Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
02-01-2017, 07:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2017 08:08 PM przez Gogolius.)
Post: #1
Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Za niecałe 2 tygodnie w Brooklynie odbędzie się pierwsza w tym roku (nie licząc o dzień wcześniejszego mismatchu Lara- Foreman na Florydzie) poważna gala zawodowego boksu z dwiema walkami o światowe pasy mistrzowskie.

1. James DeGale - Badou Jack - super średnia pasy WBC i IBF
Walka unifikacyjna, której zwycięzca będzie mógł (przynajmniej chwilowo) uchodzić za lidera swej kategorii. Faworytem jest Brytyjczyk górujący wyraźnie nad ciemnoskórym Szwedem techniką i motoryką. Jednak silny fizycznie i bojowy Jack czyni stałe postępy i na pewno nie będzie w tym pojedynku mięsem armatnim. Spodziewam sie, że tanio skóry nie sprzeda.
2. Jose Pedraza - Gervonta Davis - super piórkowa o pas IBF
Davis to niski krępy król nokautu występujący na przemian w kategoriach od piórkowej po lekką. Przypomina kieszonkową wersję Mike'a Tysona i na ogół zmiata rywali z ringu. Jego bilans to 16(15)-0. Doświadczony i bardziej wszechstronny mistrz świata z Portoryko powinien jednak sobie z nim poradzić.
3. Jewhen Chytrow - Immanuwel Aleem - średnia o pas WBC Silver
Starcie 2 niepokonanych prospektów. Ukrainiec to mistrz świata amatorów z Baku 2011. Jest bardzo silny fizycznie i obstawiam jego zwycięstwo przed czasem
4. Adam Kownacki - Joshua Tufte - ciężka
Obydwaj nie imponują warunkami fizycznymi, chociaż Kownacki jest wyraźnie wyższy. Można oczekiwać wymiany potężnych uderzeń w półdystansie, z której Kownacki powinien wyjść obronną ręką.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 08:17 PM
Post: #2
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Pozwoliłem sobie na lekką edycję tematu Wink

Co do pojedynków, idąc od "dołu".
Nie znam za bardzo tego Tufte, ale Kownacki to bokser, który powinien wygrywać walki z którąś tam dziesiątką limitu wagowego.

Chytrowa oglądałem ostatnio i zrobił na mnie wrażenie powyżej przeciętnej. To materiał na czołówkę i walkę o pas. Poradzi sobie.

Davis - myślę, że właśnie Pedraza może zostać nieprzyjemnie zaskoczony. To dla mnie trochę taki pół-mistrz, który może jest solidny w wielu aspektach, ale zostanie przełamany.

Co do walki wieczoru, to szczerze przyznam, że nie mam zdania.
DeGale jeszcze rok temu wydawał mi się naturalnym liderem superśredniej, ale po zdobyciu pasa tak jakby trochę zniżkuje. Z drugiej strony Jack pozytywnie się rozwija idąc do góry, wygrał z Dirrellem, wygrał z Grovesem. Przemęczył się z Bute, ale i DeGale na tle Rumuna nie błyszczał.
Tak naprawdę cholera wie, który to może wygrać - wydaje mi się że potencjał jako taki lepszy ma DeGale, ale nie zdziwi mnie wygrana Jacka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 09:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2017 09:51 PM przez Wietnam.)
Post: #3
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)




Wzory sylwetki na ważeniu Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 10:09 PM
Post: #4
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Te panienki to chyba mają bekę z nich. Big Grin Kownacki jakie piersi ma. Tongue Będzie to w ogóle w tv?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 10:29 PM
Post: #5
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Nie będzie transmisji, Fightklub pokazuje tylko walki Pedrazy i Jacka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2017, 10:33 PM
Post: #6
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
A to szkoda wielka. Sad

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 03:00 PM
Post: #7
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Obawiam się, że ten Tufte wcale nie musi być łatwą przeprawą dla Adama. Obym się mylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 07:52 PM
Post: #8
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Panowie, o ktorej jest transmisja? Kojarzycie? 4:00 jak wstane to nie zaspie na Pedraze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 09:11 PM
Post: #9
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Chyba zaśpisz. Fightklub przeprowadza transmisję od 3:00, a jak pisali mi na tt pokazują dwie główne walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 09:57 PM
Post: #10
RE: Brooklyn 14.01.2017 (DeGale -Jack)
Gervonta dziś zaaplikuje Pedrazie pierwszą porażkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości