Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
11-04-2012, 04:45 PM
Post: #11
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 7 kwietnia!
Niższe kategorie mnie dotąd nie interesowały ale chyba się to zmieni gdyż mam zamiar trochę je postudiować... Maynard tyle dobrego o nich mówi więc coś w tym musi być

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2012, 01:32 PM
Post: #12
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Zaktualizowałem trochę ranking dla najniższych 4 kategorii wagowych. Poprawiłem i uaktualniłem opisy przy wielu bokserach. W słomkowej zamieniłem pozycjami Cuello i Hernandeza, tak, jak zasugerował to Mastrangelo, który miał rację.

W super muszej zmiana lidera. Uznałem, że ostatnie wyczyny Tepparitha z Tajlandii, jego wygrane nad czołowymi rywalami (Francisco, D. Kameda, Shimizu) odniesione w dobrym stylu i dwukrotnie "na wyjazdach", przyćmiewają trochę przygaszonego ostatnio, starzejącego się Narvaeza, który spada na 2 miejsce. Argentyński weteran walczy już za tydzień, więc będzie miał szansę udowodnić, że to jednak on powinien utrzymać pozycję lidera mojego rankingu.

Próbka umiejętności nowego lidera:
http://www.youtube.com/watch?v=4l-RPEbHY...ure=relmfu

reszta walki wrzucona również przez tego samego użytkownika, łatwo znaleźć.


W najbliższym czasie planuję ponownie przyjrzeć się kategorii lekkiej i junior półśredniej, jednak poczekam z tym na walki "Dinamity" i "BamBama".

Gdybyście mieli jakieś sugestie, dotyczące ewentualnych zmian w rankingu, proszę tu śmiało pisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-04-2012, 07:53 PM
Post: #13
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Zbik dał ciała z dobrze dysponowanym Sturmem. Wypadł o wiele gorzej od podobnego charakterystyką Murraya. Wyrzuciłbym Zbika z dziesiątki, Murray i Lee przesunęliby się o jedno oczko w górę, a na 10 wprowadziłbym DeGalea.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-04-2012, 08:07 PM
Post: #14
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Tak, Zbik po tak słabym występie chyba wypada, ale DeGale w średniej? Zastanawiam się nad N'Jikamem, ale jego nieaktywność trochę razi, Quillinem, który trochę za mało jednak jeszcze zdziałał w średniej i... jednak zostawieniem Zbika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-04-2012, 08:26 PM
Post: #15
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
O kurde... Dostałem jakiegoś kompletnego zaćmienia z tym DeGalem Smile
Do 10 miejsca jest kilku podobnych poziomem bokserów - Quillin, Khurtsidze, Barker, N'Dam N'Jikam - ale, tak jak napisałeś "tymczasowe" zostawienie Zbika też jest ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-04-2012, 08:38 PM
Post: #16
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Nie widziałem walki N'jikam vs. Khurtsidze (Churcydze? nie wiem, jak się to powinno na polski transkrybować), podobno powinien być remis, więc Gruzin faktycznie byłby gdzieś między 10, a 15 miejscem, ale to jednak wciąż dla mnie za mało. Barker ma bardzo długą przerwę, a ostatnią walkę przegrał przed czasem, o pozostałych napisałem. Kameruńczyk najbliżej, ale dopiero, jeśli wygra z Bursakiem (na szczęście walczą we Francji, a nie w afrykańskim upale) już niedługo (4 maja). Quillin ma walczyć 2 czerwca z Winky Wrightem, ale nie lubię takiego wyciągania na siłę z szafy nieaktywnych weteranów z nazwiskami, więc podejrzewam, że on na szansę ode mnie jeszcze sobie poczekaWink

Największą rozkminę będę mieć pewnie z lekką jutro...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2012, 11:02 AM
Post: #17
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Nie zazdroszczę sytuacji w lekkiej Maynard. Zaczyna wyglądać to z lekka abstrakcyjnie.
- Rios dał beznadziejną walkę i przegrał prawie wszystkie rundy z Abrilem. Walczył tak słabo, że boxingscene wypunktowało ten pojedynek 120-108 dla Kubańczyka.
- Marquez zdobył półpasiec w kategorii wyżej. Do lekkiej chyba nie wróci, raczej poszuka jakiś dużych walk w 140lbs
- Guerrero lada chwila walczy w półśredniej o interim WBC - ustawia się w kolejce do Floyda
- Abril, z nim też problem. Mimo że przegrał to wygrał zdecydowanie.
Kandydatem do wyprzedzenia Riosa mógłby być Vazquez, ale on pozostaje nieaktywny... Niezły burdel zaczyna się robić w lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2012, 02:09 PM
Post: #18
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Zamieszanie w lekkiej to wynik zasysania z niższych kategorii przez "brylantową" kategorię półśrednią. Dziwi mnie tylko to, że na upartego walczy w lekkiej bysio Rios z permanentną nadwagą, a w górę pchają się różne chuderlaki. Za najbardziej perspektywicznych lekkich uważam Mercito Gestę i Sharifa Bogere.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2012, 07:24 PM
Post: #19
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 11 kwietnia!
Sprawa z Marquezem, to jeszcze pół biedy, bo jego po prostu wrzucę do 10 w junior półśredniej, nie wiem jeszcze na które miejsce, ale póki co dam pewnie 8-9. Jednak wtedy zostaje mi kolejny wakat w lekkiej do obsadzenia, problem Guerrero (powinien wylądować na 1 miejscu, ale kiedy on ostatnio walczył i czy w ogóle wróci do lekkiej?), pytanie, jak daleko zrzucić Riosa i jak mocno awansować Abrila?

Nie mam na razie jeszcze koncepcji, co do szczegółów tego przetasowania.

Do tego zostaje junior półśrednia ze wspomnianym Marquezem i zwycięskim Alvarado, którego mam ochotę wrzucić nawet na 4 miejsce i przedyskutowana powyżej sprawa ze średnią...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2012, 11:40 AM
Post: #20
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 16 kwietnia!
Zaktualizowałem kategorie lekką i junior półśrednią.

W zasadzie napisałem od nowa większość opisów w lekkiej, jak i opis samej kategorii. Marqueza przeniosłem do junior półśredniej. Nowym, tymczasowym, liderem został Robert Guerrero, ale muszę jeszcze zdecydować, co z nim zrobić. Brandon Rios, po fatalnym występie, ląduje na miejscu 5, przed nim melduje się Abril (z 10). Wolne miejsca na podium zajmują: Miguel Vazquez i Antonio DeMarco (z miejsc 4 i 5). Na wolnym miejscu 10 pojawia się mało znany, ale bardzo solidny Aliszer Rahimow (kontrkandydatami byli Gavin Rees i Nihito Arakawa), który wygrał m.in. z Thompsonem w Meksyku.

Trochę też zrobiłem zamieszania w junior półśredniej. Marquez pojawia się na miejscu 7, z dziesiątki wylatuje Soto, Moralesowi daję jeszcze jedną szansę i zostawiam go na 10. Alvarado po kolejnym znakomitym zwycięstwie awansuje aż na 4 (byłem za ostrożny umieszczając go niżej), chciałbym w swoim rankingu promować właśnie takich pięściarzy. Zamieniłem też po zastanowieniu pozycjami Maidanę i Mathysse, umieszczając wyżej tego drugiego, oraz Judaha z Garcią, wyżej ceniąc wieloletnią karierę Zaba.

W średniej zostawiam Sturma na miejscu 2, Zbik po porażce spada z 8 na 10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości