Ankieta: Jak zakończy się walka
Browne KO
Briggs PTS
Browne PTS
Briggs KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Briggs vs Browne
22-11-2016, 09:11 AM
Post: #21
RE: Briggs vs Browne
Browne ponownie przyłapany na dopingu! Nie wiadomo czy walka się odbędzie. Briggs pewnie będzie jej chciał mimo dopingowej wpadki przeciwnika.

Tak swoją drogą ciekawe jaki to steryd. Też zgoni na odżywki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 12:25 PM
Post: #22
RE: Briggs vs Browne
Let's go champ już jest mistrzem! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 01:18 PM
Post: #23
RE: Briggs vs Browne
Bez sensu. Z Briggsem mógłby wygrać, dostać ten śmieszny pasek i potem jakąś potężną wypłatę w dużej walce, a tak to dostanie co najwyżej bana Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 03:16 PM
Post: #24
RE: Briggs vs Browne
LETS GO CHAMP LETS GO CHAMP, Browne obsrał zbroje..

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 03:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016 03:24 PM przez Wietnam.)
Post: #25
RE: Briggs vs Browne
Wiedziałem że ten napompowany klops znowu wtopi , dawać innego przeciwnika dla Lets go Champa
Charra może Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 06:24 PM
Post: #26
RE: Briggs vs Browne
I co z tym Browne? Złapali go i cisza. Słychać coś tam może o nim na zagranicznych forach? To pytanie do tych, co przeglądają innojęzyczną prasę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 08:53 PM
Post: #27
RE: Briggs vs Browne
Cytat:Browne wyrzucony z rankingu i turnieju WBA wagi ciężkiej

Lucas Browne został oficjalnie wyrzucony z rankingu WBA oraz odebrano mu szansę na walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. To kara za dwukrotny pozytywny wynik testu dopingowego w ciągu ostatnich miesięcy.

Niedozwolone środki wykryto u Australijczyka najpierw po ubiegłorocznej marcowej walce z Rusłanem Czagajewem, a potem w grudniu podczas okresu przygotowawczego do walki z Shannonem Briggsem o pas World Boxing Association.

Browne'a czeka prawdopodobnie także kara zawieszenia, jednak decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta. O długości zawieszenia zadecyduje federacja WBC, której przepisy antydopingowe złamał pięściarz. źródło

Ta machina sprawiedliwości w tych bokserskich federacjach jest tak samo ociężała, jak w polskich sądach...

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości