Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzyzdroje 19.08.2017
19-08-2017, 11:24 PM
Post: #11
RE: Międzyzdroje 19.08.2017
Podpisuję się obiema rękami. Też punktowałem 96-94 dla Sęka. Samą walkę oglądało się bardzo przyjemnie, ale bardziej dzięki takemu zaangażowaniu obu zawodników, bo samych umiejętności bokserskich było bardzo mało. Ja ogólnie jestem mocno zdziwiony, bo szczerze nie dawałem Matyi większych szans. Wydawało mi się, że Sęk boksujący na dystans, ruchliwy na nogach nie da mu podejść do siebie i będzie go jednostronnie spokojnie punktował. Jednak Darek ostatnią dobrą walkę na oko jakieś 3 lata temu, więc już chyba spokojnie można powiedzieć, że jest mocno past prime.
W rewanżu widziałbym teraz faworyta w Matyi. Widać, że jego styl średnio pasuje Sękowi i jeśli do tego półdystansu dodałby trochę boksu, byłoby bardzo dobrze.

Ogólnie galę zaskakująco dobrze mi się oglądało. Jednak styl robi widowisko, bo takiego Tryca czy Wrzesińskiego zawsze będzie przyjemniej się oglądało niż ogólnie lepszych boksersko, ale nudnych Runowskiego czy Kopytka. Walkę wieczoru też dało się oglądać, a na w miarę niezłym wysokim poziomie sportowym stała walka Stępnia z Lesterem. Jak na polskie gale, ta była dość przyzwoita.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości