Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuźmin vs Mansour
24-11-2017, 10:28 AM
Post: #1
Kuźmin vs Mansour
Nietypowo, bo w poniedziałek 27.11.2017 (Dzień Piechoty Morskiej) w Moskwie odbędzie się ciekawa gala boksu zawodowego, na której zaprezentuje się wielu perspektywicznych rosyjskich bokserów.

Siergiej Kuźmin vs Amir Mansour - waga ciężka
Kuźmin to bokser z dobrą amatorską podbudową (mistrz i wicemistrz Europy), zaawansowany technicznie, przeciętny pod względem warunków fizycznych i siły ciosu. Jako zawodowiec jest niepokonany z bilansem 11(8) - 0. Mansour ma już 45 lat, ale cały czas trzyma przyzwoity poziom. W ostatnich 3 walkach zremisował z Washingtonem, uległ Breazeale'owi i pokonał problematycznie Kauffmana. Może być ciekawie, ale w Moskwie amerykański weteran chyba nie wygra. Mój typ to Kuźmin na punkty po zaciętej walce.
Eduard Trojanowski vs Carlos Manuel Portillo - waga super lekka
Trojanowski pozbierał się po nokaucie z rąk Indongo, znokautował Di Rocco i stara się odbudować dawną pozycję w SLW. Jego rywal z Paragwaju jest niepokonany, mocno bije i w ostatniej walce w Australii niespodziewanie znokautował doświadczonego Czara Amonsota. Nokaut w tej walce jest murowany. Chyba wygra Trojanowski.
Alieksiej Papin vs Ismaił Siłłach - waga cruiser
Papin to niepokonany prospekt z bilansem 8(7) - 0. Jednak ukraiński Mulat ostatnio prezentuje się bardzo dobrze (choćby z Masternakiem). Typuje wygraną Siłlacha na punkty.
Georgij Czełochsajew vs Jewgienij Pawko - waga super lekka
Starcie dwóch mocno bijących prospektów. Będzie się działo. Stawiam na Czełochsajewa.
Alieksiej Jegorow vs Andriej Kniaziew - waga cruiser
Jegorow to amatorski mistrz Europy z 2013. Kniaziew to średniak na pograniczu journeymana. Wygra Jegorow i to raczej przed czasem.
Siergiej Lubkowicz vs Michele Di Rocco - waga półśrednia
Lubkowicz ma zaledwie 22 lata, ale już dał się poznać jako puncher z bilansem 6(5) - 0. Włoch to były mistrz EBU w super lekkiej o dobrej technice i motoryce, ale bez ciosu i chyba rozbity (zwłaszcza przez Trojanowskiego kilka miesięcy temu). Myślę, że Lubkowicz też go dopadnie i znokautuje.
Jewgienij Smirnow vs Jhon Gemino - waga piórkowa
Smirnow jest młody i niepokonany, ale jego bilans wskazuje na watę w pięściach. Gemino to filipiński journeyman, który rok temu na Florydzie niespodziewanie znokautował w 1 rundzie faworyzowanego Tokę Kahna Clary'ego. Potem jednak zaliczył 2 przegrane przed czasem i chyba nie sprosta Rosjaninowi.
Walery Trietiakow va Arnold Chegaj - waga super kogucia
Trietiakow jest niepokonany, ale dotąd nieszczególnie efektowny. Chegaj to Ukrainiec pochodzenia koreańskiego, który był mistrzem świata w Muay Thai, a potem przerzucił się na boks. Dla mnie jest faworytem.
Andriej Afonin vs Wiktar Czwarkou - waga ciężka
Afonin z wyglądu i stylu bardzo przypomina Powitkina. W swojej ostatniej walce wypadł kiepsko, ale z białoruskim journeymanem powinien sobie poradzić.

Mam nadzieję, że na Boets Tv będzie transmisja z doskonałym komentarzem Grigorija Sztangreta.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2017, 01:37 PM
Post: #2
RE: Kuźmin vs Mansour
Ciekawa gala. Nie dość, że sportowo wygląda to całkiem przyzwoicie, to jeszcze można wyczytać coś niecoś między wierszami. Na przykład to, że Mansour prawdopodobnie zdecydował się wziąć tę walkę licząc, że po ewentualnej wygranej skoczy wyżej w rankingu WBC, wchodząc na orbitę potencjalnych "przeciwników na dobrowolną obronę Wildera". Szczególnie, że ten ostatni przed ewentualnym starciem Joshuą/Parkerem będzie pewnie chciał kogoś w miarę bezpiecznie obić a tutaj Amir pasuje jak znalazł. Nie ma opinii "buma", walczy ciekawie a jednocześnie jest mało prawdopodobne, żeby zdołał znokautować albo wypunktować mistrza.

Plus kolejna walka Trojanowskiego, który teraz będzie miał trochę łatwiej z powodu przejścia Crawforda do wyższej kategorii. Więc wygląda to ciekawie, chyba że znów nadzieje się na jakiegoś zawodnika a'la Ibdongo lub nawet na samego Namibijczyka, jeśli promotorzy zaryzykują rewanż Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2017, 06:38 PM
Post: #3
RE: Kuźmin vs Mansour
Orientuje się ktoś o której dokładnie godzinie planowany jest sam początek gali?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2017, 09:05 PM
Post: #4
RE: Kuźmin vs Mansour
Nie będzie Di Rocco. Zamiast niego rywalem Lubkowicza będzie mało aktywny ostatnio Wiktor Płotnikow z Ukrainy z niewielkimi szansami na wygraną.
Nie mam pojęcia, o której zacznie się gala i co gorsza, nie mam na razie żadnych namiarów na transmisję.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 09:59 AM
Post: #5
RE: Kuźmin vs Mansour
https://twitter.com/garnekmedia/status/9...8348432386

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 03:53 PM
Post: #6
RE: Kuźmin vs Mansour
Przed chwilą Kułakowa pokonała rywalkę Kenii, ale chyba nie była to jej najlepsza walka. Teraz Smirnov i Ghemino.

http://tvru.club/boec
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 04:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2017 04:05 PM przez Renato Babalu.)
Post: #7
RE: Kuźmin vs Mansour
Dajcie działający stream
ten powyżej nie działa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 04:21 PM
Post: #8
RE: Kuźmin vs Mansour
U mnie pięknie działa.
Jeszcze możesz na rosyjskim bukmacherze 1xbet oglądać, ale musisz mieć tam założone konto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 04:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2017 04:28 PM przez Renato Babalu.)
Post: #9
RE: Kuźmin vs Mansour
(27-11-2017 04:21 PM)kubala1122331 napisał(a):  U mnie pięknie działa.
Jeszcze możesz na rosyjskim bukmacherze 1xbet oglądać, ale musisz mieć tam założone konto.

video not file found
po co te ściemy

od 17 ma zacząć się na ich stronie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 04:33 PM
Post: #10
RE: Kuźmin vs Mansour
[Obrazek: fe85cbd7a069.png]

Ściema? Nie będę ciebie przekonywał. Może ktoś inny skorzysta, a nie będzie mnie obrażał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości