Ankieta: Kto wygra - Łomaczenko czy Walters?
Ankieta jest zamknięta.
Łomaczenko PTS 69.23% 9 69.23%
Walters PTS 0% 0 0%
Łomaczenko szybkie KO (do 6 rundy) 7.69% 1 7.69%
Walters szybkie KO 0% 0 0%
Łomaczenko późne KO (po 6 rundzie) 7.69% 1 7.69%
Walters późne KO 15.38% 2 15.38%
Remis 0% 0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
27-11-2016, 12:56 PM
Post: #41
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Pierwsza runda rozpoznawcza nie miała wyraźnego faworyta. I tam coś koło 4. albo 5. też było takie w miarę wyrównane, bo Nicholas ładował dużo lewych haków na wątrobę Ukraińca. Dało się z tego dać dwie Walters'owi imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 01:16 PM
Post: #42
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Przypomnienie z poprzedniej strony, Retransmisja walki zaraz w Polsat Sport news.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 01:33 PM
Post: #43
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Najlepsza walka Łomaczenki na ringach zawodowych. To nie lada wyczyn zrobić z boksera formatu Waltersa kogos, kto wygląda jak journeyman, który dowiedział się o walce trzy dni wcześniej. Widać, że Ukrainiec potrzebuje solidnych wyzwań, by pokazywać 100% swojego boksu... Choć wydaje mi się, że siódmej rundzie dopiero zaczynał wrzucać wysoki bieg. Jak dla mnie, Łoma to numer 1 p4p jeśli chodzi o umiejętności.

Polscy trenerzy, szczególnie ci trenujący amatorów, powinni oglądać walki śliskiego i sprytnie boksującego Łomaczenki. On nie został przecież wyszkolony w USA przez żadnych Mayweatherów, czy innych Hunterów, tylko przez swojego ojca, nie gdzie indziej niż na Ukrainie. W Polsce pewnie Łomaczenko zostałby nauczony boksu z kijem w dupie, zza podwójnej gardy i lewym prosty. Da się wyszkolić nieortodoksyjnie zawodnika z Europy Wschodniej? A no da.

Co do Waltersa, to mam nadzieję, że chłop pozbiera się po takiej porażce. Został na pewno psychicznie zdewastowany i raczej przez to boksu bardziej nie pokocha. Jamajczyk powinien przede wszystkim walczyć częściej, bo ze swoim, nieco flegmatycznym stylem, trudno mu będzie złapać odpowiedni rytm będąc zardzewiałym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 01:34 PM
Post: #44
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Ciekawe z jakiego powodu Arum nie zorganizował walki Waltersowi w przeciągu 11 miesięcy. Dobra przecież to jasne, trzeba Wasylowi ułatwić wystawiając zardzewiałego Waltersa. Mimo wszystko to zwycięstwo nad dobrym zawodnikiem w rekordzie i biznes dalej się kręci.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 02:46 PM
Post: #45
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Walters miał kontuzje czy tak szybko odechciało mu się walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 03:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2016 03:07 PM przez RSC-2.)
Post: #46
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Walters to zwyczajny tchórz.
Do dzisiaj nie wiem jak on przed czasem pokonał Donaire?
Walters wiedział że wychodzi do ringu , a nie przy "kawusi" do partyjki szachów.

Zdziwię się jeżeli temu mięczakowi ktoś jeszcze zaproponuje walkę.
Nie do pomyślenia jest, aby jakiś meksykański mistrz stchórzył i zrezygnował z walki.
Gdyby tak zrobił to byłby nikim w Meksyku.

Ale Jamajczyk może. Bo nie ma honoru.


Byłem nieco zawiedziony niską gażą dla Waltersa , ale teraz zrozumiałem, że była to gaża za wysoka dla tego ciamajdy.
On nie powinien dostać ani dolara za tą walkę.

Ale Arum jeszcze przed walką mówił o walce Łomaczenko - Pacquiao.
Czyzby Arum wcześniej znał wynik pojedynku Łomaczenko -Walters , czy może sam ustalił ten wynik?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2016, 11:53 AM
Post: #47
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Bardzo średnio podobało mi się poddanie walki przez Waltersa. Ja rozumiem bezradność, ja rozumiem obciążenie psychiczne i takie zniesmaczenie, że tak bardzo nie idzie, no ale z jakiegoś szacunku do kibiców należało próbować cokolwiek zrobić tym bardziej, że przecież rozbity nie był w ogóle. Sam pojedynek bez większej historii. Łomaczenko od pierwszej rundy kontrolował Jamajczyka i chociaż ten starał się z początku wywierać presję, uderzająv głównie na tułów, to jednak był bezradny. Widać, że Wasyl z początku nieco bał się siły Jamajczyka, bo zaczął bardzo ostrożnie, ale z rundy na rundę zdecydowanie się rozkręcał. Przyznaję się bez bicia, że spodziewałem się czegoś innego. Cóż, najwidoczniej przeceniłem Waltersa/nie doceniłem Łomaczenki/nie zauważyłem układu stylów, który zdecydowanie pasował Ukraińćowi (niepotrzebne skreślić).

Gala słabiutka. Ponomariow pomęczył jakiegoś twardego journeymana, ale w sumie nic wielkiego nie pokazał, wszystkie akcje jednostajne, w jednym tempie, bez błysku. Sam natomiast wyłapał kilka sierpowych, a ten w ostatnich sekundach walki mógł się zakończyć dla niego tragicznie. Rosjanin przypomina mi trochę w ringu... Kołodzieja i w sumie obaj są podobnie prowadzeni. Widziałem jeszcze starcie Trevora McCumby'ego z Donovanem George'm. Też nic specjalnego. Szybki nokaut Trevora, ale nie wiem czy te mega obszerne ciosy zza tyłka będą skuteczne na lepszego przeciwnika. Obawiam się, że nie.

W zasadzie nie żałuję, że ostatecznie się was posłuchałem i grzecznie poszedłem spać. Undercard słabiutki, a walka wieczoru to dla mnie spore rozczarowanie (głównie Walters, bo boks Łomaczenki to klasa).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości