Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
29-09-2016, 07:38 PM
Post: #21
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
Ponoć gala odwołana.....Durudola nie podpisał kontraktu na walkę z Diablo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 07:46 PM
Post: #22
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
i bardzo dobrze. Po rezygnacji Izu i Wawrzyka w ogóle mnie ta gala przestała grzać w której walką wieczoru miała być walka Włodarczyka z surowym Durodolą. Niech skompletują jakiś solidny i pewny fight-card i wystartują kilka miesięcy później.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 08:36 PM
Post: #23
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
Fatalna wiadomość. Po pierwsze dla Włodarczyka, który coraz bardziej obsuwa się na margines wagi cruiser. To WBC Silver stwarzało jakąś realną szansę na title shota w przyszłości, a teraz perspektywy Diablo biorą w łeb. Po drugie dla polskiego boksu zawodowego w kontekście rocznym. W fatalnym 2016 nie ma już szans na jakieś zrekompensowanie klęsk i porażek poniesionych dotychczas przez naszych bokserów. Po trzecie dla naszego boksu w kontekście perspektyw na przyszłość. Wygląda na to, że gala Głowacki - Usyk zakończyła się finansową klapą i Polsat nie ma ochoty tego powtarzać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 10:34 PM
Post: #24
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
Kurde, szkoda. Gala zapowiadała się spoko - ja tam Cieślaka i Włodarczyka z takimi rywalami zobaczyłbym nawet gdyby resztę undercardu tworzyły kobiety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2016, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 12:13 AM przez Wietnam.)
Post: #25
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
A może poprzednia Gala z Główką sprzedała mało dostępòw ppv, i zrezygnowali już w tym roku.
Nie starczyło na wypłaty dla zawodników zapewne, Wink Piątkowskiej i Ćieślaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2016, 12:59 PM
Post: #26
RE: PBN Włodarczyk - Durodola (5.11.2016)
(13-09-2016 04:20 AM)Hugo napisał(a):  Wilczku,
W przypadku Ngumbu nie chodzi mi o klasę boksera (ta jest O.K. nawet very O.K.), ale o jego rodzaj. Ngumbu to journeyman, a tacy bokserzy nie mają motywacji do wygranej. Dla nich najbardziej pożądanym rezultatem jest przegrana w dobrym stylu, a przez sędziów są krzywdzeni niemal "z definicji". Wolałbym, żeby Sęk zawalczył z kimś gorszej klasy ale zmotywowanym do zwycięstwa i młodszym jak np. Mirco Ricci lub Mustafa Chadlioui.
Posłuchali mnie! Mustafa Chadlioui będzie przeciwnikiem Sęka na gali w Łomiankach. Rywal silny, niebezpieczny, ale w zasięgu Sęka i pasujący mu stylem. Będzie ciekawa walka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości