Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w cruiser
20-10-2017, 08:54 AM
RE: Turniej World Boxing Super Series w cruiser
Dla mnie oczywiście najważniejszy jest poziom sportowy. W cruiser czekają nasz teraz same unifikacje i to jest na plus. Jednak jjesli ten turniej się nie zwróci to raczej nie ma mowy o kontynuacjach w przyszłym roku. Napewno zwycięzca turnieju będzie sporo na plus .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2017, 07:11 PM
(17-10-2017 12:29 PM)Metzger napisał(a):  . Poszperałem w runecie i potwierdziła się wersja, że to chrześcijanin.

Gdzie znalazłeś taką informację?

Zamykam drzwi
I nie mówię już nic
Do czterech ścian

22-10-2017, 07:06 AM
Bug RE: Turniej World Boxing Super Series w cruiser
(21-10-2017 07:11 PM)RSC-2 napisał(a):  
(17-10-2017 12:29 PM)Metzger napisał(a):  . Poszperałem w runecie i potwierdziła się wersja, że to chrześcijanin.

Gdzie znalazłeś taką informację?
Na allboxing.ru pisali o tym, że w ramach przygotowań do walki z Lebiediewem Murat modlił się do ikony z jakiegoś prawosławnego klaztoru.

[Obrazek: 2s19345.jpg]
23-10-2017, 05:16 PM
Diablo odpadł, ale mamy jeszcze w tym turnieju 2 rezerwowych, którzy będą walczyć na undercardzie półfinałów z innymi zwycięskim rezerwowymi. Konkretnie Masternak z Keithem Tapią, a Głowacki z Noelem Gevorem. Tapia to Portorykańczyk, chłop duży (188 cm wzrostu, 203 cm zasięgu), ale średnio silny i technicznie niezbyt zaawansowany. Myślę, że Masternak spokojnie powinien sobie z nim poradzić. Gorzej może mieć Głowacki z Gevorem, na którego korzyść będą działały warunki fizyczne i układ stylów. Wierzę że Główka w optymalnej formie potrafiłby Sauerlandowego Armenoniemca dopaść i znokautować, ale w takiej formie, w jakiej ostatnio walczył w Rydze, nie da rady i zostanie wypykany z dystansu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2018, 11:35 AM
Rezerwowym w finale turnieju będzie Briedis.
20-03-2018, 10:51 PM
Briedis ma zawalczyć na gali finałowej WBSS. Ciekawe kto będzie jego rywalem. Najciekawsze zestawienie to walka o 3 miejsce z Dorticosem. Ale wątpię. Jakby nie było jeden z nich miałby 2 porażki z rzędu, a to przecież najlepsi w tej kategorii wagowej zaraz po Usyku i Gassievie. Więc może Główka. Było by bardzie ciekawe. Chociaż w takiej formie jak ostatnio to porażka przed czasem murowana. No dalej Własow - świetna walka, chociaż nie wiem czy by się zgodził. Ewentualnie Makabu jeszcze chyba żyje ;-)
22-03-2018, 04:45 PM
Na konkurencji pojawiają się jakieś plotki że następny turniej ma odbyć się ponownie w Jr ciężkiej. Myślę że to są kompletne plotki. Bo było by to trochę bez sensu. Wprawdzie całkiem prawdopodobnie, że wszystkie pasy były by grze. Bo całkiem możliwe że zwycięzca zmieni kategorie na ciężką. Ale to byśmy mieli walkę o pasy wakujace. W dodatku powtórzył by się pewnie niektóre nazwiska, więc bez sensu
22-03-2018, 04:51 PM
Jeśli to prawda, to na pewno nowa edycja nie ruszy
szybciej niż w 2020 roku.
22-03-2018, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018 05:14 PM przez Hugo.)
Myślę, że to wyssana z palca plotka, a w rzeczywistości WBSS w następnej kolejności obejmie kategorie kogucią, lekka i półciężką, jak było uprzednio zapowiadane. Zwłaszcza turniej w półciężkiej byłby wręcz rewelacyjny.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2018, 01:31 PM
Finał Usyka z Gassijewem nam się oddala.
http://www.bokser.org/content/2018/06/13...entsAnchor

Tabiti może zostać rywalem Murata.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości