Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Usyk przed czasem 25.00% 1 25.00%
Usyk na punkty 75.00% 3 75.00%
Briedis przed czasem 0% 0 0%
Briedis na punkty 0% 0 0%
walka nierozstrzygnięta 0% 0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usyk - Briedis (27.01.18)
29-01-2018, 12:04 AM
Post: #61
RE: Usyk - Briedis (27.01.18)
Ja to rozumiem tak, że jak ostatnia runda nie decyduje, to wtedy patrzymy na przedostatnią, itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 12:13 AM
Post: #62
RE: Usyk - Briedis (27.01.18)
Albo będą patrzeć na statystyki w tej ostatniej wyrównanej 13 rundzie, kto zadał
więcej ciosów, ciosów mocnych i tak dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 03:26 PM
Post: #63
RE: Usyk - Briedis (27.01.18)
Nadrobiłem potyczkę i przyznam szczerze, że Briedis zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Zakładałem w miarę łatwe przejście tej przeszkody przez Usyka, głównie biorąc pod uwagę średni występ Łotysza z Perezem oraz fakt, że Huck był rywalem zupełnie innym niż Usyk. I skoro tak świetnie poszło z Huckiem to może niekoniecznie wyjdzie z Usykiem. A tutaj fenomenalny Ukrainiec musiał się zdrowo napocić, żeby wygrać.
Wprawdzie remisu tutaj nie potrafiłbym wypunktować to 3-4 rundy Łotyszowi można znaleźć bez problemu, za co brawa. Uważam że dał dużo lepszą walkę niż Głowacki i spokojnie może starać się o najlepsze walki w cruiser (włącznie z rewanżem).

Co do Usyka - zapowiedział, że wyciągnie wnioski i będzie jeszcze lepszy co cieszy. Zobaczymy co wydarzy się w drugim półfinale - ciągle jest faworytem turnieju, ale Briedis pokazał że nie ma wcale tak dużej przewagi nad innymi zawodnikami (a przynajmniej nad nim samym).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości