na punkty to się raczej nie skończy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2017, 03:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2017 03:42 PM przez Martin.)
Post: #3
RE: Pięć walk na nowy rok
1. Joshua vs Wilder - wyłonienie nowego króla wagi ciężkiej

2. Gołowkin vs Alvarez - pierwsza walka była tak równa, że aż się prosi o rewanż

3. Kowalow vs Beterbijew - po takiej walce wiedzielibyśmy, który Rusek jest lepszy

4. Stevenson vs Biwoł - ciekawe czy wygrałaby młodość czy rutyna?

5. Usyk vs Gassijew - stawiam na taki finał turnieju w cruiser, czy ktoś zatrzyma Ukraińca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości